Skocz do zawartości

Wypadająca karta


maleficent

Polecane posty

Jeśli podczas tasowania kart, wypada mi jedna i układa się na pozycji poziomej, że nie do końca mogę stwierdzić, czy jest to pozycja pozytywna i negatywna, to jak ją odczytać prawidłowo ?

 

Kartą tą był Diabeł, więc podczas wróżby podkreśliłam bardziej tą fizyczną stroną relacji i negatywy, które mogą skutkiem wejścia tej znajomości w bardziej zażyłą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odwracam kart. Znaczenia negatywne stosuję wtedy gdy mam takie pytanie. Karty czytam bardziej intuicyjnie. W Twoim przypadku kiedy karta upadła poziomo i nastąpiło to przed rozłożeniem rozkładu to jest to tło sytuacji i pod tym katem odczytujemy pozostałe karty . Tu bierzemy pod uwagę ogólna symbolikę karty a nie szczegółową , czyli w tym przypadku jeśli rozkład był na uczucia to że głównym motorem uczuć sa sex i odczucia emocjonalne i teraz pod tym kątem rozpatrujemy cały rozkład. Tak robię to ja.

"Każde marzenie dane nam jest wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli akurat w tym przypadku negatywnie... w sumie ja w Diable nie widzę nic pozytywnego :D A tutaj odbieram to tak, gdy wszystko pozostanie na takim stopniu jakim jest dotychczas zakończy się na silnym erotyzmie, spojrzenia ch i przyciąganiu, a gdy ktoś zdecyduje się na pierwszy krok, no to wtedy szala przechyli się w negatywną stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle , ze to zalezy jak sie sama z kartami umowisz. Moja wrozka mi mowila zeby ta karte zawsze odwracac. Jesli tasuje i mi cos wypadnie to nie traktuje tego jako odpowiedz tylko jako jeden z czynnikow. Albo przewaznie chowam swoja pierwsza mysl jaka mi przyszla na mysl o tej karcie. Powiedzmy tasuje pytajac o bylego a wylatuje mi 6 kielichow to mowie oho pierwsza mysl, przyjdzie gad znowu hahahah

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy tasuje pytajac o bylego a wylatuje mi 6 kielichow to mowie oho pierwsza mysl, przyjdzie gad znowu hahahah

 

Buahahahhahha <haha2><haha2><haha2>

 

Dla mnie wypadająca karta jest najważniejsza, to fundament tego o co pytam. Zazwyczaj kiedy jakaś karta się wywierci i upadnie to w pozycji prostej, negatywnej lub też jest zakryta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sie na cos z nimi dogadac. Ja osobiscie nie traktuje ich jako odpowiedz a jedynie wskazowke albo lepsze okreslenie tematu. Bo tak to wtedy się nie czuje jakby to los za mnie defydowal :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...