Skocz do zawartości

Andrzejkowy sen


Balbina

Polecane posty

w Andrzejki śnił mi się mój chłopak który stał za drzwiami ze spuszczoną głową i czekał aż mu otworzę, a Ja zupełnie zapomniałam że czeka i jak się zorientowałam to szybko pobiegłam aby mu otworzyć, korytarz był długi i dobrze oświetlony w łososiowym kolorze on stał w lekkim cieniu. O dziwo cierpliwie czekał. Nadmienię że nasze stosunki ostatnio są kiepskie i chłodne, może ktoś pomoże mi go zinterpretować <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygladaly te drzwi ?? Otworzylas mu w koncu ? Drzwi moga okreslac twoje serce , jesli ciezkie i masywne to znaczy ze jestes niedostepna dla swiata w tym momencie. Ważne tez czy on przez te drzwi przeszedl. Jesli mu otworzylas to znaczy ze się dogadacie. Sam fakt ze tam stal jak dla mnie znaczy ze mu zalezy. Ale teraz duzo zalezy od ciebie. Czy zdecydujesz sie mu te drzwi otworzyc skoro widzisz ze czeka na twoj ruch ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygladaly te drzwi ?? Otworzylas mu w koncu ? Drzwi moga okreslac twoje serce , jesli ciezkie i masywne to znaczy ze jestes niedostepna dla swiata w tym momencie. Ważne tez czy on przez te drzwi przeszedl. Jesli mu otworzylas to znaczy ze się dogadacie. Sam fakt ze tam stal jak dla mnie znaczy ze mu zalezy. Ale teraz duzo zalezy od ciebie. Czy zdecydujesz sie mu te drzwi otworzyc skoro widzisz ze czeka na twoj ruch ?

dziękuję za interpretację oraz dodaję elementy o które pytasz :)

Drzwi miały metalową obudowę i duże szklane szyby, a drzwi otworzyłam, wszedł i jeszcze jedno słychać było płacz dziecka tylko nie wiedziałam gdzie płacze i zaczęliśmy go szukać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;) mi śnił się jakiś nieznajomy mi dotąd chłopak bardzo przystojny, wysoki, brunet z brązowymi oczami. Cały czas rozmawialiśmy i patrzył mi się głęboko w oczy i uśmiechał się. Gdzie nie byłam czy to w pociągu czy w jakimś pomieszczeniu przypominającym łazienkę( bo słyszałam wodę ) cały czas on ze mną był. Nie wiem może to mój przyszły chłopak kto wie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi oczywiście śniły się głupoty, jakieś nowe ciuchy i inne szmatki kobiece <haha2>

 

A oto co znalazłam na jednym z portali

 

Sny w tę niezwykłą noc - Andrzejki, są prorocze. Można w nich ujrzeć kandydata na męża. Ale 29 listopada nie wolno ci jeść ani pić. Wcześniej warto się też zabezpieczyć przed zmorami, które mogą chcieć tobą zawładnąć. Posmaruj czosnkiem parapety i drzwi. Będziesz mieć gwarancję, że nic nie zakłóci snu o ukochanym...

 

Źródło: http://polki.pl/horoskop_wrozby_artykul,10000194,2.html?cmc_id=

 

Niektórzy to mają fantazję <sarkazm>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygladaly te drzwi ?? Otworzylas mu w koncu ? Drzwi moga okreslac twoje serce , jesli ciezkie i masywne to znaczy ze jestes niedostepna dla swiata w tym momencie. Ważne tez czy on przez te drzwi przeszedl. Jesli mu otworzylas to znaczy ze się dogadacie. Sam fakt ze tam stal jak dla mnie znaczy ze mu zalezy. Ale teraz duzo zalezy od ciebie. Czy zdecydujesz sie mu te drzwi otworzyc skoro widzisz ze czeka na twoj ruch ?

dziękuję za interpretację oraz dodaję elementy o które pytasz :)

Drzwi miały metalową obudowę i duże szklane szyby, a drzwi otworzyłam, wszedł i jeszcze jedno słychać było płacz dziecka tylko nie wiedziałam gdzie płacze i zaczęliśmy go szukać

 

 

 

No kochana sen proroczy cos jest w tych andrzejkach :D

SZklane szyby to chyba dobrze ,moze wygladaja solidnie ale chcesz miec kontakt z tym co po drugiej stronie :)

Ja bym na Twoim miejscu sie szybki pgodzila z chlopakiem :)

Hahh placzace dziecko ? Moze cos was razem polaczy w poszukiwaniach ?Moze ten cel waszego wspolnego wysilku to wlasnie dziecko ktore was razem zblizy ? W ten sposob polaczycie sily ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to znowu dziewczyny chyba otworzylam w swojej glowie jakies drzwi bo to co mi sie dzisiaj przydarzylo to mozna za jasnowidztwo wziac :) Snil mi sie mezczyzna , z ktorym sie spotykam , bylismy na jakiejs wycieczce razem. I tam byla kobieta ktora z jakiegos powodu miala na sobie moja kurtke i moj telefon ja chcialam robic zdjecia krajobrazow. I on mowi idz do M ona ma twoj telefon. Pobieglam za nia i krzycze M poprosze o telefon z kurtki. Wiem jak wygladala. Rano jak sie obudzilm powiedzialam mu o tym snie a on ze jego siostra ma na imie M i wyglada tak jak w moim snie. Musze przyznac ze faktycznie wiedzialam ze ma siostre ale na jego fb ona byla blondynka ( farbowaana sie okazalo) wiec nigdy tych dwoch rzeczy nie polaczylam ze soba.

Wiec wyszlo na to ze we snie nie dosc ze zobaczylam ja tak jak wyglada juz teraz to jeszcze poznalam jej imie , o ktore nigdy wczesniej dotad nie pytalam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygladaly te drzwi ?? Otworzylas mu w koncu ? Drzwi moga okreslac twoje serce , jesli ciezkie i masywne to znaczy ze jestes niedostepna dla swiata w tym momencie. Ważne tez czy on przez te drzwi przeszedl. Jesli mu otworzylas to znaczy ze się dogadacie. Sam fakt ze tam stal jak dla mnie znaczy ze mu zalezy. Ale teraz duzo zalezy od ciebie. Czy zdecydujesz sie mu te drzwi otworzyc skoro widzisz ze czeka na twoj ruch ?

dziękuję za interpretację oraz dodaję elementy o które pytasz :)

Drzwi miały metalową obudowę i duże szklane szyby, a drzwi otworzyłam, wszedł i jeszcze jedno słychać było płacz dziecka tylko nie wiedziałam gdzie płacze i zaczęliśmy go szukać

 

 

 

No kochana sen proroczy cos jest w tych andrzejkach :D

SZklane szyby to chyba dobrze ,moze wygladaja solidnie ale chcesz miec kontakt z tym co po drugiej stronie :)

Ja bym na Twoim miejscu sie szybki pgodzila z chlopakiem :)

Hahh placzace dziecko ? Moze cos was razem polaczy w poszukiwaniach ?Moze ten cel waszego wspolnego wysilku to wlasnie dziecko ktore was razem zblizy ? W ten sposob polaczycie sily ? :D

dzięki za interpretacje :) może zbliży nas jakiś cel zobaczymy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o symbole senne typu drzwi, okna, zamek, często to świadczy o tym, że nie chcemy otworzyć się na jakąś znajomość, boimy się, tutaj działa też bardzo podświadomość, która często ostrzega nas przed relacjami z pewnymi osobami.

 

Ogólnie Balbino ja tutaj widzę chęć pogodzenia się, ale z Twojej strony. Bardzo byś chciała zakopać topór wojenny, on natomiast jest przytłoczony czymś - sugeruje to cień, jakby był wycofany i bierny, nie robił nic, aby poprawić wasze stosunki.

Co do płaczu dziecka - uciszcie wreszcie wewnętrzne dziecko, emocje i weźcie się do pracy nad sobą i waszym związkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
w Andrzejki śnił mi się mój chłopak który stał za drzwiami ze spuszczoną głową i czekał aż mu otworzę, a Ja zupełnie zapomniałam że czeka i jak się zorientowałam to szybko pobiegłam aby mu otworzyć, korytarz był długi i dobrze oświetlony w łososiowym kolorze on stał w lekkim cieniu. O dziwo cierpliwie czekał. Nadmienię że nasze stosunki ostatnio są kiepskie i chłodne, może ktoś pomoże mi go zinterpretować <bezradny>

Jak dla mnie przekaz tego snu jest prosty - chłopak czeka, jest cierpliwy, długi korytarz - długo się zbierał na ten krok, stoi w cieniu - wstydzi się byc może swoich czynów. Tu chodzi o wybaczenie - albo on jest skłonny wybaczyć Tobie albo będzie prosił o Twoje wybaczenie.

 

Witam;) mi śnił się jakiś nieznajomy mi dotąd chłopak bardzo przystojny, wysoki, brunet z brązowymi oczami. Cały czas rozmawialiśmy i patrzył mi się głęboko w oczy i uśmiechał się. Gdzie nie byłam czy to w pociągu czy w jakimś pomieszczeniu przypominającym łazienkę( bo słyszałam wodę ) cały czas on ze mną był. Nie wiem może to mój przyszły chłopak kto wie ;)

Łazienka, jako oczyszczenie. Może być Twoim przyszłym chłopakiem, ale Ty najpierw musisz podjąć ku temu odpowiednie kroki - pożegnać przeszłość, uporządkować swoje życie i myśli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;) mi śnił się jakiś nieznajomy mi dotąd chłopak bardzo przystojny, wysoki, brunet z brązowymi oczami. Cały czas rozmawialiśmy i patrzył mi się głęboko w oczy i uśmiechał się. Gdzie nie byłam czy to w pociągu czy w jakimś pomieszczeniu przypominającym łazienkę( bo słyszałam wodę ) cały czas on ze mną był. Nie wiem może to mój przyszły chłopak kto wie ;)

Łazienka, jako oczyszczenie. Może być Twoim przyszłym chłopakiem, ale Ty najpierw musisz podjąć ku temu odpowiednie kroki - pożegnać przeszłość, uporządkować swoje życie i myśli.

 

Bardzo dziękuję za interpretację <kwiatek> Pozdrawiam <papa>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...