Skocz do zawartości

ROK OSOBISTY 7


Suhaila
 Share

Polecane posty

ROK OSOBISTY 7

 

Rok Osobisty 7: Refleksja, Duchowość, Kontemplacja, Doskonalenie, Rozwój, Nauka, Indywidualna praca twórcza.

Odnajdujemy prawdziwe wartości i gromadzimy życiową mądrość. Zaczynamy też inaczej patrzeć na świat i rozumieć, że każdy poprzez życiowe doświadczenia sam odnajduje swoją życiową drogę oraz sam dociera do Boga, nie ma więc sensu narzucać innym swoich poglądów ani przekonań.

W tym roku formuje się nasza struktura duchowa. Powinniśmy więc zrozumieć, że jesteśmy ciałem zamieszkałem przez duszę i że wybraliśmy się w podróż życia, która jest podróżą przemiany duchowej. Duchowość to pewien styl życia dzięki któremu żyjemy pełniej, poznajemy samego siebie i rozwijamy się oraz odkrywamy nowe obszary twórczości. To również przebaczenie, uwolnienie się od zadawnionych urazów i żalu są doznane w przeszłości krzywdy. Przebaczając, nie musimy zapominać o cierpieniu i uzasadnionym gniewie, tylko świadomie uporać się z fizycznymi, psychicznymi i emocjonalnymi skutkami zła wyrządzonego przez innych. Prawdziwe życie duchowe rozpoczyna się wtedy, kiedy uwalniamy się od fałszywego obrazu samego siebie i od złudzeń, jakie daje świat materialny i które tworzą religię.

 

Wpływ liczby roku na człowieka: Jest to rok nauki, rozwoju, rozpatrywania własnych przeżyć i czynów, zastanawiania się nad swoim postępowaniem oraz dokonywania głębokich przemyśleń i poszukiwania odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Pod wpływem liczby roku jesteśmy skłonni zawsze poznawać coś nowego i wskazywać zainteresowania dla różnych problemów. Nie przepadamy za pracą fizyczną i zajęciami związanymi z prowadzeniem gospodarstwa domowego. Nie lubimy też hałasu ani zamieszania, gdyż hałas nas w tym roku irytuje. Wolimy życie spokojne, stan zadumy, kontakt z przyrodą, ale jesteśmy gotowi błyskawicznie włączyć się do akcji, jeśli tylko nadarzy się okazja. Unikamy też tłumów i skrywamy własne myśli.

 

Zdrowie w 7 Roku Osobistym: W tym roku odczuć możemy spadek energii, dlatego nie wolno przeceniać możliwości i podejmować się zadań ponad siły. We wszystkich poczynaniach trzeba po prostu zwolnic tempo. W tym roku podatni jesteśmy na choroby układu nerwowego(neurozy, hipochondrie, psychiczny stres itp.). Odczuwać możemy problemy z układem trawiennym (niestrawności, zaparcia, problemy żołądkowe, zakłócenia procesu przemiany materii) oraz układem chłonnym. Jesteśmy podatni na infekcje, choroby części intymnych. Możemy mieć kłopoty z potencją i skłaniać się ku oziębłości płciowej. Dokuczać mogą nerki i pęcherz moczowy. Kłopoty sprawiać może również układ kostny, boleć kolana, stawy i kręgosłup. Odczuwać możemy żylaki i napięcie mięśni. Na skutek niedomagań pewnych organów możemy mieć trudności z poruszaniem się.

 

Sprawy zawodowe: Możemy mieć poczucie jakby spowolniło się tempo pracy, spadła nasza wydajność, a interesy zaczęły iść opieszale. Pomimo tego niektórzy w odpowiedzi na wcześniej podjęte wysiłki mogą zostać uhonorowani zdobyciem uznania, rozgłosu, sławy, popularności oraz poczucie że doszli do szczytu. Inni mają szansę znaleźć taka rolę zawodową, która przyniesie im może w przyszłości spełnienie lub zmienić prace na ciekawą, bardziej atrakcyjną. Jeśli prowadzimy działalność gospodarczą, mamy największe zyski dzięki zastosowanym w tym roku twórczym rozwiązaniom. Niektórym pisane jest likwidowanie firmy albo wycofanie się ze spółki. Niewykluczone, że w tym roku możemy otrzymać propozycję wykonania czegoś bez zapłaty.

 

Sprawy Finansowe: Powodzić się będzie tym co maja zapasy z ubiegłych lat. Magia liczby tego roku polega na tym, jeśli ukierunkujemy się na rozwój, pracujemy dla uniwersalnych wartości, jesteśmy wyciszeni, wtedy bez specjalnych starań w sposób niespodziewany przychodzą do nas dobra materialne.

 

Sprawy osobiste: W niektórych związkach może dochodzi do nieporozumień, wzajemnych oskarżeń i pretensji. Nastąpić może zerwanie zaręczyn czy tez podejmowanie decyzji o separacji czy rozstaniu. Możemy też doświadczyć rozstania z bliska osobą na skutek wyjazdu. Generalnie nie jest to dobry rok na przygody miłosne, na poszukiwanie partnera. Jednakże jeśli jesteśmy samotni, mamy szansę na-romantyczna miłość, ale tylko taką która oparta została na porozumieniu duchowym. Wyłącznie w takim przypadku, kiedy dwie połówki duszy odnalazły się jest szansa na zbudowanie bliskich relacji i tym samym na stworzenie szczęśliwego związku. W innej sytuacji możemy przeżyć zawód uczuciowy i w ślad za tym poczucie rozczarowania. Niewykluczone, że w tym roku możemy przezywać ból i cierpienie z powodu zgonów bliskich ludzi czy też otrzeć się o własną śmierć np. uczestnicząc w wypadku samochodowym, poddając się poważnej operacji.

 

Negatywy:

Poddajemy się niepokojowi, rozterkom strachowi.

Nadużywamy swojej pozycji.

W stosunku do innych robimy porównania lepszy gorszy.

Przechodzimy od jednych zainteresowań do drugich.

Uciekamy od realnego życia.

Przejawiamy brak silnej woli.

Jesteśmy gwałtowni, impulsywni mrukliwi.

Popadamy w pracoholizm się lekceważąco.

 

*************************************************************

 

NUMEROLOGIA CYKL 7

 

Cykl numerologiczny 7 jest bardzo ekscytujący, z dużą dzieje i nigdy nie jest nudno. Cykl ten skupia się na "spodziewaj się niespodziewanego!". Z drugiej strony, może być bardzo zmienny i stresujący. Twój umysł będzie ostry i będziesz pełen energii i kreatywności. To znakomity cykl dla Ciebie i Twojego partnera do burzy mózgów, wyodrębnienia pomysłów, do tego jak można czerpać korzyści w cyklu 8.

 

źródło: przetłumaczone ze strony anglojęzycznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

"Liczba roku 7 oznacza świadomą drogę do swojego wnętrza, w celu osiągnięcia pełnej mądrości, duchowości, odnalezienia szczęścia i spokoju, abyś mógł się realizować w życiu. Dążysz do wyższej jakości życia i chciałbyś wszystkimi możliwymi zmysłami delektować się swoją obecnością. 7 odpowiada za dalszy rozwój osobisty. Szkol swój umysł i zmierzaj w kierunku nowej wiedzy. Miej zaufanie do życia, dzięki temu rozwiniesz swoją kreatywność, witalność i optymizm. Wprowadź równowagę do tego, co mówisz i robisz, i uwierz w swój sukces. 7 to konfrontacja ze sprawami z ostatnich lat, które jeszcze nie zostały załatwione. Wymaga to od Ciebie wielkiego wyczucia, podejścia duchowego i emocjonalnego. Wielu rzeczy będziesz już mieć świadomość. Twoja intuicja, inteligencja i mądrość pomogą ci w podejmowaniu odpowiednich decyzji. Musisz przezwyciężyć swoją samotność poprzez"Bycie-wszystkim-w- jedności". Prowadź wymarzone, idealne życie partnerskie.

Afirmacja: Czerpię z pełni życia!

Liczba roku 7 wesprze Cię w tym, abyś:

- zbudował więź z tym, co w Tobie najgłębsze

- zaufał swojej intuicji i postępował zgodnie z nią

- dalej rozwijał się w życiu na wszystkich możliwych obszarach

- czynił to, co właściwe, w odpowiednim miejscu i czasie

- był kreatywny i udoskonalał swoje talenty

- zajmował się mistyką, duchowością, medytacją, treningiem autogennym, jogą, itd.

- odczuwał zachwyt i poświęcenie dla różnych spraw

- przezwyciężył poczucie samotności

- odprężył się i odpoczął

- prowadził zdrowy i naturalny tryb życia"

Źródło : E.Wust, S.Schieferle "Vademecum Numerologii"

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...