Skocz do zawartości

sen o kotach, wielu....


Sapsali

Polecane posty

Krótko zwięźle i na temat bo sen był króciutki. Śniło mi się dużo kotów na moim podwórku, różnej maści, rasy, wielkości, o naturalnej kolorystyce. Ja wśród nich szukałam mojej zagubionej kotki. Jak je liczyłam wyszło mi że jest ich 15, chyba nie miauczały, nie pamiętam, leżały rozproszone przed moim domem. Jeden czarny był nawet w kaloryferze u mnie w kuchni. Co może oznaczać taka liczba śniących się kotów? Czy to może być niepomyślny sen? I ta liczba 15...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koty, to ludzie, osoby, które znasz, a które mogą nie być wobec Ciebie lojalne. Z reguły koty we śnie, najczęściej wskazują na fałsz i oszustwa. Dom, to Ty, koty są obok Ciebie. Leżą, czyli są spokojne, zadowolone, wiedzą, że im ufasz i nie wpadniesz na pomysł, że posądzisz ich o jakieś intrygi, podstępne gierki. Nie wzbudzają podejrzeń.

Ta liczba 15 według mnie nie ma wielkiego znaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często mi się śnią koty ale do tej pory nie miałam pojęcia dlaczego. Najgorsze jest to, że nie wiem kogo mogą oznaczać. W moim otoczeniu raczej nie ma osoby, która mogłaby mi chcieć jakoś zaszkodzić. Szczerze mówiąc odizolowałam się od ludzi, jak posypały się pewne sprawy w moim życiu. Czy to może być ktoś z mojej przeszłości... Hmm ale te koty na mnie czyhają tak? Są spokojnie a więc pewne tego, że ich nie zdemaskuję hmm więc równie dobrze może być to nowa znajomość, po której spodziewam się czegoś dobrego... Trochę mnie to zaniepokoiło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeśli już, to ta osoba będzie się dobrze maskować. Tak jak w Twoim snie - koty spokojnie leżą, więc jeśli coś by się wydarzyło, np jakiś kot rozbił wazon, to nie szukałabyś winowajcy w tym, który śpi, tylko w tym który gdzieś się chowa czy siedzi wysoko itp. Dlatego własnie te osoby są blisko i spokojne, o swoją przyszłość, bo wiedzą, że mają Twoje zaufanie.

 

Oczywiście ja odnoszę sie do snu, a nie sugeruję, że na milion procent masz wokół siebie takie osoby ... Nie! :) Ja tego nie wiem, ja jedynie patrzę na symbole ze snu, także zanim zerwiesz jakieś znajomości, dobrze się zastanów ;) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...