Skocz do zawartości

Rozmowa ze strażnikiem talii


Gość Ophelia2040

Polecane posty

Gość Ophelia2040

Użyłam rozkładu, który zasadniczo służy do dowiedzenia się czegoś o nowej talii. Nowych kart nie mam, za to w końcu wybrałam sobie strażnika. Zastanawiałam się nad wyborem, ale w końcu padło na... Gwiazdę.

 

61c97c31abef6c6b859b9e4b519f4a94.jpg

 

Najpierw rozkład (może się komuś przyda):

 

1. Opowiedz mi cos o sobie. Co jest Twoja najwazniejsza cecha.

2. Jakie sa Twoje mocne strony/zalety?

3. Gdzie leza i jakie sa Twoje granice?

4. Czego mnie nauczysz?

5. W jak najlepszy mozliwy sposob moge sie uczyc od Ciebie i z Toba wspolpracowac?

6. Jaki bedzie wynik naszej wspolpracy?

 

5---------------------6

-----------4-----------

3---------------------2

-----------1-----------

 

I odpowiedzi, które wylosowałam:

1. Siódemka Kielichów - trochę podobna do samej gwiazdy. Naturą mojego strażnika jest wyobraźnia, sny, marzenia, fantazje, ale też dokonywanie wyborów. Może to być też oderwanie od rzeczywistości, pokazywanie mi rzeczy, które chciałabym widzieć, ale może niekoniecznie dostanę.

2. Czwórka Kielichów - zmusi mnie do myslenia, kontemplacji. Niekoniecznie będzie dawać wszystko na tacy, tak naprawdę mój strażnik zostawi mnie trochę samej sobie.

3. Piątka Kielichów - dla mnie ta karta to tylko krok dalej od Czwórki Kielichów. Strażnik chyba najwyraźniej nie będzie próbował dodawać mi otuchy, ewentualnie - nie będzie mi pozwalał na wróżenie pod wpływem smutku, podczas emocjonalnych dołków. Ale prawdę mówiąć... średnio rozumiem tę kartę w tym punkcie.

4. Czwórka Mieczy - myślenia, kontemplacji, analizy, ale też puszczania rzeczy. Czasami najwyraźniej będzie po prostu chciał, żebym odłożyła talię i nie zajmowała się nią zanadto, albo kazał mi pomyśleć dłużej nad jakimś rozkładem, zanim przejdę do następnego.

5. 2 Mieczy - czyżby namawiał mnie jednak do zignorowania go? ;( Ewentualnie - każe mi zedrzeć zasłonę z oczu. Taka ciekawostka, że 2 mieczy pokazała mi kiedyś latarnię morską. Światełko w ciemnościach, kiedy się nic nie widzi.

6. Kapłanka - ostatecznie Gwiazda nauczy mnie głębokiej intuicji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Opowiedz mi coś o sobie. Co jest Twoja najważniejszą cecha. - Siódemka Kielichów - marzenia, fantazje, wyobraźnia, ale i zainteresowanie ezoteryką, tym co tajemnicze, niewyjaśnione, poszukiwanie swojego miejsca na ziemi. Może ma cię nakierować na odnalezienie tego, co dla Ciebie powinno być najcenniejsze, co pozwoli spełnić Twoje marzenia?

2. Jakie są Twoje mocne strony/zalety? Czwórka Kielichów - wydaje mi się, że będziesz musiała w końcu dostrzegać to co masz obok, co pojawia się w Twoim życiu, jakieś nowe szanse, możliwości i zacząć je wykorzystywać. Zmotywować się, tutaj wszystko, to jak będzie wyglądać Twoje życie będzie zależeć od Ciebie.

3. Gdzie leżą i jakie są Twoje granice? - Piątka Kielichów - wydaje mi się, że te granice będą wyznaczane przez błędy - nauka, kosztowanie życie, bez przejmowania się konsekwencjami lub opierając się na już zdobytym doświadczeniu. Bynajmniej ja to rozumiem tak, gdy podejmiesz jakąś decyzję i ona okaże się dla Ciebie negatywna, to popełnisz błąd i właśnie ten moment będzie taką granicą.

4. Czego mnie nauczysz? - Czwórka Mieczy - albo odpoczynku, zwolnieniu tempa, dbania o siebie, swoją duszę i ciało. Nauczy Cię dostrzegania tego co masz obok oraz cieszenia się tym wszystkim, chwilami spokoju, relaksu.

5. W jak najlepszy możliwy sposób mogę się uczyć od Ciebie i z Tobą współpracować? - 2 Mieczy - poprzez zmianę myślenia, podejścia do życia - porzucenie chęci do poddania się, uległości. Korzystanie ze swojej wiedzy, ze swojego doświadczenia życiowego. Świadome życie.

6. Jaki będzie wynik naszej współpracy? - Kapłanka - wydaje mi się, że dokonałaś właściwego wyboru. To jest odpowiednia karta. Zaufałaś swojej intuicji, współpraca powinna przebiegać bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...