Skocz do zawartości

Portret partnerski

Polecane posty

ja on

1) Początek znajomości - 13 śmierć + 2 kapłanka = 15 diabeł

(2) Rozwój znajomości - 4 cesarz + 12 wisielec = 16 wieża

(3) Okres schyłku - 5 kapłan + 21 świat = 4 cesarz

(4) Trudności -17 gwiazda + 14 umiarkowanie = 9 pustelnik

(5) Wspólne plany i dążenia -9 pustelnik + 11 moc =21 sąd ostateczny

(6) Jak związek będzie się rozwijał? 8 umiarkowanie + 3 cesarzowa = 11 moc

7) Zadanie - 22 głupiec + 13 śmierć = 13 śmierć

8) Jak wypełnić zadanie? -12 wisielec + 15 diabeł = 5 kapłan

Rozumiem że powinnam sama spróbować zinterpretować to co wyszło, ale widząc taką plejadę " gwiazd" chyba nie mam odwagi. Jeśli ktoś byłby w stanie to rozszyfrować byłabym ogromnie wdzięczna.

Dziękuję i pozdrawiam.

Blue, zajrzyj tutaj viewforum.php?f=240 oraz do znaczeń AW viewforum.php?f=35

Spróbuj się z tym zmierzyć, oczywiście nie musisz dodawać kilkunastu zdaniowych interpretacji, ale takie, aby w ogóle jakieś były.

Jeśli chcesz, podziel ten portret i na początku dodaj interpretację od 1 do 3, dopiero później, wziąć pod lupę kolejne ;)

Dzięki Ismeno za radę, zastosuję się do niej i spróbuję opisać pierwsze 3 punkty.

Początek znajomości : moja karta śmierć - no cóż tu można tylko powiedzieć że zakończyła się moja relacja z poprzednim partnerem.

Jego karta kapłanka - poznanie niezwykłej kobiety.

Rezultat - diabeł - relacja oparta na silnej namiętności, uzależnienie się od siebie,brak uczuć wyższych , wszystko sprowadzone do cielesnej formy, ale też duża siła napędowa.

Rozwój znajomości: moja karta cesarz - dążenie do ustabilizowania relacji i jej utrwalenie.

Jego karta wisielec - stagnacja, czekanie na rozwój wypadków.

Rezultat - wieża - i tu wciąż mam w głowie obraz że to diabeł spada z tej wieży :) ale oprócz tego : walka ze swoimi słabościami,burzenie murów jakimi mogą być nawyki i stereotypy, niszczenie na rzecz powołania do życia czegoś nowego.

Okres schyłku: moja karta kapłan - dążenie do formalizacji związku (?).

Jego karta świat - realizacja pragnień,pełen sukces,przezwyciężenie trudności.

Rezultat - cesarz - stabilizacja i sukces.Solidne podstawy na budowanie zdrowych i bezpiecznych relacji.Szansa na utrwalenie związku.

Początek znajomości oparty na namiętności, wzajemnym przyciąganiu. Czuliście, że pasujecie do siebie idealni, . U Ciebie Śmierć, może symbolizować stratę, rozczarowanie miłosne, poprzednie porażki w życiu uczuciowym, u niego Kapłanka, to poszukiwanie kobiety inteligentnej, uczuciowej, tajemniczej, którą mogłoby zdobywać i poznawać.

Rozwój znajomości tu coś mogło wam nie wyjść, pojawił się jakiś zgrzyt, to co na początku wydawało się wam możliwe do realizacji, przyniosło pewne trudności, przeszkody, które Ty z Cesarzem i ze swoimi zdolnościami organizatorskimi jeszcze byłaś w stanie pokonać lecz on tak jakby zatrzymał się. Wisielec u niego, to zastój, brak pomysłu na dalszy rozwój tego związku.

Okres schyłku, tutaj jest już lepiej, Cesarz to mocna karta, więc nastąpi znaczna poprawa, zapanuje zgoda i harmonia. Trudności uda się wam pokonać. U Ciebie może pojawić się duża chęc do legalizacji tego zwiazku, do kolejnego kroku jakim jest małżeństwo, on też pomału będzie patrzył w tym kierunku, ale jeszcze nie będzie tego taki pewny, być może za szybko to dla niego. U niego jest Świat, czyli on będzie szczęśliwy w tym zwiazku, odnajdzie się i jak najdłużej tym szcześciem będzie chciał się cieszyć.

Alicjo zmotywowałaś mnie do dalszej interpretacji :), nie ukrywam ze miałam z tym problemy a końcówka mnie zawiesiła na dobre 15 min.

Moja karta gwiazda- poczucie zwątpienia,brak wiary w siebie,bezsenność ( serio, od ponad miesiąca budzę się o wilczej godzinie i nie mogę później zasnąć),zniechęcenie pesymizm.

W sumie jak bym miała siebie ocenić to chyba chodzi tutaj o to zwątpienie..

Jego karta umiarkowanie - wydaje mi się że działa podobnie do odczytywanej negatywnie gwiazdy, dodałabym jeszcze niechęć do działania, lenistwo, lęk przed okazywaniem uczuć.

Rezultat pustelnik : wycofanie się, chowanie się jak ślimak do skorupki,zamykanie się w sobie, brak otwartości na relacje w związku

(5) Wspólne plany i dążenia -9 pustelnik + 11 moc =20 sąd ostateczny

Moja karta pustelnik - spokojne i cierpliwe oczekiwanie na rezultaty i efekty wcześniejszych działań,dojrzałość i zrozumienie potrzeb partnera

Jego karta - moc - pełne zaangażowanie,duża energia i zapał do podtrzymania tego związku.

Rezultat - sąd- uwolnienie się od problemów,świadome działanie na wyznaczaniu właściwego kursu,zmiany na lepsze

Moja karta umiarkowanie - spokojne i otwarte podejście do tego związku,zgodny i harmonijny czas,pełna akceptacja partnera

Jego karta cesarzowa - stabilizacja w uczuciach,powodzenie w relacjach partnerskich,spełnienie

Rezultat moc - wzajemna fascynacja, przyciąganie i chemia :)

Moja karta głupiec- pełen luz i spontan, aby do przodu :) głupiec mów nie dygaj mała jakoś to będzie, tylko nie zadręczaj się głupotami :)

Jego karta śmierć - potrzeba zmian, porzucenie tego co było na rzecz tego co nowe

Rezultat śmierć - obojgu nam potrzebne jest pożegnanie się z przeszłością,przemiana wewnętrzna, zamknięcie pewnych etapów życia, skierowanie się na nowa drogę

hmmmm najtrudniejszy punkt..

Moja karta wisielec - zmienić sposób myślenia i spróbować zrozumieć, co robię źle albo co błędnie postrzegam

Jego karta diabeł - poddać się pokusom i instynktom ,pokazanie się z tej " mroczniejszej" strony

Rezultat kapłan - ufać sobie wzajemnie i zrozumieć siebie.

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
Alicjo zmotywowałaś mnie do dalszej interpretacji :), nie ukrywam ze miałam z tym problemy a końcówka mnie zawiesiła na dobre 15 min.

Nieumiejętność bycia w relacji, wybór samotności, niemożność spełnienia oczekiwań. Głównym powodem może być przyzwyczajenie do samotności i po zbudowanie trwalszej relacji zamiast być wspólnie, rozmawiać i wspierać się, możecie tak naprawdę żyć osobno, każde na własny sposób. U Ciebie Gwiazda może rozczarujesz się, coś co wydawało się, że będzie Twoim spełnieniem marzeń - zrealizowało się inaczej. Może nie masz odwagi o tym mówić głośno, a partner z Umiarkowaniem - może nie potrafi dostrzec problemu. Ma zaburzoną równowagę w braniu i dawaniu. Ogólnie całość jako trudność, to pomimo związku, następuje indywidualna samotność.

(5) Wspólne plany i dążenia -9 pustelnik + 11 moc =20 sąd ostateczny

Tak mi się wydaje, że te plany zaczynają i kończą się wspólnie, dwie sprawy są u Was pewne - początek i koniec. W środku, czyli jako inne plany, inne dążenia nie ma nic wspólnego, jest bardzo duża rozbieżność. Tak jakbyście się zgadzali tylko co do świadomego wejścia w relację i później, dnia, w którym nastąpi jej koniec. Ty z pustelnikiem, możesz pokazywać się jako introwertyk, on natomiast jako ekstrawertyk.

Będzie pełen namiętności, pożądania. Rozwój może głownie na zasadzie wzajemnej przyjemności, w aspekcie seksualnym, inne korzyści są pomijane. Jesteś zdolna do poświęceń, byłabyś gotowa pójść na kompromis w wielu sprawach, ale, żeby tylko być z nim. On z tą Cesarzową, hm, albo chce czerpać pełnymi garściami, znaleźć spełnienie albo może swój wizerunek idealnej partnerki będzie wzorował na postaci swojej matki?

Tutaj w zasadzie, to on będzie najwięcej miał do zrobienia, ale i najwięcej z tej relacji zyska, zdobędzie potrzebne do dalszego rozwoju doświadczenie. Zadanie, gotowość do zmian, do całkowitego porzucenia wcześniejszych przyzwyczajeń i rozpoczęcie budowy nowych. Świadomość, że nie ma nic trwałego, że wszystko kiedyś się skończy. U niego, ta Śmierć może wskazywać na dojrzałe podejście do życia, u Ciebie Głupiec - na jako mniej poważne, bardziej skupiasz się na chwili, żyjesz tym co teraz. On może dużo, czasami za dużo rozmyślać, planować. Wspólnie, powiście potrafić zaakceptować nieuchronność pewnych wydarzeń i konieczność zmian. Powinna w Was zajść przemiana wewnętrzna, zmiana światopoglądu. Wzajemnie powinniście sobie w tym pomagać - może Ty jemu, poprzez pokazanie, że można się bawić, korzystać z życia, a on Tobie, że są granice i nie tylko rozrywką człowiek żyje?

Ty poprzez głęboką analizę.Zatrzymanie się i spojrzenie z innej perspektywy na swoje życie. On poprzez hm, stanie się trochę takim niegrzecznym chłopcem ;) Ale mimo wszystko, Kapłan, czyli do pewnego stopnia wszystko możecie, ale pewnych granic nie powinniście przekraczać. Oprócz tego poprzez troskę, poświęcenie, akceptację, rozsądek, uczciwość wobec siebie.

Dziękuję Alicjo za interpretację, myślę że wiele z tego co napisałaś jest prawdą i właśnie tak to wygląda.

Pozdrawiam.

Nie ma za co :)

Tak mi się jeszcze skojarzyło, gdy popatrzyłam na Wasze zadanie. Że, bardziej Ty jemy jesteś potrzebna i to co od Ciebie dostanie w tej relacji, to może być podstawą do zmiany u niego, ale i nauki. Może coś zrozumie, zmieni podejście do kobieta/życia?

Ale mam jeszcze jedno skojarzenia, że trochę podziałacie sobie na nerwy, jako odegranie się na tym, co było kiedyś, ale umarło. Chodzi mi o poprzednie wcielenie.

Nie ma za co :)

Tak mi się jeszcze skojarzyło, gdy popatrzyłam na Wasze zadanie. Że, bardziej Ty jemy jesteś potrzebna i to co od Ciebie dostanie w tej relacji, to może być podstawą do zmiany u niego, ale i nauki. Może coś zrozumie, zmieni podejście do kobieta/życia?

Ale mam jeszcze jedno skojarzenia, że trochę podziałacie sobie na nerwy, jako odegranie się na tym, co było kiedyś, ale umarło. Chodzi mi o poprzednie wcielenie.

Alicjo jest tak jak mówisz....facet jest mocno skrzywdzony i potrafi to czasami wyrazić aż nad to ile ja potrafię znieść Nie mogę żyć bez niego a z drugiej strony pojawia się czasami niechęć do głupiej . rozmowy...Staram się łagodzić jego wybuchy złości i widzę że przynosi to efekty, ale czasami jak skoczymy sobie do oczu to tylko wióry lecą..Czasami mam wrażenie że coś ze mną jest nie tak.Trudny facet, trudny związek....trudna ja?

• 2 weeks later...

Wspólne plany i dążenia -9 pustelnik + 11 moc =20 sąd ostateczny

Karta, przedstawiająca wspólną karmę do odrobienia, dlatego te plany, jeśli nawet powstały nie będą łatwe w realizacji. Ogólnie możesz czuć się osamotniona w swoich działaniach, on z kolei może dążyć do czegoś zupełnie innego. Nie ma współpracy. Sąd może wskazywać, na celowość tych działań. Wszystko, dlatego, aby mniej lub bardziej świadomie przepracować lekcję.

• 9 months later...

Witam. Bardzo ciekawy ten rozkład. Mam takie pytanie, czy ten rozkład wykonuje się tylko z Arkan Wielkich? <bezradny>

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

• 3 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...