Skocz do zawartości

Portret psychologiczny proszę o pomoc


Xardas

Polecane posty

Zgodnie ze wzorem obliczyłam portret dla: data ur.21.07.1992 r. a oto efekt:

 

1 dzieciństwo = 21 świat/czas

2 wiek średni = 7 rydwan

3 wiek dojrzały = 21 (1+9+9+2) świat/czas

4 podświadomość = 28 -22 = 6 kochankowie

5 świadomość = 6 kochankowie

6 nadświadomość = 12 wisielec/zdrajca

7 misja = 5 papież/hierofant

8 środki do realizacji misji = 19 słońce

9 karma kim byłem = 14 umiarkowanie/powściągliwość

10 co robiłam = 14 umiarkowanie/powściągliwość

11 lekcja = 0 głupiec/wędrowiec

12 harmonia/komfort = 2 papieżyca/hierofantka

13 wnętrze = 17 gwiazda

14 na zewnątrz = 17 gwiazda

15 jak odrobić lekcję karm = 1 mag/kuglarz

16 komfort karm = 12 wisielec/zdrajca

17 jak pracować z misją na obecne wcielenie = 19 słońce

 

Nie jestem pewna czy jest to zrobione poprawnie.

I teraz moja prośba: bardzo przydałaby mi się interpretacja, a także odesłanie do źródeł, bądź wskazanie gdzie mogłabym znaleźć najbardziej trafne opisy.

 

Póki co zrobiłam portret tylko dla siebie, ale w przyszłości mam zamiar wykonać ich co najmniej kilka dla najbliższych, dlatego byłabym wdzięczna gdyby bardziej doświadczeni wspomogli na początku mojej drogi i podali kilka podpowiedzi :)

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad 15 punktem i jeszcze raz przeprowadź obliczenia :)

 

Xardas po prostu w znaczeniu kart. Musisz znaczenie przyporządkować pod ten portret, inaczej się nie da. Gotowych opisów albo formułek nie ma, wszystko trzeba samemu stworzyć, każdy portret jest inny i w każdym karty mogą mieć inne znaczenia. Zerknij tu viewforum.php?f=240 lub w dziale ze znaczeniami kart viewforum.php?f=34

 

Podałaś caly portret, ale jeśli nigdy wcześniej nie miałaś do czynienia z interpretacją portretu, to podziel, go na dwie części i na razie skup się tylko na tej, która będzie dotyczyć tego życia. Przeszłe wcielenie zostaw, na później, będziesz mieć łatwiej.

Chętnie dodam własną interpretację, ale żeby, to nastąpiło, najpierw Ty powinnaś wstawić swoją :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad 15 punktem i jeszcze raz przeprowadź obliczenia :)

 

Xardas po prostu w znaczeniu kart. Musisz znaczenie przyporządkować pod ten portret, inaczej się nie da. Gotowych opisów albo formułek nie ma, wszystko trzeba samemu stworzyć, każdy portret jest inny i w każdym karty mogą mieć inne znaczenia. Zerknij tu viewforum.php?f=240 lub w dziale ze znaczeniami kart viewforum.php?f=34

 

Podałaś caly portret, ale jeśli nigdy wcześniej nie miałaś do czynienia z interpretacją portretu, to podziel, go na dwie części i na razie skup się tylko na tej, która będzie dotyczyć tego życia. Przeszłe wcielenie zostaw, na później, będziesz mieć łatwiej.

Chętnie dodam własną interpretację, ale żeby, to nastąpiło, najpierw Ty powinnaś wstawić swoją :)

 

Dzięki bardzo za linki. Postaram się wykonać interpretację przynajmniej 1 połowy.

W p15 ciągle wychodzi mi 1, korzystam ze wzoru: (15) jak odrobić lekcje karmiczna = (9) +(10) + (11) - (7) czyli 14 + 14 + 0 - 5 = 23 - 22 = 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wstępna analiza:

1 i 3 pozycja: 21 karta Świat (z uwagi, że się powtarza traktuje ją jako odwróconą) Jest to położenie

wskazujące na okres dzieciństwa oraz na wiek dojrzały, ostatni etap życia.

Osoba poszukująca sensu swojego istnienia, niezależna, akceptująca siebie; przeprowadzka w dzieciństwie. Jednak z uwagi na pozycję odwróconą w pierwszym etapie życia pojawiły się: brak wyjazdów i możliwości poszerzania horyzontów, a także spotykania nowych ludzi, przykucie do jednego miejsca, ograniczenia, poczucie zniewolenia i niespełnienia, uwięzienie przez kogoś lub w jakiejś sytuacji, znalezienie się w pułapce, stagnacja, zawód, porażka, okres kłopotów i zmartwień, zagubienie, brak uznania i akceptacji szczególnie od rodziny, zbyt duży wysiłek i wkład energii w porównaniu z osiągnięciami, poczucie osamotnienia, wyczerpanie z powodu nadmiaru spraw, zbyt wysokie oczekiwania i niemożność osiągnięcia celów, zniechęcenie, brak efektów i sukcesy które nie cieszą.

 

Nie wiem czy tyczyć się będzie to ostatniego etapu życia, mam nadzieję, że nie.

To są strony które zaobserwowałam w swoim przypadku. Oczywiście sytuacja się zmieniała wielokrotnie i nie wszystkie sprawy przypisane odwróconej karcie Świat miały miejsce w moim przypadku.

 

2 pozycja: 7 Rydwan. Położenie dotyczące środkowego etapu życia, umownie przyjęty od 29 roku życia. Myślę, że w moim przypadku będzie to od przyszłego roku ;) Dynamiczny okres życia. Osoba aktywna, działająca, z inicjatywą; liczne podróże, zmiany miejsca zamieszkania. Rozkwit spraw zawodowych, sukcesy na tym polu. Wytrwałość w dążeniu do celu. Postęp, możliwe, że działalność związana z techniką, nowoczesnością, wynalazkami. Perfekcjonizm i dążenie do doskonałości. Prawdopodobieństwo sławy i bogactwa (do tego u mnie Jowisz na MC).

 

4 pozycja: 6 Kochankowie. Sfera podświadomości. Karta powtarza się również na pozycji następnej, czyli 5 świadomości, dlatego traktuję ją jako odwróconą. Problemy związane z nawiązaniem prawidłowych relacji partnerskich. Skłonności do obsesyjnych namiętności. Brak umiejętności podejmowania decyzji, nieustanne odczuwanie rozterek, nieumiejętność dokonywania prawidłowych wyborów. Strach przed angażowaniem się w relacje, niechęć do bliższych kontaktów, nastawienie na przelotne romanse i nic więcej. Silny popęd seksualny, trudny do okiełznania. Niestałość w uczuciach. Walka między rozsądkiem i namiętnościami. Wiele cech i potrzeb bliźniąt, które są również widoczne w moim horoskopie.

 

6 pozycja: 12 wisielec (powtarza się, ale w tym wypadku nie jest traktowana jako odwrócona). Sfera nadświadomości. Rozwój duchowy, samorealizacja, natura refleksyjna, zdystansowana. Ktoś kto dostrzega świat inaczej niż większość ludzi i potrafi wykroczyć poza myślowe schematy, paradygmaty. Jednostka koncentruje się na swoim wnętrzu, poznaje samą siebie. Porzucenie życiowej gonitwy i odwrócenie się ku wyższym wartościom. Wycofanie ze świata materialnego. Umysł analityczny, dociekliwy. Zmienność. Niezdecydowanie jaką drogą powinna w tym życiu podążać.

 

7 pozycja: 5 Papież/Arcykapłan. Sfera misji życiowej. Potrzeba lub konieczność zostania mistrzem duchowym, wzorem lub nauczycielem dla innych, przestrzegania praw moralnych. Natura silnie filozoficzna. Poszukiwanie drogi do Boga lub uniwersalnej drogi rozwoju, co jest silnie związane z celem życiowym. Idealizm, filozofia, etyka, odkrywanie prawdy na temat dobra i zła. Umiejętność pomagania ludziom, charyzma. Dojrzałość. Porzucenie pieniędzy na rzecz wartości duchowych. Wyższe studia, zgłębianie wiedzy (w horoskopie mam wiele osobistych planet w domu 9 odpowiedzialnym za wyższe wykształcenie).

 

Dodatkowe interpretacje:

12 pozycja: 2 Arcykapłanka. Sfera harmonii psychicznej. Tutaj to już kompletnie nic mi się nie zgadza...

jedynie to bliski kontakt z naturą i przyjemność przebywania na łonie przyrody, rozwinięta intuicja. Poza tym nic nie pasuje z jakichkolwiek opisów tej karty do mojej osoby.

 

13 pozycja: 17 Gwiazda (podwójna bo i na pozycji 14, ale nie wiem czy ma być odwrócona) Wnętrze i to co okazujemy na zewnątrz. Dziwne, że mam tą samą kartę w takich miejscach... :? Chyba nie mam nic do ukrycia przed innymi hehe. Zamiłowanie do sztuki i liczne uzdolnienia artystyczne, u mnie to rysunek i malarstwo szczególnie. Jednak myślę, że w tym wypadku ukazują się niewykorzystane szanse i talenty. Znak Wodnika, który u mnie w charakterze się mocno odzwierciedla. Wiara, nadzieja, umiejętność czekania na lepsze. Odwaga w wykraczaniu poza bariery myślowe i schematy, szerokie horyzonty myślowe. Zmęczenie, bezsenność, niewyspanie, brak wypoczynku i spokoju. Zwątpienie, utrata nadziei i wiary w sens życia, oraz rezygnacja, czyli odczucia powracające co jakiś czas. Dolegliwości kobiece.

 

8 pozycja: 19 Słońce (podwójne, ale ponownie nie wiem czy ma być odwrócone). Sfera środków do realizacji misji. Przeszkody i opóźnienia w realizacji planów. Człowiek pełny energii, wigoru i psychicznej siły, który nie podda się byle przeciwnościom. Akceptacja siebie, poczucie własnej wartości.

 

Na ten moment to wszystko. Bardzo proszę o poprawienie mnie jeśli pojawiły się błędy i bardzo będę wdzięczna o udostępnienie analizy wykonanej przez kogoś innego, bardziej zaawansowanego. Jeśli możecie, to pomóżcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad 15 punktem i jeszcze raz przeprowadź obliczenia :)

 

Xardas po prostu w znaczeniu kart. Musisz znaczenie przyporządkować pod ten portret, inaczej się nie da. Gotowych opisów albo formułek nie ma, wszystko trzeba samemu stworzyć, każdy portret jest inny i w każdym karty mogą mieć inne znaczenia. Zerknij tu viewforum.php?f=240 lub w dziale ze znaczeniami kart viewforum.php?f=34

 

Podałaś caly portret, ale jeśli nigdy wcześniej nie miałaś do czynienia z interpretacją portretu, to podziel, go na dwie części i na razie skup się tylko na tej, która będzie dotyczyć tego życia. Przeszłe wcielenie zostaw, na później, będziesz mieć łatwiej.

Chętnie dodam własną interpretację, ale żeby, to nastąpiło, najpierw Ty powinnaś wstawić swoją :)

 

Dzięki bardzo za linki. Postaram się wykonać interpretację przynajmniej 1 połowy.

W p15 ciągle wychodzi mi 1, korzystam ze wzoru: (15) jak odrobić lekcje karmiczna = (9) +(10) + (11) - (7) czyli 14 + 14 + 0 - 5 = 23 - 22 = 1

 

Tak, masz rację, przepraszam, ja namieszałam, pomyliłam sobie liczby, które znajdują się w tych miejscach.

Droga Xardas, super że dodałaś własną interpretację, poprzez to mam nadzieję, że inni miłośnicy tarota zerkną do tego tematu i chociaż parę słów od siebie napiszą. Jeżeli chodzi o mnie, gdy nadrobię wszystkie zaległości na forum, na pewno tutaj zajrzę i dodam coś od siebie. <luzik>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...