Skocz do zawartości

Piękny sen ;)

Polecane posty

Hej użytkownicy dzisiaj miałam dość ciekawy sen. Byłam u babci pod płotem zrywałam kwiaty ( w rzeczywistości tam ich nie ma) Były różne i piękne i troszkę zwiędnięte, różne jak to bywa. Były czerwone w ręku miałam bukiet z tych kwiatów. Ktoś do mnie podszedł i mi pomagał był to mężczyzna i był w tym śnie sąsiadem babci. Następnie znajduję się pod jabłonią na ziemi leżało tyle pięknych, dużych, czerwonych, dojrzałych jabłek więc zaczęłam jej zbierać. Bo był szkoda, żeby się zmarnowało i znów pojawia się owy mężczyzna i pomaga mi zbierać do reklamóweczki, ale że mi się nie mieściły to poszłam do domu po siatkę na te owoce, aby więcej owoców zebrać. Jak wróciłam to na drodze przed domem zobaczyłam piękną, dużą choinkę ( żywą nie sztuczną) z dwa metry miała, taka gęsta. Chyba w życiu takiej nie widziałam. Ale to nie była chyba sosna liście miała bardziej jak jałowiec. Ktoś ją wcześniej w niektórych miejscach przyozdobił w złote koraliczki.

Myślicie, że ten sen coś oznacza?

Jabłko, symbol miłości, tym bardziej, że były czerwone i dojrzałe. Drzewo, coś co wyrosło, jest mocne, ma potężne korzenie, wydaje owoce. Czerwone kwiaty, nawiązanie do uczuć, ukrytych pragnień, wyzwolenie swojej kobiecości. Moim zdaniem, jest to zapowiedź zmian w Twoim życiu, w sferze uczuciowej. Można to tłumaczyć dosłownie, pojawi się ktoś, z kim zaczniesz budować związek, kto będzie Cię kochał, miłość będzie wzajemna. Wspólne zbieranie jabłek, pakowanie ich do reklamówki - czyli dbanie, aby się nie zmarnowały, aby nie pozostawały na ziemi. A inaczej dbanie o uczucie, szanowanie się, troska o siebie.

Duża choinka - dużo szczęścia, radości w życiu. W końcu choinka kojarzy się z radosnym czasem świąt z prezentami ;), złote koraliki - coś kosztownego, może ogólnie odmieni się Twój los?

Dziękuje Mariko za odpowiedź <przytul>

Jakby odmienił mi się los to bardzo zadowolona byłabym z tego powodu :D Czas pokaże czy sen się sprawdzi, bo może to tylko marzenie senne...

• 2 weeks later...
Moze zwroc uwage na sasaiada ? A moze to po prostu facet ktory pala do ciebie jakims wiekszym uczuciem i zawsze jest gotowy pomoc ?? :)

Jeżeli mówimy o sąsiadach babci to są panowie 50+ :D więc odpadają moim zdaniem ;) a obecnie w moim życiu nie ma żadnego mężczyzny <nerwy>:D Chociaż dzisiaj śnił mi się pierścionek zaręczynowy calutki z malutkich koralików coś ala perły, więc przypuszczam, że możesz w przyszłości kogoś spotkam lub patrząc realistycznie są to marzenia senne :D:D jedne z wielu :D:D

A Ci sąsiedzi nie mają jakichś przystojnych wnuczków? :D

Jest tam dwóch kawalerów 50+ jeden wdowiec co ma wnuka ale jest księdzem :D:D a tak ogólnie to jest malutka wioska może łącznie liczy z 50 osób :D tam kandydata na chłopa nie znajdę :D

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...