Skocz do zawartości

"Mandala miłosna" - siła przyciągania


llenadefe:)

Polecane posty

"Mandala miłosna" - siła przyciągania

 

.............3..........

......2.............4...

........1...6...5......

 

1. Energie z przeszłości wpływające na obecny stan relacji damsko-męskich.

2. Czas teraźniejszy - to się obecnie dzieje w relacjach damsko-męskich.

3. Najbliższa przyszłość - karta ta pokaże pierwsze tygodnie relacji (jeśli w karcie 2 pojawi się sygnifikator/symbol mężczyzny; dla panów kobiety) lub to, co będzie działo się w sprawach damsko-męskich w ciągu 3 miesięcy (jeśli w karcie 2 nie pojawił się symbol mężczyzny/kobiety).

4. Dalsza prognoza - karta ta obejmuje okres do 6 miesięcy i pokaże czy i jak ma szansę rozwijać się relacja w dalszej przyszłości.

Jeśli w kartach 2 i 3 brak informacji o pojawieniu się pana/pani to znajdziemy tu informację jak przyciągnąć do siebie odpowiednią osobę, co zrobić, by się do tego przyczynić.

Osobom, które w karcie 3 doczekały się informacji o pojawieniu się "tego KOGOŚ" karta 4 wskaże atmosferę wzajemnego poznawania się, komunikacji i rozwoju relacji.

5. Poziom serca - wewnętrzne emocje i uczucia. Intuicja.

6. Podstawa mandali - fundament, na którym jesteś obecnie w stanie budować partnerstwo, relację z mężczyzną/kobietą.

 

Skrótowo: w kartach 2 - 4 szukamy partnera/partnerki (która może się też pojawić w karcie 1, jako osoba, którą już znamy, już mamy z nią kontakt) lub zwracamy uwagę na to jak układają się relacje damsko-męskie.

Czas: karta 2 - czas obecny, karta 3 - do 3 miesięcy, karta 4 - do pół roku.

Karta symbolizująca partnera/partnerkę może pojawić się w dalszym, niż pozycja 4, miejscu. Odczytajmy wtedy czas pojawienia się pana intuicyjnie, ponieważ pan pojawić się może pod warunkiem pracy pani/pana nad sobą

 

Byłabym bardzo, ale to bardzo wdzięczna, gdyby ktoś był tak uprzejmy, i zrobił mi ten rozkład. Ja niestety nie mam pola do popisu, bo nie mam kart <nerwy>

A rozkład wygląda tak zachęcająco, że byłoby szkoda, gdyby mnie ominął :D

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie miała tam więcej takich skarbów? :(

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...