Skocz do zawartości

Wróżenie tylko z AW?


Sara

Polecane posty

Wróżycie z całej talii czy macie jakiś podział, na przykład tak jak w temacie wróżycie tylko z Arkan Wielkich? Znam kilka osób, które tylko używają AW ale i one przyznają że czasami to zbyt mało i sięgają po Arkana Małe.

Jeśli chodzi o mnie, to zdecydowanie preferują wróżenie lub nawet używanie do ćwiczeń pełnej talii kart :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

AW to według mnie zdecydowanie za mało. Oczywiście można, ale wróżba jest uboższa, mniej "wymowna". Dopiero pełna talia potrafi pięknie przedstawiać i opisywać sytuacje. Ja zawsze używam całej talii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Margita napisał:
Na samym początku używałam tylko AW, jak już je w miarę opanowałam przyszla pora na AM, ogólnie na początku nie ogaranialam AM.

Miałam podobnie <ok>

 

Chociaż na marginesie dodam, że same AW wystarczą, aby opracować swój np. portret psychologiczny. Więc jeżeli ktoś korzysta tylko z AW, to warto wykonać sobie portret <ok>

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja od początku ćwiczyłam wszystkimi kartami tylko jest mały w tym wszystkim "problem" przy rozkładaniu kart częściej losowałam MA i je bardziej wyćwiczyłam, a teraz jak wylosuję powiedzmy kilka kart z AW to czasem mam problem w interpretacji i wtedy brakuje mi małych ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Bardzo często używam samych AW, dla szybkiej odpowiedzi, a jak chcę wejść głębiej w detale, to AM :)

AW zazwyczaj nie pozostawia wątpliwości czy coś będzie korzystne czy nie, wydarzy się, czy nie itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...