Skocz do zawartości

Czy do siebie wrocimy


marksa

Polecane posty

Czesc dziewczyny. Pewnie dostane okrzyczenie za ten post , wiem od razu mowie bez bicia mam swira.

8 dni temu zrobilam rozklad czy do siebie wrocimy na 8 kart. Ostatnio zapytalam o to znowu na 3 karty i nawet ten watek dodalam na innym forum. Wiem co mi powiecie ale trudno zaryzykuje i z gory przepraszam za wlasna glupote. Jesli pomozecie to super jesli nie to trudno moze sama to rozgryze. A wiec przedstawiam co mi wyszlo :D (Ucze sie ! )

1 karta: obecna sytuacja między ludżmi - Papiez (znowu)

2 karta: jaką przybiera postawę do problemu osoba pytająca? - 10 pucharow

3 karta: co osoba pytająca powinna zrobić, aby mieć szansę na pojednanie z partnerem? - Cesarzowa

4 karta: co o tej sytuacji myśli jej partner / partnerka? - Rycerz Mieczy

5 karta: co zamierza jej partner / partnerka w tej sytuacji? - 6 kielichow

6 karta: jakie jest żródło problemu? - 4 miecze

7 karta: czy powrót do siebie w ogóle ma sens? - Krol pucharow

8 karta: ostatecznie wrócą do siebie? - 7 monet

 

Podsumowuje wlasnym umyslem to tak. Oczywiscie odpowiedzi czyli karta 7 i 8 mowia mi o niczym. Krol ktory jest jak listek na wietrze nigdy nie bedzie w stanie podjac stalej decyzji wiec ta karta mowi mi nie wiem ( jak dla mnie daj mi juz spokoj) karta 7 monet to tez czekanie na plony , co rowniez znaczy nie wiem badz nie powiem.

co mnie uderzylo pierwsze to zetknelam sie z interpretacja papieza i cesarzowej jako malzenstwa z powodu ciazy. do tego w tej mojej 3jce doszlo 10 pucharow i powiem wam szczerze troche sie przerazilam ! 3 karty mogace mowic o dzieciach zwiazkach i malzenstwie na kupie to dla mnie troche sporo. (plus mialam ostatnio maly poslizg z zabezpieczeniem a on wywrozyl na andrzejki dziecko ) haha ten rozklad byl sprzed tygodnia i byl pierwszy na ten temat zanim mi odwalilo i zaczelam robic wiecej i wiecej pytan na temat tego mezczyzny. Krol mieczy pojawia mi sie czesto ale z dosw wiem , ze on jest upartym myslicielem non stop sie wycofuje do swojego swiata (4 miecze) i niknie mi z pola widzenia kiedy cos sobie musi przemyslec. Standardowo raz w tygodniu on ma momenty przemyslen i refleksji czy wogole cos ma dla niego sens. No 6 kielichow to wiadomo jakies wspomnienia , powrot do przeszlosci nie umiem tej karty dodac do tego sensu jak tylko cofniecia sie moze do tego co bylo ?

Wiem , ze pewnie nie uznacie tej wrozby bo wystapi tu przewrozenie tematu ja jednak sobie ja zachowam i ewentualnie wroce do niej. Alle jesli ktoras z was moglaby spojrzec na to fachowym okiem bylabym wdzieczna :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tego rozkładu interpretowała, bo dziewczyny na innym forum pomogły Ci w jego zrozumieniu ;)

Patrząc ogólnie na karty trochę czuć u Was karmą... dlatego ta relacja wpływa na Ciebie tak, że wariujesz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dziękuję :) a powiedz mi czy kiedys zetknelas sie zupelnie osobno z 3jka kart cesarzowa papiez i 10 pucharów tylko , w jakims rozkładzie ? Bo na jednym z amerykańskich forum natknelam sie na tłumaczenie ze moze to byc slub wziety z powodu ciazy hahah slyszalas kiedys o czyms takim ?? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 karta: obecna sytuacja między ludżmi - Papiez (znowu)

Myślę ze jedna z osób jeszcze trwa w czymś innym...

2 karta: jaką przybiera postawę do problemu osoba pytająca? - 10 pucharow

Osoba pytajaca chciałaby aby stworzyli trwały związek, który rozwija sie w kierunku rodziny

3 karta: co osoba pytająca powinna zrobić, aby mieć szansę na pojednanie z partnerem? - Cesarzowa

Być mądrą rozsądną cierpliwą kobietą

4 karta: co o tej sytuacji myśli jej partner / partnerka? - Rycerz Mieczy

Nie do konca jest mu ta sytuacje " na rękę"

 

5 karta: co zamierza jej partner / partnerka w tej sytuacji? - 6 kielichow

chciałby aby wrócił układ warunki jakie były omawiane wcześniej....

6 karta: jakie jest żródło problemu? - 4 miecze

relacja w ukryciu? brak gotowości na trwałą relację

7 karta: czy powrót do siebie w ogóle ma sens? - Krol pucharow

myśłę że on jeszcze emocjonalnie do kogos przynależy, a kró Kielichów sam nie wyciąga ręki..

8 karta: ostatecznie wrócą do siebie? - 7 monet

nie wrócą, tutaj karty pokazują że nie teraz, trzeba dać sobie czas....

Skupiaj sie na pytaniu a nie na samym znaczeniu kart.

 

Zadajac pytania te same i biegajac po forach nie pomagasz sobie, tylko szkodzisz. mieszasz w energetyce pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Agiatis dziękuję Ci bardzo nie spodziewalam się az takiej pomocy :) to co powiedziałas jest chyba najblizsze mi w rozumowaniu. Widzisz wlasnie z tym mialam problem czy skupiac sie na pytaniach czy analizowac wszystko razem. Wlasnie mi uswiadomilas ze jednak dobrze robilam analizujac pytania a nie probujac opowiedziec sobie z kart historie. Bo ile ludzi tyle niestety historii :) mi to duzo pomaga wiem ze sie wiekszosc z tym nie zgadza ale ja we wlasnej glowie widze ile sie we mnie zmienilo. Te wszystkie wrozenia poowoli pomagaja mi sie dokopywac do prawdy i nie macie pojecia ile z tego wynioslam w ciagu ostatnich kilku dni. Ale nie oszukujmy sie bol jakis na pewno pozostanie o bedzie na to rzutowal ale teraz inaczej do niego podchodze :)

Dziękuję , za Twoj spedzony nad tym czas :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram Agiatis. Tak jak juz plotkowałysmy wcześniej :P taki rozkład np.:

1 karta - sytuacja obecna

2 karta - jego uczucia względem x

3 karta - uczucia x względem jego

4 karta - rezultat znajomości

5 karta - rada

One automatycznie odpowiadają na przydzielone pytania w rozkładzie,ułatwiają Tobie interpretacje i samą pracę. Całościowo interpretować możesz wtedy, gdy z buta stawiasz od tak 3 karty na określone wcześniej pytanie. Dla mnie to takie szukanie wiatru w polu, bo która karta mowi o Tobie,a która np. jest kartą radą i wtedy zazwyczaj wychodzi życzeniówka.

 

Co do Cesarzowej , bądź krolowa swojego życia, zacznij żyć, zadbaj o siebie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ciezko te karty czasami rozgryzc. Ja przyznam ze czesto patrze na nie ogolnie badz calosciowo. Ostatnio wlasnie dostalam rozklad krzyza celtyckiego i karty wyraznie mowily o zakonczeniu mojego zwiazku. Ale ja i interpretujac karty osobno przeoczylam to. A mialam naprawde slabe karty w rozkladzie ale wiadomo troche czasu zajmuje przekonanie sie do nich :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...