Skocz do zawartości

Pomoc w interpretacji - wakacje z tarotem

Polecane posty

obraz.png

Moje pytanie brzmialo: czy jest nam dane sformalizować związek. (Małżeństwo)

No i wychodzi na to, że tak, przynajmniej ja to tak rozumiem, ja to widzę tak, że przede mną radykalną zmianą o ile będę sobą, i dalej zyc w zgodzie z partnerem (8 kielichow), 10 monet, które wspierają kartę 8 kielichow pieknie to pokazuje, zwiastuje nawet założenie rodziny, jednak kwestią jest, czy nie będę przypadkiem "siła"przywiązana do partnera, chwilami mam wrażenie żeby mnie najchętniej zamknął w złotej klatce, aczkolwiek nie wiem na ile to są moje wyimaginowane wymysły a na ile prawdziwe odczucia (8 mieczy).

Dodam jeszcze że płynę na fali tej miłości, i jestem wreszcie bardzo szczęśliwa 😊

Mimo ze chwilami mam wrażenie że żyjezyciem partnera co mnie w gorszych dniach przytłacza.

Dobrze mysle?

To moja pierwsza w życiu interpretacja, więc w razie co proszę o pomoc i wyjaśnienie 🌼

Ps. Dziękuję @SowAna

• Dziękuję! 1

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Nereida

Karty były o to jakie są uczucia w istniejącym związku, a czas wróżby do końca wakacji.

Wynik to 8 Kielichów,  więc uważam, że jest u Was bardzo gorąco, raz się kochacie raz nienawidzicie. Może dochodziło do rozstań i powrotów  między wami.

Wspiera to, że możecie na siebie liczyć, może łączą was jakieś zobowiązania finasowe, jesteście do siebie przyzwyczajeni, może macie dzieci.

Natomiast przeszkodą jest ograniczanie, trzymanie w złotej klatce, niechęć do rozmowy i osiagania kompromisów

• Dziękuję! 1

Dokładniej bylam ciekawa czy się oświadczy, a to możliwe w tak krótkim czasie jak do końca wakacji. Dla mnie jakimś cudem jednoznaczne z małżeństwem przynajmniej w tym poście. 

Trochę tak jest ze raz tak raz siak, jak u wszystkich chyba par. Ale w ogólnym rozrachunku jestem najszczęśliwsza właśnie przy nim. Dobrze mnie traktuje, pojawiają się rozmowy o weselu wspólne plany, marzenia. Czuję ze to jest to. Jak najbardziej w obecnym związku.

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

SowAna
4 godziny temu, Oska napisał:

jestem najszczęśliwsza właśnie przy nim

Ciężko jest odpowiadać komuś, kto jest właśnie w takim stanie zadowolenia <brawo>

Karty mówią wiele, ja czytam je tak:

w tym określonym czasie 8 kielichów jest kartą zmierzającą w kierunku innym, nie oświadczy się w tym czasie, może być nawet odwrotnie, coś zmusi go do opuszczenia danego miejsca i to właściwie w ostatniej chwili, bo taką interpretacją najczęściej ma 8 kielichów, coś go rozczaruje, coś spowoduje chęć rezygnacji z dotychczasowych planów - czytaj wskazówka dla Ciebie, dlaczego sądzę, że to On, dlatego, że Ty jesteś w stanie , w którym nie podejmuje się takich decyzji, bardzo Ci kibicuję i chce twojego szczęścia, lecz ten stan również nazywany jest zaślepieniem. 8 kielichów nie mówi o oświadczynach, mówi o porzuceniu czegoś co się budowało, natomiast karta na drugiej pozycji mówi o potencjale, o dużej szansie na założenie rodziny i byciu razem, a kolejna ostrzega, nie widzimy lub nie chcemy widzieć czegoś, a skoro pytanie było o związek, to nie widzimy w tym związku innej drogi, obrana droga jest drogą po omacku, nie widzimy kierunku, karta 8 mieczy również mówi o klatce (to o czym piszę @Nereida) z której nie umiemy, nie chcemy wyjść, sama również o takiej klatce piszesz 

6 godzin temu, Oska napisał:

chwilami mam wrażenie żeby mnie najchętniej zamknął w złotej klatce

czy znasz jakąś klatkę, która nie pozbawia wolności?

Karty są wskazówką, zatem skorzystaj - wg kart ten termin nie będzie na oświadczyny,  co nie oznacza, że nie nastąpi później (10 monet), spójrz na tą sytuację wychodząc ze złotej klatki (zauroczenia).<ok>

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...