Skocz do zawartości

Strasznie abstrakcyjny Sen o bliźniaczej ciąży 🤦‍♀️


Oska

Polecane posty

Mam nadzieję że ktoś trafnie pomoże pomoże interpretacji.

Otóż śniło mi się że ktoś ( nie wiem czy ludzie czy jakaś obca cywilizacja) chcial mnie namówić na blizniacza ciążę, wstrzykując mi jakby dzieci chłopca i dziewczynkę przez brzuch strzykawka 🤔🤦‍♀️ a ja się zgodziłam.

Dalej bylam sobie w ciąży i pamietam to jako bardzo pozytywny okres. Gdy zbliżał się termin porodu chciano dokonać na mnie aborcji moich nienarodzonych dzieci ( Ci sami ludzie co mnie namawiali i je wstrzykiwali do brzucha)

Próbowali mnie nawet zabić, byleby tylko te dzieci się nie urodziły bo były dla nich za dużym zagrożeniem. I tutaj zdziwienie że gdy uciekałam przed tymi co mi chcą aborcję zrobic, gdzieś znalazlam chwilowe schronienie i tam zapytałam dlaczego, i dowiedzialam się, że moim przeznaczeniem było urodzić córkę i syna którzy byli potężnym zagrożeniem dla moich oprawcow, ktorzy chcieli ominąć przeznaczenie fingujac ciążę i dokonując na mnie aborcji. I jednocześnie dowiedzialam się że nie mogą mnie zabić, po prostu nie mają takiej mocy, że mnie straszyli. No i w tym momencie wake-up.

Straszny sen, ale na tyle dziwny że postanowiłam go tu opisać.

Dodam że obudzilam się przerażona zdruzgotana i wtf.

I ze z tego co mi wiadomo, na dzień dzisiejszy ciąży nie ma, dzieci nie ma.

Jakieś pomysły co taki abstrakcyjnie straszny sen może oznaczać?

 

 

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontynuacja.. :)

  • obojętność w wyborze płci dziecka
  • sprawdź, czy w rodzinie partnera nie było ciąż bliźniaczych
  • nadal strach przed posiadaniem potomstwa (poprzedni sen)
  • trudny poród, skomplikowana ciąża, samoistne poronienie 
  • ciąża urojona
  • strzykawka przez brzuch - iluzja pocięcia lub niepewne stosunki seksualne, też in vitro
  • genetyczna niepewność, sprawdź historię narodzin w swojej i partnera rodzinie
  • wyjątkowość własnego potomstwa,  wiele matek chce mieć nadprzyrodzone dzieci
  • komuś nie na rękę jest posiadanie dzieci, może i Tobie 

też zwyczajowy strach przed odpowiedzialnością, który wykorzystuję wyobraźnię

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję, strach przed potomstwem, i bardziej obojetnosc płci, ciąż blizniaczych nie ma ani w mojej ani w jego rodzinie.

Strach przed odpowiedzialnością i tym czy dam radę się sprawdzić w roli matki ;)

 

  • Lubię! 1

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Ciąża to coś nowego, rozpoczęcie jakiegoś nowego rozdziału, projektu. Być może rozpoczyna się taki w Twoim życiu, ale masz w pobliżu osoby, których to zwyczajnie przeraża, uważają to za coś co może im zagrozić, ale jak sama wspomniałaś są zbyt słabi żeby ten projekt pogrążyć, ''zabić".  Nie rezygnuj z niego :)

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...