Skocz do zawartości

ROK OSOBISTY 8


Suhaila
 Share

Polecane posty

ROK OSOBISTY 8

 

Rok Osobisty 8: Rok ten jest przedostatnim rokiem cyklu. Powoli zbliżamy się do końca cykli i zbieramy żniwo. Zbieramy owoce swoich myśli, własnego postępowania, postawi działań, jakimi wykazaliśmy się w okresie między latami 1-7. Jesteśmy rozliczani również z osobistej wartości. Inaczej mówiąc jest to rok egzaminu życiowego i w zależności od tego jak wypadliśmy, mogą nas czekać sukcesy lub porażki. Wszystko w rękach sprawiedliwości. Jest to rok do końca nieprzewidywalny, gdyż dla tych którzy dokonali pozytywnych zmian w sposobie oceny świata, ludzi i zdarzeń, żyli w rytm wibracji liczb poprzednich to będzie bardzo dobry i stabilny. Dla pozostałych może być to rok trudności, przeszkód, borykania się z problemami, stawiania czoła wyzwaniom.

 

Wpływ liczby roku na człowieka: W tym roku dominuje życie zawodowe i kwestie materialne. W sferze emocjonalnej możemy mieć trudności z wyrażaniem uczuć blokować wyrażanie emocji. Pod wpływem tej wibracji możemy mieć ochotę nałamanie prawa, łamanie zasad. Niektórzy odczuwać mogą pociąg do sytuacji ekstremalnych, a przez to prowokować je. Łatwo w tym roku wpaść w złe towarzystwo. Liczba 8 uruchamia w nas potrzeby i pragnienia, które w głównej mierze związane są z osiągnięciem stabilizacji materialnej, spełnieniem się konkretnej dziedzinie zawodowej, dokonanie znaczących osiągnięć.

 

Zdrowie w 8 Roku Osobistym: W tym roku ze względu na pewne negatywne aspekty, którym możemy ulegać, być podatni jesteśmy na schorzenia układu kostnego, dokuczać nam może reumatyzm, kręgosłup, kości, odczuwać możemy bóle stawów. Również problemy możemy mieć z układem trawiennym, bóle żołądka kolki jelitowe, zaparcia. Na skutek przejadania się lub nadużywania seksu możemy mieć problemy sercowe, problemy z cienieniem krwi. Uważać na zęby, oczy, skórę, narządy rodne. Narażeni jesteśmy na wypadki, możemy być poddani operacji.

 

Sprawy zawodowe: W tym roku praca zawodowa powinna być źródłem wielu radości i zadowolenia. Kariera stoi otworem. W uznaniu swoich zasług możemy awansować na wyższe stanowisko. Mogą nas uznać za autorytet. Cieszyć się możemy z sukcesu zawodowego spełnienia i samorealizację. Jednakże mogą znaleźć się tacy dla których nie będzie to rok awansu lecz degradacji a nawet utraty pracy jako rezultat zaniedbania czy nieetycznych postaw. Światło dzienne mogą ujrzeć działania niezgodne z prawem krętactwem, nieuczciwość, łapówkarstwo, korupcja. Niektórzy będą poszukiwać nowej pracy, która będzie lepsza zarobkowo.

 

Sprawy finansowe: Ten rok może mieć rożne oblicza. To jak go rozpoczniemy i zakończymy zależy od nas samych. Jeśli zaciągnęliśmy nadmierne zobowiązania i to w czasie temu niesprzyjającym, teraz jak nigdy do tej pory będzie ciążyć. Na każdym kroku odczuwać możemy braki finansowe. Jeśli ten rok zaczynamy z poczuciem niedostatku na pewno będziemy chcieli coś zrobić aby się wyrwać z finansowego dołka. Jedni będą mogli błyskotliwie wejść w świat finansów i dzięki trafionym inwestycjom, grze na giełdzie papierów wartościowych, rozwojowi własnej formy obracać dużymi pieniędzmi, inni poprawią swoją finansową sytuację dzięki przychodom z nieoczekiwanych źródeł.

 

Sprawy osobiste: W tym roku sprawy osobiste nie stoją na pierwszym miejscu, dla niektórych może być to rok na uczuciowe zaangażowanie, zawarcie małżeństwa, przezywanie radości z dotychczasowym związku. Innym ta sfera może przynieść wiele smutku, rozczarowań i zgrzytów. Uczestniczyć możemy w rodzinnych sporach o podział spuścizny. Możemy mieć poczucie, że nasz obecny związek uległ zachwianiu [przyczyną może być ktoś trzeci]. Możemy też cieszyć się narodzinami dziecka ale drudzy zastanawiając się będą nad aborcją. Również w tym roku możemy przezywać ból i rozpacz z powodu utraty kogoś z rodziny.

 

Negatywy:

Stawiamy innym nazbyt wysokie wymagania.

Przejawiamy nietakt.

Nie słuchamy innych.

Nieprawidłowo zużywamy energię.

Ulegamy złym skłonnościom.

Uciekamy się do wątpliwości, nieuczciwych metod.

Nie panujemy nad sobą.

Dewastujemy i niszczymy rzeczy materialne.

Nie dopełniamy obowiązków naszych i nie dotrzymujemy obietnic.

Lubimy się chwalić.

 

*************************************************************

 

NUMEROLOGIA cykl 8

 

Cykl numerologiczny 8 obejmuje seks, kontrolę, pieniądze i zmiany. Jeśli ty i twój partner jesteście w cyklu 8, miejcie świadomość, że zapowiada się bardzo intensywny czas, pełen namiętnych uniesień. Osoby samotne, znajdujące się w cyklu ósmym, będą bardzo popularne wśród jedynek, czwórek, piątek i ósemek. To właśnie z tymi wibracjami macie duże szanse na miłosne igraszki. Zarabianie pieniędzy także będzie ważne w tym cyklu, oprócz tego mogą pojawić się skłonności do hazardu, szybkiego wzbogacenia się.

 

źródło: przetłumaczone ze strony anglojęzycznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

" Liczba roku 8 odpowiada za sprawy zawodowe, biznesowe i materialne, wewnętrzne zdecydowanie i pozytywną życiową potęgę. Szczęście masz po swojej stronie. Rok w liczbie 8 posiada nieodłącznie towarzystwo różnych finansowych okazji. Stare inwestycje czy plany teraz zbierają żniwo. Aby w dalszym ciągu pozostać osobą odnoszącą sukcesy i stale w ruchu, niezbędna jest twoja praca na wszystkich możliwych życiowych płaszczyznach. Uważaj tylko, aby się nie przeliczyć, odczujesz także ewentualną potrzebę zapuszczenia korzeni i stworzenia sobie długotrwałego bezpieczeństwa. Wyjaśnij konflikty, przejmij odpowiedzialność, okaż inicjatywę, odwagę i siłę. Zwracaj uwagę na związki w twoim życiu, zarówno te prywatne, jak i zawodowe. W obecnym roku posiadasz wiele właściwej energii, przy pomocy której możesz znowu osiągnąć równowagę w sprawach materialnych i duchowych. Krocz swoją drogą uważnie, spokojnie i ze skupioną uwagą, wtedy odnajdziesz w życiu spełnienie i harmonię. W roku 8 zbierasz żniwo ze wszystkiego, co wcześniej zasiałeś.

Afirmacja: Moja głowa pozostaje jasna i podejmuję dobre i odpowiedzialne decyzje !

Liczba roku 8 wesprze Cię w tym, abyś :

- pojednał się ze swoją przeszłością

- przejął odpowiedzialność za swoje życie, myślenie, uczucia i działania

- unikał sprzeczności i osiągnął równowagę

- był fair, sprawiedliwy i odważny

- otworzył serce

- pokochał samego siebie i bliźnich oraz zaakceptował ludzi takimi, jacy są

- ćwiczył się w przebaczaniu i nauczył się przepraszać

- widział problemy jako wyzwania

- uregulował swoje sprawy finansowe i stworzył sobie zdrowy stosunek do pieniądza

- kupił mieszkanie, dom lub działkę"

Vadmecum Numerologii E. Wust, S. Schieferle

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...