Skocz do zawartości

Znaczenie snów o BYŁYM PARTNERZE - wspólne przemyślenia


Sara

Polecane posty

Na pewno każdy miał lub nadal ma takie sny, w których były błaga o przebaczenie, chce powrotu i ogólnie jesteście ponownie parą. Prada?

Według mnie takie sny, nie znaczą nic, są tylko psikusem robionym przez podświadomość, ale też swoistego rodzaju próbą, bo przez te sny nie idziemy do przodu a cofamy się i zatrzymujemy swoich wspomnieniach, nie otwieramy się na budowanie nowej relacji, bo mamy nadzieję, na powrót byłego.

To nie jest tak, niestety, to jest pułapka, w którą wiele osób wpada ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie , ze sny sa dzielone na rozne rodzaje zalezne od czlowieka. Niektorzy maja sny prorocze inni ostrzegawcze a jeszcze inni sny ktore odzwierciedlaja ich podswiadomosc. Ja chyba jestem tym ostatnim typem :)

Ale znowu jesli Twoj zwiazek byl burzliwy i czujesz sie zraniona to moze byc to znak , ze nie do konca zamknelas za soba drzwi starej relacji.

Powiem szczerze, ze nigdy nie przysnil mi sie zadny z moich bylych.. a nawet i ostatni jak bylismy razem to przez 4 lata snil mi sie tylko 2 razy i nigdy w tych moich snach nie byl obecny cialem ale wiedialam , ze tam jest. Dopiero teraz mi sie to zmienilo i osoba , z ktora spotykam sie teraz sni mi sie w bardzo znaczace sposoby. Albo stoimy przed drzwiami , albo budujemy razem dom.. Tez tego jeszcze nie rozkiminilam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to też nic nie znaczące sny, sami siebie oszukujemy, ponieważ gdzieś w środku dalej wierzymy, że on wróci.

Dopóki nie pogodzimy się z odejściem byłego partnera tak dalej będziemy się łudzić i zamykać na przyszłość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to z kolei zawsze śni się były z inną kobieta i to sną sny prorocze, bo niedługo później dowiaduje się, że kogoś ma :D

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem nie zawsze te sny będą coś znaczyć, często tak jak piszesz Saro, będą jedynie iluzją i oderwaniem nas od przyszłości, od układania sobie nowego życia, a zatrzymaniu się na przeszłości. W każdym związku, między partnerami są jakieś uczucia, najczęściej jest to miłość, namiętność, gdy dochodzi do rozstania, jest bardzo ciężko się pozbierać, ale nadzieja zawsze zostaje, są myśli, że on/ona wróci, a sny tylko to wszystko pogłębiają. Chociaż z perspektywy czasu nic się nie zmienia, to jednak przez te sny człowiek stoi w miejscu...

ale są także przypadki, że jednak warto się zastanowić nad ich znaczeniem, nie skreślać, nie upychać w zakamarkach pamięci, a przeciwnie - przeanalizować, zinterpretować, porozumieć się z osobą, której dotyczą. Możliwe, że coś między byłymi partnerami jeszcze nie zostało zakończone, mają coś do załatwienia - najczęściej pomaga zwykła rozmowa, wybaczenie. Inna możliwość, to, że mają się jeszcze spotkać, a co z tego spotkania wyniknie - jest już w ich rękach. Wbrew pozorom nawet takim snom można przypisywać znaczenie, często niosą także przesłanie, które tylko zrozumieją Ci, których sen dotyczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Nie wiem pod jaki temat to podpiąć. Bo jeśli chodzi o interpretację to raczej nie jest potrzebna, gdyż weryfikacja nastąpiła niemalże natychmiast. Ostatnio chodziłam jak struta, byłam przygnębiona i co noc prześladowały mnie dziwne sny, związane z moim byłym chłopakiem. Każdej nocy przez okres około 2 tygodni mi się śnił. Wszystkich już nie pamiętam ale kilka szczególnie zapadło mi w pamięci. W tym jeden można uznać za sen proroczy. Do rzeczy.

Byłam w łazience, rozmawiałam przez telefon z moim byłym chłopakiem, nie pamiętam o czym ale po chwili stał tuż obok mnie. Myłam w tym czasie ręce, zapytałam go "'jak tam Ci się układa?", wtedy on z ogromnym uśmiechem powiedział "dobrze, już jest po". Zdziwiłam się i ze zdenerwowaniem spytałam "jak to po? Ożeniłeś się? Odpowiedz". Wtedy on dał mi wymijającą odpowiedź, że "już jest jakiś czas po", byłam dociekliwa ale nic więcej nie chciał powiedzieć, wiedziałam, że to dotyczy jego ślubu, ale chciałam to wyraźnie od niego usłyszeć. Nic nie odpowiedział, uśmiechnął się tylko i zaczął podekscytowany mówić, że teraz będzie lepszym człowiekiem, że będzie pomagał ludziom, że został nawet dawcą (nie wiem co to w ogóle ma do rzeczy- pewnie jakaś bezsensowna wstawka) Był tak radosny, że chyba nigdy go takiego nie widziałam. I tu sen się urwał.

Następnej nocy przyśnił mi się kolejny sen z nim: niewiele z niego pamiętam poza tym, że dał mi pieniądze, liczyłam je i było 1500 zł, po czym mnie przytulił, na pożegnanie... Czułam taki żal i pustkę, tłumiłam płacz, gdy mnie obejmował.

Następnego dnia, po tym śnie, dostałam dowód potwierdzający pierwszy sen i usłyszałam ostateczne słowo "żegnaj". Wygląda na to, że kilka dni temu się ożenił... Chyba jestem wiedźmą i mam prorocze sny... Ale dlaczego spełniają mi się tylko sny dotyczące tego konkretnego mężczyzny? Czyżbym była z nim tak bardzo związana? Może to ktoś z mojego poprzedniego życia? Od jakiegoś czasu miałam w głowie obraz jego z inna kobietą wychodzących z kościoła, niejednokrotnie też przez pomyłkę wymówiłam jej imię z jego nazwiskiem... Moja podświadomość wiedziała... Czułam, że go tracę, ciągle otrzymywałam sygnały, że coś złego się dzieje i straciłam go już na zawsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się czasami zdarza i to właśnie z osobami, z którymi łączyła ( w zasadzie nadal łączy) nas bardzo silna więź. Dodatkowo sny robią swoje, przez co ta więź jest nie tylko charakterystyczna, ale bardzo silna. Często o nim myślałaś/myślisz, dla niego na pewno nie byłaś/nie jesteś obojętna, więc tym bardziej to wszystko przekłada się na to co ma miejsce w snach. Czasami tak się dzieje, że osoby, które nie maja okazji porozmawiać w świecie rzeczywistym, komunikują się za pomocą snów. A u Was to tym bardziej można przyjąć za coś normalnego, właśnie z powodu tego, że kiedyś tworzyliście związek, któremu towarzyszyły różne silne uczucia.

Jeżeli chodzi o pytanie, czy to ktoś z Twojego poprzedniego życia, to uważam, że na pewno w którymś z poprzednich wcieleń był blisko Ciebie. W innym wypadku teraz nie byłabyś z nim tak bardzo związana. Na pewno nie utraciłaś go na zawsze, może w świecie rzeczywistym tak... ale jeśli on będzie chciał i czuł taką potrzebę, to pewnie jeszcze się pojawi w Twoich snach. Ale tak, czy inaczej powinnaś uszanować jego wybór dotyczący ślubu, zrozumieć i pogodzić się z tym. On rozpoczął swoje życie, więc i Ty powinnaś pomału zacząć układać swoje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

sen o byłym chłopaku to odzwierciedlenie Twoich tęsknot i potzreby bliskości niekoniecznie z tym mezczyzną, ale ogólnie. szukasz osoby ktora stanie Ci się bliska i której bedziesz mogła powierzyć swoje sekrety. to własnie pokazuje to pożegnanie, które Ci się przyśniło. przytulanie sie do niego moze oznaczac chęć spotkania z nim i odnowienia znajomosci. moze warto o tym pomyslec, nawet jesli ma juz zone?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Angel233 nie wiem jak to się stało, ale umknęła mi Twoja wiadomość. Tak, to prawda, że za nim tęsknię i chciałabym aby te piękne chwile, w których byliśmy razem szczęśliwi wróciły. Nawet nie wiesz ile bym dała by cofnąć czas i zmienić wiele rzeczy. Nie wypowiedziałabym wówczas pewnych słów i nie posunęłabym się do niektórych czynów... Chciałabym wszystko naprawić, ale wiem, że to niemożliwe, bo to co było już nie wróci i ja zdaję sobie z tego sprawę. Próbowałam nie raz, nie udało się. On ułożył sobie życie z inną kobietą, jest z nią szczęśliwy, być może już powiększyła im się rodzina, albo dopiero powiększy (przeklęte sny prorocze ), po co miałabym się pakować w znajomość z żonatym mężczyzną? Choć kiedyś to był mój mężczyzna, już nim nie jest... Poza tym myślę, że nie ma szans na odnowienie znajomości. Nie mamy ze sobą kontaktu od dawna, dla niego jestem już obojętna, a jeśli nawet żywi do mnie jeszcze jakieś uczucia, to pewnie jest to jedynie żal i niechęć. Tak musiało być. Nie było nam pisane być razem. Dziękuję za Twoją interpretację <kwiatek>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Jeszcze jedno - sen może być wywoływany świadomie przez partnera. Jeżeli ma z tego jakieś korzyści. Albo gdy nabył umiejętność świadomego śnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - sen może być wywoływany świadomie przez partnera. Jeżeli ma z tego jakieś korzyści. Albo gdy nabył umiejętność świadomego śnienia.

Słuszna uwaga <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Sny o byłym partnerze po prostu świadczą, że o nim myślisz. Był częścią twego życia, więc w twej świadomości a i poświadomości odgrywa dużą rolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismena pinned this temat
  • 1 month later...

Witajcie kochane 

Od jakiś trzech tygodni  mam powtarzające się sny o byłym partnerze. 

Kazdy jest bardzo podobny. 

Eks przychodzi do mnie z bukietem róż i błaga o wybaczenie . Krótki sen i bardzo banalny. 

 

W momencie kiedy przyśnił mi się po raz trzeci zaczęłam się zastanawiać czy to ma jakieś znaczenie... 

Dla mnie to dziwne, ze trzy razy śni mi się dokładnie to samo.

 

nie myśle o nim na codzień. Nie mam jakiś pragnień związanych z Nim. 

Moze miałyście podobnie ? 

 

Dziekuje bardzo za odpowiedzi 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

miałam kiedys chłopaka, zdradził mnie i okazało sie ze zrobił dziecko tej kobiecie. teraz sa małżeństwem i maja 2 dzieci.

dziś mi się śniło że widziałam go sparaliżowany opiekowala się nim jego siostra. mówila do mnie że miał udar ta zona go zostawiła zabrała dzieci i zniknęła a jego siostrze i reszcie rodziny przyszlo sie  nim teraz zająć. był jak warzywo. nie mówił nie poznawał ludzi. czułam ogromne współczucie do niego. było mi go okroponie żal..... chciałam mu pomóc. 

jego siostra pozwoliła mi go zobaczyć. 

wyglądał tak samo jakby sie bic nie zmieniło tylko jego ciało i umysł było "zamrożone" ..... dziwne to było....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Z jednym z moich byłych chłopaków mam jakąś taką przedziwna więź, że zawsze sni mi się jak w jego zyciu zachodza jakieś znaczace zmiany...dlugo już nie jestesmy razem.. dlugo też byliśmy mocno związani.. teraz każde z nas jest na innej drodze życia..a ja przez sny zawsze wiem, co u niego się dzieje... Czasem zastanawiam się dlaczego tak się dzieje..?

Mam często sny, snie codziennie, zawsze wiem, ktory sen przepowiada wydarzenia, ktore maja nastąpić..nawet w dalekiej przyszlosci..ale zawsze to bardzo silnie czuję..takie glebokoe przeswiadczenie,że tak będzie..z doswiadczenia wiem, że wysnionych w takich snach rzeczy nie mogę zmienić..probowalam..zawsze wczesniej czy pozniej, nawet jak o tym zapomnialam to wracalo dokladnie tak jak w moich snach...juz w wieku 12 lat miewalam takie sny... Czasem myślę, że to po babci..ona też po prostu coś wiedziała i tyle..

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...