Skocz do zawartości

Życie uczuciowe na pół roku


free.hugs

Polecane posty

Zrobiłam sobie małą wróżbę na moje życie uczuciowe (co się wydarzy) w poszczególnych miesiącach, nie stosuje kart odwróconych.

 

Ogólne wrażenie jest takie, że paru facetów się przewinie przez ten okres :)

1. styczeń - 8 pucharów

Ogólne rozdrażnienie i smutek związany z życiem uczuciowym, nic nie cieszy tylko drażni, kolejne rozczarowania sprawiają że odechciewa się wchodzenia w jakiekolwiek relacje z mężczyznami. To mogę już chyba zweryfikować bo tak właśnie jest :)

2. luty - cesarz, wisielec

Możliwość poznania jakiegoś mężczyzny, facet konkretny i atrakcyjny, nadający się na rolę partnera na życie. Ale relacja z nim będzie się ślimaczyć, na tą porę nic konkretnego między nami się nie wydarzy.

3. marzec - as denarów

Myślę, że poświęcę swój czas i myśli jakiemuś mężczyźnie albo podejmę konkretne kroki w celu poszukiwania faceta albo zainwestuję wszystkie swoje siły w celu przekonania Pana Cesarza do swojej osoby. Może zacznę inwestować środki finansowe w swoją urodę, będę się stroić jak paw, co trochę będzie kosztować czasu, energii i pln-ów ;)

4. kwiecień - siła, 4 buław

Może jakiś wysportowany, bardzo atrakcyjny i pociągający facet pojawi się w moim życiu, w tej relacji "będzie się działo", będzie iskrzyć, jakiś gorący romansik <cwaniak> albo w końcu dopnę swego i relacja z Panem Cesarzem ruszy z kopyta.

5. maj - 5 denarów, król denarów

Hmmm tutaj nie wiem, może romans z kwietnia zakończy się i będę przez to bardzo samotna, a jakiś król trochę wypełni mi czas?

6. czerwiec - 4 denary, król buław

Tu chyba smutek dalej będzie trwał, może zamknę się na uczucia, schowam je głęboko i nie będę chciała się nimi dzielić, a pan z maja podejmie konkretniejsze kroki aby mnie pocieszyć?

 

Zapraszam do pomocy w interpretacji, ciekawe czy chodzi o jednego faceta czy o kilku, jak myślicie? :)

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

2. luty - cesarz, wisielec tutaj jest szansa, że pojawi się mężczyzna, ale tutaj będzie więcej obserwacji, przyglądaniu się niż konkretów

 

3. marzec - as denarów tutaj pojawi się jakaś nowa szansa warto będzie ja wykorzystać

 

4. kwiecień - siła, 4 buław tutaj wydaję mi się, że będzie Cię sporo wysiłku kosztowało, ale będzie Ci się to opłacało radość z pierwszych sukcesów

 

5. maj - 5 denarów, król denarów pokazuje się tutaj mężczyzna, na stanowisku, konkretny człowiek, może te 5 denarów wskazuje na jego problemy finansowe?? albo Ty będziesz czuła jakieś ubóstwo emocjonalne, sama nie wiedząc czego chcesz?

6. czerwiec - 4 denary, król buław tutaj wydaję mi się poukładanie spraw, zamykanie jakiś sytuacji? możliwość romansu

 

Tak ogólnie jak spojrzałam to odczułam wrażenie, że to jeden mężczyzna, który może być z kimś związku ;/ ale to tylko moje odczucia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

2. luty - cesarz, wisielec

Tu mam takie skojarzenie, że owszem pojawi się ktoś, ale nie będzie on zdecydowany na dłuższy związek. W ogolę taki trochę niepewny, nie mający konkretnych planów na życie. Wydaje mi się, że ta relacja na dłuższą metę mogłaby być męcząca ;)

3. marzec - as denarów

Jeśli miałoby to dotyczyć Cesarza, to może zrozumiesz, że jemu nie o zakładanie rodziny chodzi, a o karierę i pieniądze? W marcu, możesz ciągle poszukiwać, coś ciekawego może się wydarzyć, jakieś zmiany na lepsze. Więc może dostrzeżesz kogoś ciekawego?

4. kwiecień - siła, 4 buław

Tu może być mowa o Twoim otwarciu się, wyjściu do ludzi i znaczącej poprawie Twojej sfery towarzyskiej. Może na jakiejś imprezie spotkasz kogoś ciekawego lub jakaś impreza, na którą wybierzesz się z poznanym wcześniej mężczyzną, znacząco zbliży Was do siebie?

5. maj - 5 denarów, król denarów

Czas na podsumowanie, zrobienie bilansu, może zdasz sobie sprawę, że pora zakończyć sprawy z przeszłości, pozbyć się tego co stare, nieaktualne itp. A te porządki pomogą w rozwoju znajomości z marca?

6. czerwiec - 4 denary, król buław

Spokojne budowanie relacji,okazywanie sobie uczuć, ale coś może zakłócać Wasz spokój? może Twoje nastawienie do tej znajomości lub świadomość, że to nie jest to czego oczekiwałaś?

 

Według mnie jest tutaj mowa o kilku mężczyznach, między innymi, dlatego miałam problem z interpretacją - oddzieleniem tego, gdzie może kończyć się jedna znajomość, a zaczynać kolejna. <myśli>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniko, Mariko dziękuję Wam za interpretacje :* Może być tak, że ten cesarz+wisielec to moje oczekiwanie na księcia z bajki, który wyciągnie mnie z tego bajorka codzienności, bo jakoś utknęłam w tym zawieszeniu. Na początku marca zweryfikuję co nieco, póki co bida z nędzą;) Jeśli coś się wydarzy, łatwiej będzie zinterpretować resztę.

Nie płacz nad swoim losem. Prędzej się odwodnisz, niż coś w ten sposób zmienisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...