Skocz do zawartości

Czy się oświadczy


13AnnaAnna

Polecane posty

Witam. Koleżanka zadała pytanie: Czy moj chłopak oświadczy mi się w 2016 roku? Wylosowała 3 karty:

1. Kochankowie

2. Sąd ( pozycja odwrócona)

3. 5 buław.

Moim zdaniem nie oświadczy się. On wie,ze stoi przed wyborem tak lub nie, nie potrafi ,nie umie lub nie chce zmierzyć się z tą decyzją, bije się z myślami , prowadzi taką wewnętrzną walkę. Jednym słowem jest niezdecydowany i się nie oświadczy. Co Wy o tym myślicie?

Kieliçhem jestèm. Mieczem bywam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jakby będzie się wahał na zasadzie "szkoda księdz, żal pierogów", co prawda ja kart nie odwracam, ale zdaje mi się, że on bedzie się obawiał "uwiązania", on ze względu na zasłyszane stereotypy ma jakieś błędne pojmowanie małżeństwa. Jak słusznie zauważyłaś w nim trwa walka "za i przeciw".

Ja jednak bym tak katygorycznie nie przekreślala go, nie wiadomo co czas przyniesie.

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne,nie jest powiedziane że jakieś zdarzenie nie zmieni jego nastawienia do instytucji małżeństwa.Jednak każdą niejednoznaczną odpowiedź tarota traktuję jako odpowiedź na :nie. Testowałam na sobie . U mnie się sprawdza. Szczególnie 5 buław jeśli jest kartą podsumowującą. Ale zeby nie było ze jestem czarnowidzem to oczywiście ta sytuacja moze ulec zmianie . ;) I mam nadzieję ze tak będzie.

Kieliçhem jestèm. Mieczem bywam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...