Skocz do zawartości

Pomocy w interpretacji! Czego on oczekuje?


Olaboga123

Polecane posty

Witam, chciałam zadać tarotowi pytanie - czego on ode mnie oczekuje i wypadły następujące karty: 

As mieczy

Królowa denarów

Rycerz buław

Nie wiem sama w jaki sposób mogę to interpretować, ani czy moje myślenie jest tu dobre, sama zaczynam przygodę z tarotem, dlatego właśnie proszę o pomoc, jak wy to widzicie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SowAna napisał:

spróbuj, w tym wątku podajemy najpierw własną interpretację <ok>

No coz, najbardziej mnie zdziwil ten as mieczy, jak w pracy, szkole, finansach wrozy raczej dobrze, to w relacjach niezbyt, to takie jakby otrzasniecie sie z marzen w ktorych bylismy ciagle wczesniej z nadzieja ze cos nadejdzie, dlatego wlasnie moze widziec ze bujam w obłokach i chce zebym wiedziala, ze nic z tego nie bedzie? Krolowa monet z kolei mowi nam raczej o dojrzalej osobie, rozsadnej i konkretnej, dlatego moze tez oczekiwac wiekszej bezposredniosci z mojej strony, bedzie chcial moze rozmawiac o bardziej przyziemnych tematach i nie odbiegac ciagle od rozmowy, a ten rycerz bulaw kojarzy sie raczej z kims energicznym, majacym pewnosc siebie czy nawet charyzme, moze oczekuje tez urozmaicenia w naszej relacji czy przerwania rutyny, jednak chcialabym tez sie zapytac jak wy to widzicie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2021 o 13:30, Olaboga123 napisał:

As mieczy

Królowa denarów

Rycerz buław

pomysł

konkret

działanie

może oczekiwać idei, myśli, nie wirtualu, lecz konkretu, pomysłu na "szybki" numerek", bez owijania, może chce się spotkać w realu, jak również zakończenia się i odcięcia, może być wiele innych odpowiedzi, Twoje również.

To Ty stawiałaś karty, to Ty wiesz jak teraz wygląda wasza relacja, czy to jest znana czy nieznana ci osoba, czy to jet początek, czy powrót po kłótni, czy ten związek istnieje i czy rozmawiacie, itd ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 15.07.2021 o 13:30, Olaboga123 napisał:

Witam, chciałam zadać tarotowi pytanie - czego on ode mnie oczekuje i wypadły następujące karty: 

As mieczy

Królowa denarów

Rycerz buław

Dobrze mu sie z toba rozmawia (As mieczy). Te rozmowy maja na celu dowartosciowac go (krolowa monet), a pomiedzy tym, nawet dodawac mu odwagi (rycerz palek) w zyciu. Dodatkowo czuje do ciebie chemie (rycerz palek).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...