Skocz do zawartości

Mysli uczucia zamiary Pana

Reni45
 Share

Polecane posty

Postawiłam karty na jednego Pana który bardzo rzadko odzywał sie do mnie na necie. Wiem że mu sie podobam. Nigdy nie widzieliśmy się w realu. Ostatnio coś drgnęło. Odezwał się po dłuższym milczeniu chwilę pogadaliśmy. Nie ukrywam chciałabym więcej ale czy on też,? 

Proszę spójrzcie. 

Postawiłam krótki rozkład. 

Co myśli, - Cesarzowa 

Podobam mu się to akurat wiem  zresztą on sam tego nie ukrywa 🙂

W sercu- 6 mieczy

Nie zbyt ta karta mi sie tu podoba niby odcina się uczuciowo?  W związku nie jesteśmy więc co ma odciąć,?  Może chce zmian? Będzie dążył żeby coś zmienić?

Zamiary- Król Kielichów 

No proszę piękna karta. Król Kielichów myśli poważnie raczej.Chce związku? 

Pomóżcie ❤

20210628_030505.jpg

3 godziny temu, SowAna napisał:

Żonę z dziećmi wywiózł gdzieś, albo wyjechali i teraz czuje się wyluzowany <bigsmile>

Cesarzowa niby żona 😀 6 mieczy wyjazd rodzinki 😀 i Król Kielichów lus blues niby 😀 na taka interpretację nigdy bym nie wpadła. 

Ciekawe .

• 3 months later...
W dniu 28.06.2021 o 03:52, Reni45 napisał:

Co myśli, - Cesarzowa 

Tak podobasz mu sie, aczkolwiek sam w tej relacji on dba o swoje wygody. Spojrze, odzywa sie tylko wtedy, kiedy sam chce, Cesarzowa jest wygodnicka.

W sercu- 6 mieczy

W sercu ma odleglosc, nic nie czuje.

Zamiary- Król Kielichów 

Sam nie wie czego chce, krol kielichow jest chwiejny.

Pomóżcie ❤

20210628_030505.jpg

• 3 weeks later...

Z zamiarami jest tak, że ja mam zamiar wygrać w totka, ale od kilku lat próbuje i nie wychodzi :P innymi słowy zamiary nie zawsze idą w parze z tym co faktycznie się wydarzy. 

Cesarzowa może oznaczać stałą partnerkę, warto o tym pamiętać.

Intryguje mnie bardzo Twoja 6 mieczy, bo są na niej 3 osoby. Dość nietypowo w sumie, nie jestem specem od talii co prawda, ale pierwszy raz chyba widzę na 6 mieczy az 3 osoby.

Nie wiem dlaczego, ale to co się dzieje na tej karcie wygląda mi podejrzanie. Ta kobieta z tym dzieckiem nie wygląda na specjalnie zadowoloną, może nawet jest to strach? Zazwyczaj 6 mieczy daje mi jakieś spokojniejsze odczucia mimo wszystko.

Ja bym na pana uważała, jakoś mnie nawet ten król na końcu nie przekonuje :P 

W dniu 28.06.2021 o 03:52, Reni45 napisał:

Co myśli, - Cesarzowa 

Tak, podobasz mu sie, jednak on dba tylko o wylacznie o swoje wygody (Cesarzowa) w tej relacji. Bo odzywa sie tylko wtedy, gdy mu jest wygodnie. Cesarzowa jest wygodnicka.

W sercu- 6 mieczy

W sercu - nie ma on uczuc, jest raczej odleglosc.

Zamiary- Król Kielichów 

Niestety nie chce zwiazku stalego, bo krol kielichow jest niedecyzyjny, niepewny i chwiejny. Jego stanowisko jest niepewne. Spojrz na wazny element,  na karcie krol kielichow siedzi na tronie, "jednak ten tron plynie na morzu", a wiec jest chwiejny i niezdecydowany.

Pomóżcie ❤

20210628_030505.jpg

Dnia 26.10.2021 o 04:27, Ygritte napisał:

Z zamiarami jest tak, że ja mam zamiar wygrać w totka, ale od kilku lat próbuje i nie wychodzi :P innymi słowy zamiary nie zawsze idą w parze z tym co faktycznie się wydarzy. 

Cesarzowa może oznaczać stałą partnerkę, warto o tym pamiętać.

Intryguje mnie bardzo Twoja 6 mieczy, bo są na niej 3 osoby. Dość nietypowo w sumie, nie jestem specem od talii co prawda, ale pierwszy raz chyba widzę na 6 mieczy az 3 osoby.

Nie wiem dlaczego, ale to co się dzieje na tej karcie wygląda mi podejrzanie. Ta kobieta z tym dzieckiem nie wygląda na specjalnie zadowoloną, może nawet jest to strach? Zazwyczaj 6 mieczy daje mi jakieś spokojniejsze odczucia mimo wszystko.

Ja bym na pana uważała, jakoś mnie nawet ten król na końcu nie przekonuje :P 

Też mnie ta 6 mieczy intryguje. 

Oni jakby uciekali, przed nimi miecze jakby przeszkody które facet omija ona chroni swoje dziecko on ma na twarzy maskę jakby coś ukrywał 

Dnia 27.10.2021 o 22:57, Essa napisał:

dojrzewa do bycia mężczyzną/kandydatem do poważnego związku.

Ja w tych kartach nie widzę związku. Kielichowy nie zawsze się do niego rwie. 

Zresztą gość już się nie odzywa praktycznie czasem tylko 

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...