Skocz do zawartości

Interpretacje daty urodzenia - zapraszam


Marika

Polecane posty

  • 6 months later...
  • 1 month later...
Dnia 28.05.2019 o 22:38, Essa napisał:

 

dawid numero.jpg

 

Essa, jeśli mogę to chciałbym zapytać w jaki sposób liczone są poszczególne daty punktów zwrotnych w Twoim kalkulatorze? pytam bo większość kalkulatorów dostępnych w sieci wyznacza mi drugi punkt zwrotny 3 na rok 2018 (od 27 roku życia dla numerologicznej 9), ale nie bardzo pokrywa się to z rzeczywistością :) będę wdzięczny za odpowiedź

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, freakout napisał:

 

Essa, jeśli mogę to chciałbym zapytać w jaki sposób liczone są poszczególne daty punktów zwrotnych w Twoim kalkulatorze? pytam bo większość kalkulatorów dostępnych w sieci wyznacza mi drugi punkt zwrotny 3 na rok 2018 (od 27 roku życia dla numerologicznej 9), ale nie bardzo pokrywa się to z rzeczywistością :) będę wdzięczny za odpowiedź

owszem wynosi 3, te pozostałe liczby to podliczby, w zależności jak uprościmy dodawanie dzień + rok ur.

zapraszam do zapoznania się z artykułem i policzenia sobie ręcznie:

 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Essa napisał:

owszem wynosi 3, te pozostałe liczby to podliczby, w zależności jak uprościmy dodawanie dzień + rok ur.

zapraszam do zapoznania się z artykułem i policzenia sobie ręcznie:

 

 

tak, wiem o tym, ale chodziło mi o to,  że na screenie z Twojego kalkulatora początek punktu zwrotnego 3 rozpoczyna się u mnie dopiero w 2021 roku, a wszędzie indziej wychodzi że w 2018, no i ten 2018 jakoś nie bardzo mi się zgadza :) skąd ta różnica? bardziej pasują mi Twoje wyliczenia...

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, freakout napisał:

 

tak, wiem o tym, ale chodziło mi o to,  że na screenie z Twojego kalkulatora początek punktu zwrotnego 3 rozpoczyna się u mnie dopiero w 2021 roku, a wszędzie indziej wychodzi że w 2018, no i ten 2018 jakoś nie bardzo mi się zgadza :) skąd ta różnica? bardziej pasują mi Twoje wyliczenia...

to nie jest "mój" kalkulator :) wstawiając rzut ekranu miałam na myśli raczej piramidkę, co do tych lat, to nie jestem pewna jak autor to obliczył, jak będę miała więcej czasu to postaram się to rozkminić. Póki co trzymałabym się tych podstawowych obliczeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.12.2019 o 19:47, Monika1081 napisał:

Witam czy ja mogę prosić o piramidkę? Moja data urodzenia 14.10.1981

 

7 godzin temu, nikita29 napisał:

Czy Ja również mogę poprosić? Anita 29.04.1993

Jutro zrobię zrzuty ;)

  • Dziękuję! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.12.2019 o 19:47, Monika1081 napisał:

Witam czy ja mogę prosić o piramidkę? Moja data urodzenia 14.10.1981

 

monika.png

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Essa napisał:

 

monika.png

Z całego serca dziękuję 🥰🥰🥰 Przesyłam moc wdzięczności 😘😘😘

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

witam  

jestem nowy na tym forum,  i takze chciałbym poprosic o interpretacje daty   23.01.1989

 

pozdrawiam 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć wszystkim. Czy można poprosić i czy jest ktoś chętny, kto już dawał opisy innym wczesniej, na opis, charakterystykę i tym co jest z tym związane, z daty ur? 

Z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...