Skocz do zawartości

ROK OSOBISTY 6


Suhaila
 Share

Polecane posty

ROK OSOBISTY 6

 

Rok Osobisty 6: Ognisko domowe, Rodzina, Miłość, Umacnianie więzi, Ofiarowanie pomocy, Prawo, Porządek i Wytyczenie Ideałów.

W tym roku powinniśmy wiedzieć kim jesteśmy i jakie są nasze możliwości. Tak więc w tym roku kończymy etap społecznego rozwoju i przechodzimy od swojego ''ja'' do ''my'' wyrażamy swoje ''ja'' dla ludzi i wśród ludzi. Stajemy się jednostkami społecznymi i zaczynamy rozumieć, że współżycie społeczne jest życiową koniecznością każdego z nas, gdyż przynależymy do innych ludzi, wymieniamy z nimi myśli, doświadczenia, uczucia oraz potrzebujemy od nich pomocy.

Już sama obecność pewnych ludzi budzi w nas zainteresowania, sympatię i antypatię. Nawet obojętność jaka przejawiamy w stosunku do niektórych jest zamaskowanym uczuciem niechęci. Ponadto ludzie są nam potrzebni do dalszego rozwoju.

Trudno może być tym, którzy nie pozwalają sobie na zaspokojenie popędu społecznego, wyłączając się ze środowiska społecznego poprzez zamykanie się w sobie, izolację i unikanie ludzi.

Udane stosunki z ludźmi polegają na dawaniu drugiej stronie czegoś, czego ona potrzebuje w zamian za coś, czego my chcemy. Wszyscy którzy bez skrupułów biorą i nie dają nic w zamian ponoszą porażkę w związkach międzyludzkich, bo nikt nie jest samowystarczalny.

 

Wpływ liczby roku na człowieka: W tym roku możemy stanąć przed faktem dokonania wyborów, a każdy wybór wymaga ofiary, porzucenia dotychczasowego kierunku, przebrzmiałych prawd i struktur, burzenia wszystkiego co zbędne i co utrudnia własny rozwój. Ma on kluczowe znaczenie zarówno dla tych co kochają, jak i dla tych co nienawidzą. W tym roku cenimy sobie wygodne spokojne życie i miłą atmosferę, a największe szczęście odnajdujemy we własnym domu, w przyjaznym otoczeniu, wśród ludzi, których dobrze znamy i kochamy. Pragniemy spokojnej egzystencji, bez wielkich wyczynów i nadludzkich namiętności. Dlatego ciążyć nam mogą wszelkie nieporozumienia, konflikty oraz pojawiające się zmartwienia czy chwile niepewności.

Jednym ten rok przyniesie ogromne zadowolenie, które okaże się środowisko domowe, zawodowe, dobre relacje z innymi. A jeszcze innym w tym roku mogą odkryć swoje powołanie czy nowy talent. Wpływ tej liczby może dać odczucie harmonii spokoju uporządkowania i wygodne życie, dbanie o własne ciało, porządek. Denerwować może nas hałas, nieład.

Bardziej niż kiedykolwiek angażujemy się w proces wychowania dzieci. Psychiczny dysonans grozi osobom mający tendencję do wyręczania innych ludzi, przyjmowania nadmiernych zobowiązań, którym trudno sprostać.

 

Zdrowie w 6 Roku Osobistym: W tym roku energia jest zrównoważona. Mamy jej do dyspozycji w sam raz, jednakże jeśli przesadzimy z aktywnością, musimy liczyć się z odczuwaniem zmęczenia. Narażeni jesteśmy na choroby układu pokarmowego, oddechowego, krążenia, moczowego oraz rozrodczego. Dokuczać nam może żołądek, jelita, trzustka, wątrobą, pęcherz moczowy i nerki. Zaburzenia tarczycy, zaparcia podatni na przeziębienia, boleć nas mogą ramiona, plecy kręgosłup, bóle rematyczne. Kobiety mogą zapadać na schorzenia ginekologiczne.

 

Sprawy zawodowe: Ten rok może przynieść wiele zawodowych gratyfikacji. Dla jednych może być to rok awansu, propozycji, odpowiedzialność za grupę, nowe perspektywy, możliwość zakończenia sukcesem projektu czy twórczości. Niespodziewane pojawić się mogą atrakcyjne oferty pracy na dodatkowy etat. Jeśli prowadzimy firmę możemy liczyć na jej rozwój, nowe kontrakty i intensywniejszą praca. W tej sferze nie ułoży się gładko tym którzy uciekają od odpowiedzialności, są leniwi i nie potrafią współżyć z innymi ludźmi, albo przejawiają zachowanie agresywne lub zbyt uległe. Mogą oni mieć poczucie skrępowania i ciężkiej atmosfery w miejscu pracy oraz nieporozumienia z personalem i koleżeństwem. Mogą zostać zwolnieni lub sami zrezygnować.

 

Sprawy finansowe: Może to być bardzo dobry rok. Dzięki wzrostowi dochodów będziemy mogli pozwolić sobie na swobodę finansową, a nawet dokonać zakupu dóbr o dużej wartości. Musimy jednak uważać, abyśmy w pogoni za dobrami materialnymi nie przesadzili, a zwłaszcza w zakupach na kredyt. Zaciąganie nadmiernych kredytów może odbić się na naszej kondycji finansowej w następnych latach. Ponadto nasze zasoby finansowe mogą zostać zagrożone śmiałymi inwestycjami. Trudno pod względem finansowym w tym roku będzie tym, którzy maja zaległości obciążenia w stosunku do banków, urzędów skarbowych czy innych kontrahentów i jeśli nic z tym nie zrobią czekają ich kłopoty z wierzycielami.

 

Sprawy osobiste: Niektórzy z nas mogą mieć poczucie szczęścia i równowagi we wszystkim co wiąże się z najbliższymi osobami. Jednakże w rodzinach, w układach partnerskich w relacjach zawodowych czy koleżeńskich, w których dotąd układało się nam źle, może nastąpić zerwanie więzi. Tak wieź, pomimo że rok sprzyja układaniu harmonijnych relacji z otoczeniem, doświadczyć możemy rozwodów, separacji, rozstania.

Niektórzy mogą doświadczyć ogromnego szczęścia w z powodu połączenia się z bliskimi osobami, z których jakiś czas temu się rozstali na skutek różnych sytuacji. Pod wpływem wibracji 6 kobiety mogą odczuć silny instynkt macierzyńskie, toteż niektóre rodziny na wieść o pojawieniu się dziecka mogą bardzo się cieszyć. Możemy także sprawować opiekę nad kimś bliskim z powodu choroby lub pomagać krewnym w różnych sprawach. Niewykluczone, że uczestniczyć będziemy w sprawach sądowych, związanych z podziałem majątku.

 

Negatywy:

Jesteśmy nietolerancyjni.

Pałamy nienawistnymi uczuciami i okazujemy niechęć do innych.

Mieszamy się w cudze sprawy.

Jesteśmy samolubni.

Ogarnięci żądzą.

Nie mamy własnego zdania.

Czepiamy się drobiazgów.

Podejmujemy pochopne decyzje.

Poddajemy się apatii, melancholii, lękom, obawom.

Jesteśmy rozgoryczeni, leniwi pasywni rozrzutni.

 

*************************************************************

 

NUMEROLOGIA CYKL 6

 

Cykl numerologia 6 dotyczy głownie miłości, harmonii i prezentacji siebie światu.

W tym cyklu pojawi się wielka chęć na eksponowanie siebie, modny styl i noszenie eleganckich ubrań i dodatków. To chęć zaistnienia, przebycia się i wyróżnienia wśród innych osób. W tym roku, jest bardzo prawdopodobne, że swoim stylem bycia będziesz przykuwać uwagę płci przeciwnej. Poczujesz się atrakcyjna i piękna. Nie będziesz mieć nic do stracenia, a wszystko do zyskania... Próbuj.

 

źródło: przetłumaczone ze strony anglojęzycznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

" Liczba roku 6 stoi na pierwszym planie w zgodzie z energią życiową i dążeniem do doskonałości. Długo oczekiwany spokój wreszcie powróci, po niespokojnym i zmiennym roku ubiegłym. W liczbie roku 6 wykażesz się niejednokrotnie służbą innym czy będziesz wykonywał pracę na rzecz tzw. dobra ogólnego. Poczucie obowiązku, chęć działania i odpowiedzialność będą cię stale wspierały i napędzały. Musisz posiąść odwagę cywilną i ćwiczyć się w tolerancji i pokorze. Rozwiązuj nieporozumienia i kłótnie w poczuciu całkowicie osiągniętej satysfakcji. Podaruj swoim bliźnim ciepło, uwagę, miłość, wtedy w łatwej formie otrzymasz to samo od wielu osób z powrotem. Przeżywaj swoje życie w miłości i harmonii. Naucz się odpuszczać w sobie sprzeciw wobec czegoś i jednoczyć przeciwności. Wsłuchaj się w swoje uczucia i podejmuj jasne decyzje. Rok o liczbie 6 nadaje się wspaniale do tego, aby odnowić dom, coś w nim upiększyć, sprzątnąć oraz go generalnie uporządkować.

Afirmacja: Cieszę się życiem i żyję w miłości!

Liczba roku 6 wesprze cię w tym, abyś:

- rozpoznał, jak ważna jest rodzina, i jeśli to potrzebne, pojednał się z nią

- doradzał i wspierał innych

- odnalazł równowagę pomiędzy sprawami zawodowymi a życiem rodzinnym

- murem stał za prawdą, przejmował odpowiedzialność i przyjmował porady

- uwolnił się od każdego uprzedzenia i starego osądu

- kogoś przytulił, był blisko z innymi ludźmi

- jeśli jest to ci potrzebne, żebyś oddzielił i odseparował się od innych

- udekorował na nowo czy stworzył zupełnie od nowa swój dom lub mieszkanie

- świętował święta, śpiewał, tańczył, był radosny

- realizował się w sporcie."

Źródło : E.Wust, S.Schieferle "Vademecum Numerologii"

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...