Skocz do zawartości

Sen ostatniej nocy

piotr22

Polecane posty

Witam,

Pamietam ze snu dwa wątki

1.Wspinalem sie na górę ośnieżona(kolor śniegu biel/szary)żeby z niej zjechać jak dotarłem na miejsce kobieta z dzieckiem zaczęła zjeżdżać przedemna i w pewnej chwili dziecko spadło ze stoku ruszyłem z pomocą i sen sie przerwał.

2.Dzwon lub dzwony kościelne zaraz po tym sie obudziłem sen był tak realny ze myślałem ze to prawdziwe dzwony ale to nie możliwe bo w pobliżu nie ma żadnego kościoła.

Co o Tym sądzicie ?

1. Góra, to inaczej problem, coś z czym najprawdopodobniej będziesz chciał/musiał się zmierzyć w życiu. Śnieg, to pewna trudność, ale i zasłona - przykrywa ziemię, rośliny, przez co wszystko wygląda inaczej, raczej ładniej. Zakrywa rzeczywistość. Pomogłeś dziecku, czyli powinieneś pomóc sobie. Dziecko, to coś nowego, nowy plan, marzenie, przedsięwzięcie, które w Tobie od jakiegoś czasu są, ale do których nie jesteś albo przekonany albo nie wiesz jak się za nie zabrać. Tutaj masz nawet pewną przestrogę - czasami pewna rzecz, sytuacja wydaje się idealna, lepsza, inna niż naprawdę jest - zwróć na to uwagę i nie daj się zwieść w pole.

2. Dzwony, według mnie wzywanie do działania, taki impuls, a jeśli sen był realistyczny, to zamiarem było, abyś go zapamiętał, aby zrobił na Tobie wrażenie. Kościół, to przemiana, zwrócenie się i spojrzenie na swoją duchową stronę (niekoniecznie chodzi o religijność...) bardziej o realniejszy pogląd na życie, troskę o siebie, zwrócenie uwagi na to, że oprócz tego co codziennie widzisz, są też inne widoki - może nawet ważniejsze.

• 3 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...