Skocz do zawartości

Woda, kaczki, konie

Luna1986

Polecane posty

Miałam dziwny sen, dlatego postanowiłam go tutaj opisać, może ktoś spróbuje go zinterpretować? <myśli>

Nie pamiętam go całego, ale ten jeden fragment dość jasno,

Woda.. jakieś morze czy ocean czyste, przeźroczyste, ale wzburzone hmm fale a na nim biegnące konie ciemno brązowe, piękne, dorodne niczym araby, czy konie z wybiegów, lśniące maści, czyste, ładnie urzeźbione, no cudne. Za końmi przez tą wodę płynęły kaczki jedna za drugą, jakieś kolorowe, żadne białe czy czarne tylko jakieś nie wiem szmaragdowe czy coś takiego.

Fale momentami takie wielkie wysokie, ale nie zagrażające im one dalej płynęły, konie galopowały, woda im nie przeszkodziła.

Mówiłam, że dziwne xD

Pozdrawiam <kwiatek>

Dla mnie każda woda, czyli deszcz, oceany, fale etc. mają znaczenie oczyszczające. Uważam, ze ten sen symbolizuje zmiany w życiu Twoim. Coś się zakończy, aby ustąpiło miejsca drugiemu. Być może szykują się zmiany w Twoim życiu i podświadomość Cię na to przygotowuje. Też zależy jakie Ty miałaś odczucie po tym śnie, ale chyba podobał Ci się ( nie zauważyłam Twojego przerażenie), więc dla mnie jest to potwierdzeniem na pozytywy

Woda odzwierciedla stan Twojej duszy, coś się może zacząć dziać ... co symbolizują te konie, jako pewien rodzaj szybkości, dynamiczności, można je nawet porównać do jakiegoś mechanizmu, który zostanie uruchomiony. To co się wydarzy będzie mieć niewątpliwie na Ciebie wpływ, coś zmieni, ogólnie myślenie, postrzeganie świata. Skupiłaś się na opisie wyglądu tych koni - na to co będzie się dziać też może skupić się tylko poprzez zmysł wzroku, inne zmysły zostaną pominięte lub wyciszone. Obserwuj dokładnie.

Dziękuję Mariko, oby sie zadzialo na plus w koncu :)

Kiedyś miewałam rzadko sny-te ktore pamietalam i tylko przed jakimis radykalnymi zmianami w zyciu - moze teraz tez choc rozne sny mam codziennie i od dluzszego czasu bo juz jakos w wakacje zaczelam je miec, a jak przed snem prosze Anioły o wskazowke o partnera to sni mi sie jeden caly czas, ktory mi sie podoba mile sny moglyby byc rzeczywistoscia :D

dzisiaj dla odmiany ogladalam w celu zakupu ksiazki kilka bylo baaaaaaaardzo grubych a w pierwszej czescie znajomi kupili wódke 3 butelki za 244 zl xD

• 3 weeks later...

Może chodzi o potrzebę kształcenia się, zdobywania wiedzy? Te liczby, można sprawdzić znaczenie lub kierując się rozumem, znajomi lubią się dobrze zabawić :D

Przy okazji zapytam, co z tym snem o wodzie?

• 2 weeks later...

Moze i lubia, ale nie pamietalam dokladnie kto tam byl xD jakas dziewczyna i chlopak heh :D

O wodzie? no mechanizm jakis sie rusza niewatpliwie.. nastapily zmiany w pracy podobniez nie musze sie martwic o jej strate, ale zmiany niewatpliwie nastepuja i nie wiem jeszcze dokladnie ile potrwa i w jakim kierunku jesli chodzi o obowiazki jakie mam xD

Luna, to nie chciej, ale miej, tak po prostu :) Chcieć można w nieskończoność, stąd staraj się unikać takich komunikatów, bo co jak co, ale Twoja podświadomość cały czas wszystko koduje. I nie "jakieś", bo pozytywną zmianą może być, to, że pojawi się pan, a za jakiś czas zniknie, ale zmiana pozytywna będzie - ucieszy Cię, że się pojawił. Dlatego zamiast "jakieś" lepiej określić jakie i konkretnie je przedstawić :)

• 3 weeks later...

Mariko,

ja konkretną osobę przedstawiam mojej podswiadomości każdego dnia :D

Dla mnie każda woda, czyli deszcz, oceany, fale etc. mają znaczenie oczyszczające. Uważam, ze ten sen symbolizuje zmiany w życiu Twoim. Coś się zakończy, aby ustąpiło miejsca drugiemu. Być może szykują się zmiany w Twoim życiu i podświadomość Cię na to przygotowuje. Też zależy jakie Ty miałaś odczucie po tym śnie, ale chyba podobał Ci się ( nie zauważyłam Twojego przerażenie), więc dla mnie jest to potwierdzeniem na pozytywy

Zmiany następują na polu zawodowym i tak jak w śnie krotka chwila niepewnosci.. co powoduje niepokoj, jakis strach, ale tylko chwilowy i dalej spokoj i harmonia

Jestem na etapie zmian na tym polu.. na lepsze, choc nie mogę sie doczekac jak to do konca sie wyklaruje :)

coś się może zacząć dziać ... co symbolizują te konie, jako pewien rodzaj szybkości, dynamiczności, można je nawet porównać do jakiegoś mechanizmu, który zostanie uruchomiony. To co się wydarzy będzie mieć niewątpliwie na Ciebie wpływ, coś zmieni, ogólnie myślenie, postrzeganie świata.

Dzieje się chyba od tamtej pory.. z tym, że powoli, ale już coś na ten temat wiem i zaczynam czuć ulgę, tak ma wpływ.. myślę że pozytywny i mam nadzieje, że teraz już się szybciej potoczy :)

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...