Skocz do zawartości

Sen,dość dziwny.


Ankra

Polecane posty

Witam przed wczoraj śnił mi się Pan Jezus na krzyżu drewnianym.Ten krzyż był na takiej ślicznej ukwieconej ścianie z żółtych maków i zielonych liści.Bardzo rzadko mnie się coś śni nie wiem co to może oznaczać widziałam jeszcze zmarłą swoją babcię nie bałam się tego snu bo był bardzo miły i piękny.Nie wiem czy coś oznacza ale najbardziej utkwiła mi ta ukwiecona ściana z ukrzyżowanym Bogiem.Jestem ostatnio myślami w pracy sezonowej co mam wyjechać ale to nie ma nic wspólnego raczej z takim snem ...Chyba tyle że mam jak zawsze obawy a ten sen mówi że będzie ok.....Proszę jeśli można o interpretację .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście sen dziwny, ale ciekawy:)

 

Ja bym się odważyła powiedzieć, że być może to co miałaś wycierpieć to wy swoje wycierpiałaś (ukrzyżowany Jezus może symbolizować odkupienie Twoje własne, duchowe) i teraz już będzie tylko lepiej, być może Twoje plany czy pragnienia się powiodą. Mak przypomina, abyś uczyła się na błędach, nie zapominała, że było ciężko, ale i tym nie przepełniała swojego życia, natomiast kolor żółty to nic innego jak emocje. Daj czasem ponieść się życiu bez zbędnego zastanawiania się. Jeśli chodzi o babcię - dla mnie zawsze osoby zmarłe, które się śnią oznaczają fakt, że sa obok i nas wspierają lub ostrzegają przed czymś. Masz pozytywne oodczucia w tym śnie, więc i wydźwięk jego też powinien być pozytywny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Syrenko za interpretację snu,masz rację muszę się zgodzić że uczę się na błędach.Muszę zacząć żyć tak spontanicznie ..boję się ale babcia zawsze była dla mnie wsparciem i pewnie nadal nade mną czuwa.Mam plany od nowego roku może to znak że wszystko się ułoży.Jeszcze raz dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...