Skocz do zawartości

Pytanie o zwiazek


marksa

Polecane posty

Pomocy :) utknelam z interpretacja karty.

W momencie pytania o sedno sprawy wyszedl papiez. Za nim poszedl krol monet i 6 pucharow.

Pytanie o zwiazek.

Jesli ta karta 5 czyli moj papiez byla pozytywna to zwiazek ma szanse. Ale nie moge tego papieza zinterpretować :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mi oczywiscie papiez sie kojarzy z instytucja koscielna i sluba ahh to optymistka :)

Ale jeszcze z wielka duchowoscia i bardzo bogatym wnetrzem i praca nad rozwojem wlasnej duszy :D

A on jest akurat osoba tak silnie rozwinieta wewnetrznie , ze byc moze to o to chodzi :D

Ja mam bardzo silna intuicje i potrafie przezywac odczucia innych ludzi , a on jest wrazliwy i otwarty na innych ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to glowa kosciola. Ale jednak darze go wiekszym sentymentem niz cesarza. Dla mnie cesarz jest tyranem i despota :/ szkoda ze mi jest taki przepowiedziany jako partner docelowy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drogie ;)

Dzisiaj wyjasnila sie sytuacja . Zrozumialam znaczenie papieza. W moim przypadku byl polaczony z sadem ostatecznym w pytaniu o wynik spotkania. Dostalam kompletne oczyszczenie , jesli kiedys sie zastanawialam co to jest katharsis to teraz juz wiem. Czuje sie doslownie jak po swietej spowiedzi hahah Moja dusza zrobila sie czysta , spokojna i oswiecona. Nie bede juz marudzic jak zobacze papieza w swoim rozkladzie :D

sad ostateczny.. w moim przypadku .. zburzenie starych zgnilych murow i otwarcie sie na nowe... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Musze przyznac Maleficient ze czasami sie zastanawiam czy sie wzielam za te karty od wlasciwej strony. Bo oczywiscie znam ich przypisane ogolnie znaczenie ale w moim przypadku , wszystkie karty ktore sa okreslane jako niepomyslne jak np 10 mieczy dla zwiazkow , u mnie wychodza wlasnie zawsze pozytywnie.

Badz powiedzmy na dzien dzisiejszy gdy w rozkladzie widze karte sadu ostatecznego to serce mi sie raduje bo pokazala mi fantastyczne rzeczy :) Przyniosla oczyszczenie i spokoj , co prawda nie na dlugo bo i tak moj skorpionowski charakter wygral , ale mam do niej teraz sentyment. Szkoda tylko ze nie radza jak zmienic swoj wlasny charakter. Bo dostalam wrozenie , ze z mezczyzna idzie dobrze, ze wszystko jest na dobrej drodze ale musze byc cierpliwa i czekac , ale doczekam swego. Ale ja nie umiem czekac ! ! I mam problemy z oddaniem komus kontroli nad swoim zyciem. haha brak odpowiedzi na smsa a moj swiat sie wali ha ha :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się zastanawiasz, to napiszę Ci, że właśnie w ten sposób miałaś się za nie zabrać, aby z czasem pojawiła się refleksja na ten temat, ogólnie jesteś na dobrej drodze ;)

Charakter musisz zmienić sama, w końcu on jest Twój prawda? A jeśli jest Twój, to niestety, ale chociaż teraz możesz nie brac pod uwagę takiej opcji - sama sobie z tym poradzisz, a jedynie potrzebne są chęci i odpowiednie podejście do tego "problemu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wiesz co mowia o alkoholikach ? Ze najpierw sami muszą chciec sie zmienic. A ja nie wiem czy tego chce. Zauwazylam ze dopoki kobieta jest jedza to faceci padaja jej do stop a gdy stanie sie coraz dla nich milsza to nagle oni nie kaja wyzwania i im przechodzi.

Pytanie o zwiazek nieaktualne bo zostalam rzucona przed świętami ale doświadczenie swoje robi. Juz się powoli obtrzepuje i powiem wam nie zmieniam sie więcej. Bede typowym skorpionem z podwojona sila marsa i plutona hahah nastepny bedzie sie musial niezle postarac hahah co do kart to ostatnio teoche sie zawiodlam bo wrozylam na zwiazek przed rozstaniem i pokazywaly mi sie karty tak rozne niz te miecze na poczatku. Teraz wypadaly mi na niego as kielichow i rycerz kielichow poparty 4 bulaw. Myslalam ze moze wreszcie cos sie ruszy a tu sie okazalo ze wprost odwrotnie. Dostałam kopa jak grom z jasnego nieba hahah ale trudno. Nie juz slonce ostatnie zachodzi.. a po zlej chwili piekny dzien przychodzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko o alkoholikach, to jest w każdym nałogu. Jeśli tego nie ma, nie ma żadnych zmian.

Haha, marksa czyżbyś czytała jakże popularną książkę pt "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy"? :D

Ostrzegam, nie zawsze i nie w każdym przypadku taka droga jest dobra ;)

Ale tak serio, Marksa Ty się dla facetów nie zmieniaj, jeśli już, to zmieniaj się dla siebie tylko i wyłącznie! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah slyszalam ale szczerze to nie musze jej czytac bo podobno jestem takim malym parszywcem ze moja mama rece zalamuje hahah

Hmm zmienilam sie bo sie zakochalam. Wkroczyly na scene matczyne odczucia. Chcialam mu gotowac i sprzatac i opiekowac sie nim bo tyle pracuje wiecznie niedojada. Ale trudno nie to nie. Moja dobra wola tylko na tyle sięga. Nie z takich rzeczy sie juz podnosilam haha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marksa facet ma matkę, więc drugiej nie potrzebuje - to też pamiętaj ;) Czasami właśnie w tym momencie kobiety popełniają błąd, który będzie ciągnął się za nimi przez całe późniejsze życie w tym związku. Partnerzy powinni być dla siebie partnerami, a nie powinno być miejsca na relację partner - matka, bo taka relacja nie jest przyszłością żadnego szczęśliwego związku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah wiem ale on wlasnie mamy nie ma. Stracił ja gdy mial 10 lat. A jego tato to ciezki przypadek tzw emocjonalnir niedostepny. Mowil ze tato nigdy go nie przytulal nie rozmawial z nim i chyba sam byl zbyt zajety swoja zaloba :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...