Skocz do zawartości

Horoskop dla znaków zodiaku na 2016 rok


maleficent
 Share

Polecane posty

Baran już na początku roku znajdzie się pod ostrzałem. Nie zostanie mu zbyt wiele czasu na odpoczynek, ponieważ będzie miał zbyt dużo obowiązków. Wszystko zwali mu się na głowę. Na szczęście od lipca przejmie na powrót kontrolę nad swoim czasem. Będzie parł naprzód, lecz nie zapomni o wypoczynku. Po przywróceniu porządku w życiu rodzinnym będzie miał więcej czasu i energii, by skupić się na swoich zainteresowaniach i twórczych poszukiwaniach. Z pewnością dobrze wykorzysta ten czas.

 

Prognozy na 2016 dla Byka sugerują, że jeśli kiedykolwiek był czas na wypróbowanie nowego hobby lub podjęcia się nietypowych projektów – to właśnie teraz. Byk będzie bardziej otwarty na natchnienie oraz inspirację płynącą z zewnątrz. Kocha piękne rzeczy i teraz będzie miał silną motywację do budowania czegoś wyjątkowego.

 

Prognoza astrologiczna dla Bliźniąt na 2016 rok zachęca je do rozwijania swoich pasji i talentów. Świat leży w tym roku u ich stóp i mogą wycisnąć ze swojego życia naprawdę dużo. Po trudnych doświadczeniach 2015 roku, Bliźnięta mają teraz wystarczająco dużo wewnętrznej mądrości, by iść do przodu. Mogą robić, co tylko dusza zapragnie – w pracy czy w domu uda im się osiągnąć sukces.

 

Największym wyzwaniem dla Raka będzie w 2016 roku zaakceptowanie pojawiających się zmian. Powinien być gotowy – część zmian może nie okazać się pozytywna, ale niektóre z pewnością będą. Jeśli Rak zachowa energię, będzie mógł stawić czoła wszystkiemu, co przyniesie mu los. Powinien zaufać swojej intuicji – ona dobrze nim pokieruje.

 

Horoskop Lwa na 2016 rok rokuje dobry czas. Może śmiało iść do przodu w swoim życiu i spróbować czegoś nowego. Pomysły i kreatywne zajęcia pojawiające się pozornie znikąd powinny zostać w pełni wykorzystane przez Lwa. Inaczej będzie żałował. Nie może również okazać wahania – to może mu zaszkodzić. Niech Lew zastanowi się, czego chce i osiągnie to.

 

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania dla Panny jest w 2016 roku to, żeby dbała o wykorzystanie wszystkich swoich atutów. Czasy są trudne, ale nadal może dowiedzieć się, na co ją stać. Panna powinna polegać na rodzinie i znajomych, jeśli chce podnieść się na duchu po odniesionych porażkach. Pod koniec roku może liczyć na realizację przynajmniej części swoich marzeń.

 

Horoskop Wagi na rok 2016 przewiduje, że będzie ona mogła osiągnąć więcej niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki nowo odkrytej pewności siebie. Nie powinna jednak zapomnieć o zatrzymaniu się od czasu do czasu i zastanowieniu nad sobą. W przeciwnym razie może się Wadze powinąć noga. Ten rok będzie prawdziwym sprawdzianem dla jej umiejętności i zdolności adoptowania się do zmieniającego otoczenia. Jeśli Waga nie straci z oczu swoich marzeń, będzie się dalej rozwijać.

Skorpion ma za sobą naprawdę trudny rok. To oznacza, że jest gotowy do wykorzystania każdej nadarzającej się okazji do odbicia od dna. Dobrym pomysłem będzie rozpoczęcie nauki nowych umiejętności. Wprowadzi to harmonię w życiu Skorpiona. Jeśli pozbędzie się pętających go przyzwyczajeń i rzeczy, czekają go ekscytujące wyzwania.

 

Bardzo zajęty w 2016 roku będzie Strzelec. Ma on naturalną zdolność radzenia sobie ze wszystkim, co życie przyniesie – nie inaczej będzie w tym roku. Nadarzy się doskonała okazja do przyjrzenia się dotychczasowym dokonaniom, a następnie uświadomienia sobie własnych możliwości. Strzelec powinien słuchać swoich instynktów i zaufać im bezgranicznie. To z pewnością będzie pamiętny rok.

 

Horoskop Koziorożca na 2016 rok zapowiada, że etyka pracy będzie dla niego bardzo ważna. Niestety wiązać się to będzie z wieloma przeciwnościami. Koziorożec będzie zmuszony stoczyć niejedną bitwę w drodze do sukcesu. W 2016 roku najlepiej zrobi, jeśli swoje wysiłki skoncentruje przede wszystkim na rozwoju osobistym. Pracę może przesunąć na drugi plan. Jeśli zastanowi się, co naprawdę daje mu szczęście, będzie wiedział, w jakim kierunku powinien się udać. W 2016 roku Koziorożec będzie miał więcej kontroli nad swoim losem niż kiedykolwiek wcześniej. Oby dobrze to wykorzystał.

 

Prognoza na 2016 rok dla Wodnika przestrzega przed wielką presją, jaką odczuje ze strony swojego otoczenia. Za wszelką cenę musi jednak skupić się na swoich celach. Stanie mu na drodze wiele przeszkód, ale nie może się poddawać. Wodnik dysponuje teraz wielką siłą przebicia – niech się na niej skupi i idzie za ciosem. Nie może pozwolić, żeby stres go pokonał – w tej chwili jest to największe niebezpieczeństwo. Jeśli Wodnik będzie utrzymywał w umyśle obraz swoich celów, może iść do przodu pełną parą.

 

Ryby muszą wreszcie wziąć odpowiedzialność za swoje problemy i spojrzeć prawdzie w oczy. Nic nie naprawi się samo. Jeśli Ryby nie zatroszczą się o swój los, będą spadały coraz głębiej w otchłań porażki. Powinny wykorzystać swoją wrodzoną kreatywność do rozwiązywania problemów i pod żadnym pozorem nie mogą poddać się zwątpieniu.

 

Źródło: http://astroweb.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co dziewczęta ;*

 

Ogólnie dość optymistyczne są te prognozy, nic tylko czekać na 2016 r. :D, aczkolwiek aura roku - 9 - troszeczkę specyficzna, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 i może właśnie dlatego ten 2016 jest przez wielu wypatrywany? jeśli chodzi o numerologię, powinien być przełomowy, dużo się może dziać, a szczególnie u osób, u których też będzie wibracja dziewięć działać - duże porządki się zapowiadają ;)

 

Teraz dla porównania, można znaleźć horoskop na 2015 rok i sprawdzić, czy pasował do naszego przebiegu roku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mowie o 2015 haha chyba w miesiac mi sie nie uda :) aczkolwiek jakbym sie postarala to jeszcze bym zdazyla w ciaze zajsc hahah usidlic kawalera i ... byc nieszczęśliwa do konca zycia haha nie eeee chyba wole jednak zycie wolności :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym, a ja zrozumiałam, że pisząc "w tym" masz na myśli opisywany 2016. Ale jeśli 2015, to niestety, ale miesiąc na wyżej wymienione wyczyny,a szczególnie na zajście w ciąże i urodzenie dziecka, to zbyt mało ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...