Skocz do zawartości

LICZBY NIEZALEŻNOŚCI 11, 22, 33


Polecane posty

Marika

LICZBA NIEZALEŻNOŚCI 11

Mamy do czynienia z osobą z pozoru tak samowystarczalną i wydającą się nie potrzebować do szczęścia nikogo i niczego, że przez świat postrzegana jest jako bardzo niezależna lub skrajnie egocentryczna. Jak zwykle, prawda jest bardziej złożona, bowiem Jedenastka nierzadko wprowadza w błąd swoich obserwatorów.

 

AUTONOMIA

Jedenastka od najmłodszych lat wykazuje niewątpliwą dojrzałość. Naturalnie, najbardziej rzuca się to w oczy w dzieciństwie. Jej niezależność przejawia się głównie za pośrednictwem opinii, dosyć zresztą bezlitosnych, które wygłasza na temat bliźnich i świata. Sądy te, przepojone trzeźwością i racjonalizmem, wynikają u Jedenastki z wczesnej utraty złudzeń, sceptycyzmu czy wręcz fatalizmu. Trzeźwość i logika wpędzają Jedenastki w poczucie wyższości, które skłania je do samowystarczalności, o której wspominaliśmy, jako że nikt nie jest godzien stać się partnerem Jedenastki ani nie zasługuje na jej łaski. Wygląda więc na to, że mamy do czynienia z jednostką w pełni autonomiczną.

 

NIEZALEŻNOŚĆ MYŚLENIA

Są to jednak tylko pozory. Nawet wolna od poczucia wyższości Jedenastka zżerana jest ambicją, która domaga się uznania publicznego oraz zawodowego. W pewnym sensie ma bardzo duże szansę na sukces profesjonalny i towarzyski. Czy oznacza to, że potrafi myśleć nowatorsko i niezależnie?1 Trudno wyrokować w tej sprawie, trzeba tutaj działania dodatkowych czynników. Niewątpliwie zdarza się Jedenastkom, że niecodzienne pomysły wynoszą je na szczyty powodzenia, ale nowa idea potrzebuje czasu, by zapuścić korzenie. Prawdziwa niezależność myślenia często prowadzi do izolacji. Ten. kto nie myśli jak wszyscy, zazwyczaj ląduje na bocznicy. Jedenastka, mimo jasności myślenia, potrzebuje bliźnich, zwłaszcza ich szacunku.

 

WOLNOŚĆ WEWNĘTRZNA

Jedenastka dysponuje nie tyle wolnością, ile mocą wewnętrzną. Zdolna jest do największych wyrzeczeń, rezygnacji z ambicji, wyzbycia się miłości własnej, schlebiającej ego i napełniającej samozadowoleniem. Odnajduje wówczas w sobie spokój ducha, jasność, aż po jasnowidzenie, gorzką siłę, odwagę, wytrwałość, niebywały rozsądek i ostrożność, które przysłaniają niekiedy lęk przed nieznanym i nieprzewidzianym, oraz mistrzowskie opanowanie.

 

źródło: karty numerologiczne: "sztuka przewidywania przyszłości"

 

 

LICZBA NIEZALEŻNOŚCI 22

Niewątpliwie mamy do czynienia z ambitną, pełną godności, wysoko rozwiniętą jednostką, dla której poszukiwanie niezależności graniczy z obsesją. Dwudziestka Dwójka widzi siebie wyłącznie jako istotę wolną.

 

AUTONOMIA

Nieczęsto zdarza się, by dzieciństwo i młodość Dwudziestki Dwójki upłynęły bez konfliktu z dominującym dorosłym. Jeżeli czyjaś silna osobowość odcisnęła się mocno na Dwudziestce Dwójce, wiele lat musi upłynąć, nim otrząśnie się z tego wpływu. Równie rzadko zdarza się, by jej dojrzewanie odbyło się bez kryzysu, niewątpliwie uzdrawiającego i potrzebnego, niemniej bolesnego i pełnego wstrząsów, w trakcie którego dochodzi do uniezależnienia się od korzeni. Na ogół ma miejsce sytuacja z gruntu odwrotna, w której Dwudziestka Dwójka bardzo wcześnie, z najrozmaitszych powodów, zostaje obarczona ciężkimi obowiązkami i zmuszona do przedwczesnej dojrzałości. Tak czy owak, okoliczności życiowe sprawiają, że musi ona albo walczyć o niezależność, albo wymusić jej wczesne uzyskanie.

 

NIEZALEŻNOŚĆ MYŚLENIA

Niezależność myślenia to druga natura Dwudziestki Dwójki, inaczej mówiąc, jej najprostszy, spontaniczny sposób wyrażania osobowości. Dwudziestka Dwójka uzyskuje suwerenność czy chce tego, czy nie. jednak nie staje się przez to ani konformistyczna. ani służalcza. Bardzo wcześnie zwraca na siebie uwagę oryginalnością pomysłów, biegłością. nie kiedy drażniącą, w żonglowaniu pojęciami, przewartościowywaniu idei. relatywizowaniu sytuacji czy interpretowaniu ich na swoją korzyść z zaskakującą łatwością. Dwudziestka Dwójka, bez najmniejszego wysiłku, myśli i żyje inaczej niż reszta świata, obala zastany porządek, konwenanse, unika utartych szlaków, posiada łatwość szokowania i wychodzenia poza nawias społeczeństwa.

 

WOLNOŚĆ WEWNĘTRZNA

O ile jednak jej niezależność myślenia nie ulega wątpliwości, o tyle brak jej wolności zewnętrznej, gdyż czuje potrzebę solidaryzowania się z bliźnimi, kultywowania licznych związków, przebywania w tłumie, uczestniczenia w kolektywnych przedsięwzięciach. Jest to tylko jeden z wielu paradoksów Dwudziestki Dwójki, której niezależność czy wręcz buntowniczość idą w parze z niezdolnością do wykonania czegokolwiek bez zachęty, aprobaty, czy wręcz wsparcia bliźnich.

 

źródło: karty numerologiczne: "sztuka przewidywania przyszłości"

 

 

LICZBA NIEZALEŻNOŚCI 33

Osoba ta ma naturę wrażliwą, niekiedy przesadnie emocjonalną, charakter podatny na wpływy. Bardziej niż inni potrzebuje miłości, zrozumienia, głębokich i harmonijnych związków z bliskimi.

 

AUTONOMIA

Główną jej cechą jest brak samodzielności i wiary w siebie. Za bardzo jest pochłonięta swoim życiem wewnętrznym. Życie owo, jakkolwiek bogate, często odciąga ją od rzeczywistości, w której, podobnie jak w relacjach międzyludzkich, nie odnajduje zadowalającej ją intensywności doznań, wrażeń i odczuć. Intuicja Trzydziestki Trójki obdarza ją niezwykłymi zdolnościami adaptacji: potrafi uwodzić, czarować, zachwycać i schlebiać. Jednak nie będąc w pełni sobą, nie jest autonomiczna, rzecz jasna. Nierzadko odmawia włączania się w gierki towarzyskie, których reguły są sztuczne i nieuczciwe. Ucieka wówczas w swój wewnętrzny świat, w którym również nie znajduje wolności, gdyż introwersja nie jest dowodem niezależności. Jedynie powołanie obdarza ją autonomia.

 

NIEZALEŻNOŚĆ MYŚLENIA

Paradoksalnie, Trzydziestka Trójka przejawia niecodzienną umiejętność łączenia, jednoczenia czy ujednolicania wszystkiego, co ją otacza i na co ma wpływ. Społecznie i materialnie jest osobą bardzo niezależną. Jednak chętnie zrzuca z siebie odpowiedzialność na innych, o dziwo, bliźni chętnie dbają o jej komfort i utrzymanie. Jednak ona odpłaca walutą nieocenioną, nie porównywalną, gdyż kieruje nią dobroć, która nie pozwala patrzeć obojętnie na potrzeby i pragnienia ludzi.

 

WOLNOŚĆ WEWNĘTRZNA

Siłę i wielkość Trzydziestka Trójka czerpie z wewnętrznej wolności, która jest niebagatelna. Posiada zdumiewającą zdolność zanurzania się w sobie, odcinania od świata zewnętrznego, osiągania duchowego spełnienia. Medytacja przychodzi jej łatwiej niż innym, o ile nie da się obezwładnić zbyt licznym wrażeniom, emocjom czy irracjonalnym lękom. Potrafi widzieć to, co umyka innym, dostrzegać prawdziwe motywacje bliźnich i przejawiać dar autentycznego jasnowidzenia.

 

źródło: karty numerologiczne: "sztuka przewidywania przyszłości"

  • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...