Skocz do zawartości

LICZBA SUKCESU - jak obliczyć?


Marika

Polecane posty

LICZBA SUKCESU

 

LICZBĘ SUKCESU obliczymy korzystając ze swojego imienia i nazwiska. Jeżeli ktoś używa dwóch imion/dwóch nazwisk, powinien wziąć je pod uwagę podczas wykonywania obliczeń.

 

Każdej literze w alfabecie podporządkowana jest cyfra od 1 do 9. Na zamieszczonej poniżej grafice, ładnie jest to przedstawione.

 

tabelka%20do%20liczb.jpg

 

O tym warto pamiętać:

Ą = A

Ć = C

Ń = N

Ś = S

Ź, Ż = Z.

 

Przykład:

 

Joanna Wiktoria Wojnacka

Joanna: J=1, O=6, A=1, N=5, N=5, A=1 -------------- 1+6+1+5+5+1=19 1+9=1

Wiktoria: W=5, I=9, K=2, T=2, O=6, R=9, I=9, A=1 -------------- 5+9+2+2+6+9+9+1= 43 4+3=7

Wojnacka: W=5, O=6, J=1, N=5, A=1, C=3, K=2, A=1 -------------- 5+6+1+5+1+3+2+1=24 2+4=6

 

1+7+6=14 1+4=5

LICZBA SUKCESU to 5.

 

Charakterystyka:

LICZBA SUKCESU 1

Nadajesz się na kierownicze stanowisko i możesz odnieść znaczący sukces. Nie uciekaj od odpowiedzialności ! Nie szanujesz pieniędzy, wiec możesz obudzić się któregoś dnia bez grosza przy duszy. W sprawach uczuciowych więcej tolerancji, jesteś osoba zaborcza i niesłychanie wymagająca.

 

LICZBA SUKCESU 2

Możesz daleko zajść, ale najpierw uwierz w siebie, zaufaj własnym siłom. Jesteś zbyt hojny, nie pozwól wciąż wykorzystywać się i naciągać. Na partnera patrzysz przez różowe okulary, stad tyle rozczarowań.

 

LICZBA SUKCESU 3

Jesteś okropnym czarnowidzem, drobne kłopoty traktujesz jak życiowa katastrofę, załamujesz się byle czym ! Więcej wytrwałości, a przede wszystkim skonkretyzuj życiowe cele. Postaraj się zwalczać rozrzutność. marzysz o idealnym partnerze, zrażasz się przy pierwszym potknięciu.

 

LICZBA SUKCESU 4

Staraj się zwrócić na siebie uwagę, podkreślaj czasem własne zalety, jesteś zbyt skromny. Możesz przejść przez życie nie zauważony. Przesadnie trzymasz się za kieszeń, trochę szaleństwa nikomu nie zaszkodzi ! Więcej wiary i optymizmu w sprawach sercowych, nie kontroluj się na każdym kroku, idź na żywioł.

 

LICZBA SUKCESU 5

Rutyna została stworzona nie dla ciebie, możesz odnieść sukces tylko w pracy wymagającej pełnej mobilizacji oraz trudnych i różnorodnych żądań. Masz duszę hazardzisty, wiec postaraj się trochę odkładać na czarną godzinę. W związkach uczuciowych zachowujesz się jak pan i władca, chcesz być adorowany i podziwiany. Zamiast partnera szukasz podnóżka i dworzanina.

 

LICZBA SUKCESU 6

Rozpraszasz się na drobiazgi, tracąc z oczu istotne sprawy. Nie pozwól wykorzystywać się współpracownikom ! Pieniądze dają ci psychiczny komfort, wiec dla utrzymania dobrego nastroju staraj się zawsze mięć żelazna rezerwę. Żyjesz sprawami partnera, chcesz we wszystkim uczestniczyć, a nie każdy to lubi.

 

LICZBA SUKCESU 7

Jesteś klasycznym przykładem słomianego ognia, masz mnóstwo pomysłów... dobrych chęci, ale zapal słabnie, gdy trzeba zakasać rękawy i wziąć się do roboty. Więcej konsekwencji ! Wydatki wymykają ci się spod kontroli, załóż zeszyt i pobaw się w domowego buchaltera. Tolerancja wobec partnera, więcej serdeczności i ciepła, to szansa na sukces.

 

LICZBA SUKCESU 8

Obarczasz się tysiącem spraw, które nie należą do ciebie, harujesz za szefa i kolegów. Bez przesady, i tak inni zbiorą laury. Rozgraniczaj sprawy służbowe i osobiste. Masz "nosa" do pieniędzy, staraj się to wykorzystać.

 

LICZBA SUKCESU 9

Możesz wiele zrobić w życiu, zaufaj sobie. Mniej hojności, nie zawsze musisz być fundatorem, inni tez maja pieniądze. Partner uważa, ze jesteś chłodny i oschły, a ty boisz się okazać uczucia. Nie umiesz przyznać się, ze potrzebujesz serdeczności.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

LICZBA SUKCESU 4

Staraj się zwrócić na siebie uwagę, podkreślaj czasem własne zalety, jesteś zbyt skromny. Możesz przejść przez życie nie zauważony.

 

To coś o mnie :D

 

Przesadnie trzymasz się za kieszeń, trochę szaleństwa nikomu nie zaszkodzi !

 

No, aż tak przesadna nie jestem Ooo

 

Więcej wiary i optymizmu w sprawach sercowych, nie kontroluj się na każdym kroku, idź na żywioł.

 

To teraz będzie moje nowe motto ;]

Polecam wszystkim obliczyć sobie, fajna i ciekawa sprawa :)

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...