Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
llenadefe:)

Partnerski z pewnym panem ; )

Polecane posty

Dat nie podaję, ale obliczenia są dobre ; )

1) 10

2) 4

3) 25-22=3

4) 14

5) 7

6) 21

7)17

8)25-22=3

1) 4

2) 1

3) 23-22=1

4) 5

5) 2

6) 7

7) 6

8) 8

1) Początek znajomości - 14

2) Rozwój znajomości - 5

3) Okres schyłku - 4

4)Trudności - 19

5) Wspólne plany i dążenia - 9

6) Jak związek będzie się rozwijał? 28-22=6

7) Zadanie 23-22=1

8) Jak wypełnić zadanie? 11

1. Umiarkowanie, czyli taka letnia karta. Nic się nie będzie działo, żadnych fajerwerków, ani zgrzytów. Tacy znajomi od przypadku, nawet nie koledzy czy przyjaciele.

2. Kapłan - rozwijanie w sobie strony duchowej, nauka poprzez doświadczenia. Dodałabym też, że on jest starszy, i daje mi nauki, z których ja korzystam?

3. Cesarz - no i tu nie wiem. Jedni mówią, że to karta stałości, rodziny, inni z kolei, że to taka zimna karta, wypadająca na brak związku. Partner jest wyniosły, skupiony na własnych uczuciach, ostatnie zdanie musi należeć do niego. Ja bym powiedziała, że on wgl o mnie nie myśli, traktuje jak raczej taką ofiarę losu, którą od czasu do czasu trzeba wesprzeć dobrym słowem, albo otrzeć łzy.

4. Słońce - zbytnie zatracenie, zaangażowanie w uczuciach? Utrata samego siebie. A może to, że relacja ta bardziej opiera się na przyjaźni?

5. Eremita - dojrzewanie poprzez samotność. Szukanie własnej drogi, zdobywanie doświadczeń.

6. Kochankowie - czyli decyzje. Możliwe, że wybór między dwiema partnerkami u niego, lub u mnie między dwoma partnerami, albo będzie to zwykły romans

7. Mag - pomaganie sobie, wspieranie, otaczanie opieką. Szczera rozmowa.

8. Sprawiedliwość (albo Moc, zamienne jest?) - wyjaśnienie sobie wszystkiego, zamknięcie starych spraw. Rachunek sumienia. Rozpoczęcie wszystkiego od nowa, na nowych zasadach, fundamentach?

Generalnie - czy te karty są dobre?

• [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Alicja

1. Umiarkowanie - Ty masz Koło, czyli wahanie, niezdecydowanie, jeśli nastąpi krok w przód, to i za chwile może być w tył. On Cesarz - odpowiedzialny, na chwilę obecną raczej pewny siebie, swojej przyszłości, ale Twoja postawa może go blokować - tak jakby czekał, aż to co się dzieje w końcu się umiarkuje, nastąpi równowaga, wtedy będzie mu łatwiej się określić.

2. Rozwój - Tutaj z kolei Ty jesteś bardziej gotowa na rozwój, on ma Maga, z czego dalej się zastanawia, analizuje sytuację. Kapłan, to już pewnego rodzaju decyzja, może zapaść, decyzja, która coś zapoczątkuje, ruszy w tej znajomości, będzie jakby "deklaracją". Ale Mag to też internet - więc może utrzymywanie tego kontaktu właśnie dzięki internetowi. W pkt 3 to samo. Może on tak woli, nie jest gotowy na przeniesienie tej znajomości na życie realne?

3. Ponownie Cesarz, ale u Ciebie cesarzowa - gotowość do związku, snucie planów, nadziei na wspólną przyszłość, wyobraźnia pracuje, a i serce nie daje zapomnieć. On ponownie Mag - dalszy ciąg analizowania, rozmyślania nad tym co ma zrobić i jak się to może potoczyć. Nie jest do końca pewny. Chociaż wychodzi tu Cesarz, jako odpowiedzialność, przygotowanie się na coś nowego, ale tu może chodzić też, że jedna ze stron byłaby gotowa podjąć decyzję nie za siebie, ale i za partnera. Taka "nadgorliwość".

4. U Ciebie umiarkowanie, jesteś w stanie pójść na ugodę, dostosować się, ale i wiesz, że gdy będzie trzeba jesteś w stanie wytrwać. U niego kapłan, czyli opiera się głownie na mądrości, doświadczeniu, bardziej wydaje mi się że znów na chłodno analizuje sprawę, co Tobie może przeszkadzać. Słońce - sprzeczne wartości, to co będzie się wydawać za dobre, odpowiednie, pod innym katem będzie złe. Skupienie się na sobie, własnych potrzebach, egoizm się może wkraść, znudzenie tym co się dzieje lub brakiem działania. Potrzeba dominacji i w tej sposób realizowanie siebie.

5. U Ciebie rydwan, wszystko chcesz na już, brak cierpliwości, a chęć posiadania i szybkiej realizacji zamierzeń. Może nawet narzucenie zbyt szybkiego tempa w tej relacji, przez co on ma natłok myśli.U niego Kapłanka - znów wiedza, mądrość, skrywane emocje, odkrywanie tajemnic. On Cię chce poznawać pomału. Nie podoba mu się szybkie tempo i nie jest w stanie przeskoczyć swoich zasad, którymi się stara kierować. Przez co jest Eremita - jesteście w tej znajomości, ale nie jesteście blisko, nie ma tej więzi, osobno poszukujecie swojego miejsca. Nie ma czegoś co by Was łączyło i powodowało solidny fundament. Obydwoje poszukujecie i pomimo że się znacie, to i tak dominuje samotność.

6. Tu już jest lepiej. Kochanowie to decyzje, wybory, rozmowa. Czyli coś się może zmienić, tylko albo na korzyść albo na niekorzyść... Ty Świat jako spełnienie sukces, on Rydwan jako energia w działaniu, odwaga. Coś na pewno się zmieni i to będzie duża zmiana. Kochankowie, czyli serce może wziąć górę, będzie bliskość, bo i duża pokusa jest ku temu.

7. Ty Gwiazda - nadzieja, miłość, doskonalenie siebie, czerpanie przyjemności z tego, co lubisz, szukanie szczęścia i cieszenie się nim. On Kochankowie - poszukiwania partnerki, pokusa, pragnienie bliskości, namiętność, fascynacja, ale i świadomość nieuniknionych wyborów. Wspólnie Mag - czyli coś jest możliwe, ale trzeba o to zawalczyć, przeanalizować tę sytuację, wziąć sprawy we własne ręce, nie czekać i nie poddawać się mijającemu czasowi, a być aktywnym i spełniać się tam, gdzie ku temu są pragnienia. Pomagać sobie wzajemnie, okazywanie pomocy przy podejmowaniu decyzji, ale i także internet - moc portali społecznościowych itp ;)

8. 8 to w portretach Sprawiedliwość. U Ciebie Cesarzowa, poprzez spełnienie się jako kobieta, dbanie o siebie, własny wygląd, ubiór. Emanowanie swoją kobiecością, pewność siebie. U niego Sprawiedliwość - najogólniej poprzez sprawiedliwe postępowanie, dbanie o innych, wystrzeganie się krzywdzenia, manipulowania innymi ludźmi. Wspólnie Moc- poprzez odwagę, moc idącą ze środa - często jako miłość dajacą początek, uczuciu, pożądanie, namiętność. Także aktywność, dojrzałe decyzje, realizowanie siebie.

Dziękuję bardzo za śliczną, obszerną interpretację.

Wszystko się zgadza, tylko gapa ja zapomniała dodać, że zaczęła od partnera, a nie od siebie.

Czyli pierwsza kolumna to ja, druga on, ale przecież to na jedno wychodzi, tylko odwrotnie.

Dużo się zgadza z tego co napisałaś, ja w tej relacji jestem tą wylewną, która biega ze swoimi problemami do każdego, żeby wyrzucić to z siebie, on natomiast jest bardziej skryty. Wie wszystko o mnie a ja o nim w zasadzie nic. Możliwe, ze on czeka na jakiś ruch z mojej strony, ale w końcu to ja jestem kobietą, nie chcę się już narzucać, bo zawsze jak się deklarowałam to sie źle skończyło.

Tak naprawdę żyjemy razem ale obok siebie, sąsiadami jesteśmy. Mi się wydaje, że on nieśmiały jest albo nie chce się wiązać, bo jakoś koleżanek wokół niego nie widzę. No ale nie znam go dobrze wiec mogę się mylić.

Internet... hmmm, prawda. Napisałam do niego ze dwa razy, to sobie lepiej porozmawialiśmy, jakby bardziej się otworzył, bo w towarzystwie to nie dało rady. Mam ochotę do niego napisać, zapytać co słychać, sam mówił ze jak będę chciała to zawsze możemy porozmawiać, ale nie wiem, jakaś taką blokadę i niechęć z jego strony wyczuwam, bo dlaczego to on nie napisze?

Si tu tienes fé

Alicja

A widzisz, mogłam zapytać, ale wzięłam za pewnik, że pierwsze obliczenia są Twoje, drugie jego.Trudno.

Jeśli się zgadza, to fajnie, dziękuję za weryfikację :) Nie wiem czy to tak bedzie łatwo odwrócić, że to co o nim przypasuje do Ciebie, mam tu pewien dylemat i wydaje mi się, że nie wszedzie będzie można tak zrobić :(

Ojej, mogłam napisać :(

Jedyne, co mi tu nie pasowało to Cesarzowa i Rydwan. Cesarzowa z wiadomych względów, ale odwróciłam to sobie tak, że On ma szukać w sobie wrażliwości.

Natomiast Rydwan mi nie pasuje z tego względu, że on wcale niczego nie chce na już. On wgl nic nie chce. Bardziej mi pasuje do niego karta Papież albo Wisielec (albo nie interesuje go ta relacja, albo z pewnych względów to ukrywa, powiedziałabym że to drugie)

Si tu tienes fé

Alicja

Cesarzowa i Rydwan na jednym punkcie? czy w różnych? moze coś wykombinujemy :D

pkt 5 rydwan i kapłanka - z tym że u mnie kapłanka, u niego rydwan. Ta kapłanka u mnie się super zgadza, natomiast rydwan u niego nie. Ja bym powiedziała, że to taki raptus fakt, nerwowy jest, ale znajomości nie przyśpiesza - raczej bym powiedziała, że jego ciągle coś goni, tak że nie ma czasu sie zastanowić nad naszą relacją, przeanalizować czy coś jest na rzeczy :D

no i pkt 8 cesarzowa u niego a nie u mnie, on raczej kobietą nie będzie, ale skoro to rozwiązanie zadania, to może on ma mnie traktować jak kobietę, adorować itd? w zasadzie to bym powiedziała, że on jak dziewczynkę mnie traktuje, jako jedyny facet w moim życiu :D

Si tu tienes fé

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...