Skocz do zawartości

ROK OSOBISTY 9


Suhaila
 Share

Polecane posty

ROK OSOBISTY 9

 

Rok Osobisty 9: Cykl numerologiczny dobiegł końca. Musimy dokonać bilansu swojego życia i jego podsumowania. Jest to ważne gdyż stajemy na rozdrożu swojego życia i musimy zrobić wielkie życiowe porządki oraz dokonać oczyszczenia.

Tak więc w tym roku kończymy cykl i nie możemy się zatrzymać w jakimś punkcie , bo życie nieustannie płynie, a przed nami nowe horyzonty, nowe możliwości w które wkroczymy bogatsi o nowe doświadczenia.

TEN ROK WYMAGA SPOJRZENIA JESZCZE RAZ NA PRZEBYTĄ 9 LETNIĄ DROGĘ I DOKONANIA ROZRACHUNKU Z PRZESZŁOŚCIĄ I SAMYM SOBĄ. W trakcie życia odnosimy wiele ran, niektóre są wynikiem przemocy, nadużycia, wykorzystania i oszukania, gwałtu, wojen. Inne wynikają z błędnego wychowania i braku wykształcenia. Są takie które spowodowały upokorzenie i niepowodzenie. Bywają rany, które zadajemy sobie sami, gdy spotyka nas niefortunna przygoda. Dopóki nie wyleczymy się z tych ran, blizny będą szpecić, a ból i rozterki prześladować nas z zastraszającą mściwością, gdyż są to blizny na naszej podświadomości.

Każdy z nas jest odpowiedzialny wyłącznie za samego siebie i ma prawo podążać w takim kierunku jaki mu odpowiada. Inni ludzie pojawiają się w naszym życiu, by być razem z nami przez jakiś czas, który był temu pisany. Potem w idealnym czasie, kiedy nasze drogi rozchodzą się w rożnych kierunkach, następuje rozstanie.

 

Wpływ liczby roku na człowieka: Ten rok może być dla nas czasem podejmowania ważnych decyzji, wyznaczania celów do realizacji w przyszłości, poszukiwania źródeł swoich problemów. Doskonale w tym zadaniu pomoże nam intuicja, która w tym roku jest wprost niezwykła, gdyż pod wpływem wibracji liczby roku nasza świadomość łatwo kontaktuje się z podświadomością.

Rok może być dla nas dobry lub zły, gdyż jest to spotkanie twarzą w twarz z naszym przeznaczeniem. Dla niektórych może być to rok doświadczeń trudnych, negatywnych sytuacji, stawiania czoła sytuacjom krańcowym i niespodziewanym, które powinniśmy traktować jak życiową lekcje pozwalając rozpoznać negatywne przekonania na swój temat i określić wpływ innych ludzi na nasze życie.NIE WOLNO NICZEGO NOWEGO ROZPOCZYNAĆ, BO JEST TO ROK, KTÓRY MUSIMY WYKORZYSTAĆ NA ZAKOŃCZENIE RÓŻNYCH SPRAW. POD WPŁYWEM WIBRACJI OTWIERAMY SIĘ NA INNYCH LUDZI, WYCZUWAMY POTRZEBY SŁABSZYCH I POKRZYWDZONYCH. Chcemy angażować się w ich sprawy i pomagać.

 

Zdrowie w 9 Roku Osobistym: W tym roku nie możemy nadmiernie eksploatować, gdyż nasze siły są już wyczerpane. Energie musimy rozładować równomiernie na pomoc dla innych, czas dla siebie i czas dla rodziny. W tym roku podatni jesteśmy na stres. Przezywać możemy najróżniejsze emocje, które spowodują wewnętrzne napięcia. Moga pojawić się dolegliwości gardła, zębów, skóry, narządów wzroku i słuchu, podbrzusza, narządów płciowych, nerek, pęcherza moczowego. Podatni jesteśmy na rożnego rodzaju infekcje, zatrucia, choroby zakaźne, choroby z psychiką, migreny, serce, ciśnienie krwi, bóle karku, kręgosłup. Łatwo o zranienia, stłuczenia, złamania na skutek wypadków komunikacyjnych, eksplozji, porażenie prądem, a także może byc konieczna interwencja chirurgiczna.

 

Sprawy zawodowe: W tym roku mamy szanse uwolnić się od zbyt długiego ciągnących się spraw i od osób które nas ograniczają lub przytłaczają. Ten rok, choć nie planowaliśmy może przynieść utratę stanowiska pracy. Może także w pewien sposób ograniczać naszą aktywność, abyśmy mogli pozwolić sobie na solidny odpoczynek i przemyślenia. Niektórzy mogą mieć ochotę na rezygnację z dotychczas wykonanej pracy, ponieważ czują, że chcieliby już zajmować się czymś innym i właśnie w tym roku podejmą się działań, celem których jest odkrycie innych swoich talentów. Moga tez podjąc decyzję o wyjeździe do pracy po za granice kraju, widząc dla siebie lepsze perspektywy. Pomimo, że w tym roku nie powinniśmy niczego zaczynać nowego, jednak osobom które wcześniej prowadziły rozmowy w sprawie zatrudnienia w innej firmie lub na innym stanowisku, może sygnalizować zmianę pracy. Wszelkie pojawiające się w tym roku oferty pracy czy dodatkowe zlecenie będą na krótki czas lub jednorazowe.

 

Sprawy finansowe: Wszystkie teraźniejsze sprawy są efektem naszych przeszłych myśli i poczynań. Niektórzy w tym roku dotkliwie odczuwać mogą kłopoty finansowe wywołane najrozmaitszymi czynnikami. Może być ciężko bo np. w przeszłości źle zarządzaliśmy pieniędzmi. Borykać możemy się z rożnymi rozliczeniami, ponosić kary pieniężne za uchybienia oraz stać się ofiarą naciągaczy i oszustów. Jednakże w tej kwestii możemy liczyć na uśmiech losu i nieoczekiwane przypływy pieniędzy źródłem moga być gry na loterii, spadek ,pomoc finansowa od innych, praca sezonowa.

 

Sprawy osobiste: Ta sfera może stać się źródłem rozczarowań, wątpliwości rozterek, niepewności bólu i smutku albo sprawić wiele radości. Jeśli nasze życie partnerskie czy małżeńskie dotąd układało się źle pojawić sie mogą kłopoty, napięcia, perturbacje, którym będziemy musieli stawiać czoła. Możemy podejmować decyzje o rozwodzie, separacji gdyż nie widzimy szansy na porozumienie się. Również istnieje możliwość rozstania z powodu wyjazdu jednego z partnerów ale takie rozstanie przyniesie wiele dobrego pożytku dla dalszego rozwoju związku. Niewykluczone są tez romanse i zdrady gdyż pod wpływem wibracji 9 stajemy się kochliwi, odczuwamy potrzebę tego, aby nas kochano. Jeśli dojdzie do jakiegoś uczuciowego spotkania, niestety będzie to kruchy związek mający charakter epizodu czy banału i więcej przynieść może rozczarowań niż pożytku. Wyjątki stanowią relacje z obcokrajowcami. Możemy w tym roku również przestać się przyjaźnić z osobami które były dla nas bliskie. Pogrążyć się możemy w żałobie, bo akurat w tym roku ważne i bliskie osoby odejdą z tego świata. Ten rok może przynieść wiele nowych obowiązków rodzinnych wynikających z narodzin dzieci w bliskim otoczeniu lub spowodowanych sprawowaniem opieki nad kimś dotkniętym chorobą.

 

Negatywy:

Lekceważymy ludzi.

Jesteśmy uciążliwi dla otoczenia, bo narzekamy.

Brakuje nam tolerancji, zachowujemy się oschle.

Prowokujemy i wywołujemy kłótnie.

Dajemy się ponieść emocjom.

Zamykamy się w sobie.

Narkotyzujemy się jedzeniem, piciem alkoholem lekami.

Jesteśmy osobami o wąskich horyzontach myślowych.

Mamy bardzo słabą świadomość samego siebie.

Zachowujemy się bardzo lekkomyślnie.

Frustrujemy się byle czym.

Poddajemy pesymizmowi.

Budujemy mur wokół siebie.

 

*************************************************************

 

NUMEROLOGIA CYKL 9

 

Ten cykl jest pełen głębokich i tajemniczych rzeczy, więc jeśli z partnerem chcesz zrobić coś innego niż zwykle, poeksperymentować, to takie pomysły mogą się pojawić. To czas przemyśleń, refleksji i odcinania więzi, od tych, którzy stali się toksyczni, od znajomości, które już nie istnieją, wypaliły się. To czas na życiowe porządki, poukładanie życia, aby w harmonii wejść w pierwszy cykl i zacząć od początku.

Cykl dziewiąty może być trochę nieprzewidywalny, Twoje plany mogą spalić na starcie, dużo wrażeń, ale i przeszkód, to wszystko w celu oczyszczenia.

 

źródło: przetłumaczone ze strony anglojęzycznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

" Liczba roku 9 posiada siłę odnawiania i transformacji, to rok z wieloma aktywnościami i stałym ruchem. Przy użyciu spokoju i opanowania osiągniesz dużo więcej, niemniej jednak zaczęte projekty należy zakończyć. Sprawdź, gdzie się właśnie w życiu znajdujesz. Niezbędna może okazać się zmiana orientacji czy uwolnienie się od przeszłości. Teraz nadszedł odpowiedni czas, aby rozstać się z osobami, planami, starym blastem itd., ze wszystkim, z czym nie czujesz się już związany - po prostu się pożegnać. Twoje współczucie, możliwości przebaczenia i bezwarunkowej miłości do wszystkich ludzi bardzo się w tym roku wzmocnią i będą cię wspierać. Szczerość, elastyczność oraz wielkoduszność będą torowały ci drogę. Bądź gotów na nowe plany, pomysły i zachowanie w następnym roku.

Afirmacja: Odnajduję to, co najistotniejsze w prostocie!

Liczba roku 9 wesprze cię w tym, abyś :

- doświadczył transformacji

- żył własnym pojęciem wartości

- zachowywał umiar we wszystkich rzeczach

- dawał innym bez oczekiwania czegokolwiek

- przeżył pełną oddania miłość, a nie tylko o niej śnił

- pomagał tylko tam, gdzie jesteś o pomoc proszony

- był ciekawy życia

- był umysłowo elastyczny, uczył się języków lub je sobie odświeżył

- podróżował, aby poznawać nowych ludzi i odkrywać to, co jeszcze nieznane

- szedł za swoim duchem badacza, pędem badawczym w dziedzinę rozwoju duchowego i psychologii"

Vademecum Numerologii. E.Wust, S. Schieferle

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...