Skocz do zawartości

Portrtet psychologiczny - pomocy, pierwsze koty za płoty

Polecane posty

Dawno już nie zajmowałam się tarotem. Ostatnio chodzi za mną cały czas więc odwazyłam się na interpretację. proszę o wskazówki, inne interpretacje i błędy które popełniłam.

Cały czas pojawia się kombinacja Gwiazda, Kochankowie, Siła w różnych odcieniach hmmmm <bezradny>

1)dzieciństwo = dzień miesiąca; VI KOCHANKOWIE

wchodzenie w dorosłe życie, wybór między miłością mamy a taty, dążenie do pogodzenia rodziców, marzenia o miłosci idealnej

(2) wiek średni = liczba miesiąca: XI SIŁA

możliwość osiągnięcia sukcesu a jednocześnie niesie radę by działać miękko i niczego nie wymuszać, przetrwanie gdy mamy do czynienia z poważnymi problemami. Sukces w zasięgu ręki ale cały czas wymaga siły aby go osiągnąć, walka z przeciwnościami losu, przewrót życiowy w drodze do sukcesu

(3) wiek dojrzały = y+y+y+y; XXII – 22 = 0 GŁUPIEC

zakończenie cyklu i nowy początek; zamknięta przeszłość, stare sposoby się wyczerpały, silna potrzeba dokonania zmian. Nowy rozdział, nieoczekiwane możliwości przeżycia przygody lub ucieczki, wyzwanie, którego nie należy lekceważyć, gdyż możliwe, że nadszedł właśnie czas na zmianę.

(4) podświadomość = (1) + (2); VI kochankowie + XI Siła = XVII GWIAZDA

nadzieja, wzniosłe cele, uduchowiona miłość, wpływ gwiazd, spełnienie, satysfakcja, przyjemność, harmonia kosmiczna; twórcze wykorzystanie talentów okopane wyborami między utratą miłości a spełnionym celem

od zawsze 17 towarzyszy mi w życiu, z pewnością czuwają nade mną anioły i mam od nich potężne wsparcie...

(5) świadomość = (2) + (3); XI Siła + 0 Głupiec = XI SIŁA

wytrwałość w dążeniu do celu, „uśmiercenie związku”, ryzykowne przedsięwzięcia

(6) nad świadomość = (4) + (5); XVII Gwiazda + XI Siła = 28-22= VI KOCHANKOWIE

Talent, mozliwosci powiązane z wytrwałością do wprowadzenia innowacyjnego projektu prowadzą do wyboru i poświęcenia życia osobistego i dorobku życiowego;

(7) misja = (1) + (5); VI Kochankowie + XI Siła = XVII GWIAZDA

twórcze wykorzystanie talentów okopane wyborami między utratą miłości a spełnionym celem

(9) karma, kim byłam = (1) - (2) odejmujemy zawsze większą od mniejszej, XI Siła -VI Kochankowie= V KAPŁAN

może byłam duchownym, zakonnikem, duchowy przywódcą, obrońca skrzywdzonych i uciśnionych, osoba posiadająca autorytet i charyzmę, osoba o nieposzlakowanej reputacji i etyce, która miała autorytet i często musiała dokonywać wyborów, sądów kosztem miłosci

(10) co robiłam = (3) - (2) jw.; XI Siła – 0 Głupiec = XI SIŁA

może wprowadzałam innowacyjne rozwiązania, nowe trendy może nową wiarę kosztem szczęscia osób bliskich

(11) lekcja = (9) - (10) j.w. ; XI Siła – V Kapłan = VI KOCHANKOWIE

Może tym razem muszę dokonać innego wyboru i wybrać miłość ponad władzę i autorytet, może muszę poświęcic więcej uwagi na porządek rodzinny, dojrzałość, przebaczenie i pojednanie. Jest we mnie dużo miłości i marzeń o związku do tej pory jednak wybierałam partnerów, których celem było dążenie do sławy i autorytetu moim kosztem. Obraca się to przeciw nim i koniec końców to ja przejmuje obowiązki tracąc jednak tą wyśnioną miłość

(12) harmonia/komfort = (7) + (8); XVII Gwiazda + XVII Gwiazda = 34-22=XII WISIELEC

Najchętniej pogrążyłabym się w ezoteryce, duchowym życiu w którym mogłabym zawisnąć od codziennych obowiązków i odpowiedzialności o którą się nie prosiłam

(13) wnętrze = (1)+ (4) +(6)= VI Kochankowie+ XVII Gwiazda+VI Kochankowie = 29-22= VII RYDWAN

w moim wnętrzu jest wiele dzikich pragnień, podróży w nieznane i przeżyc ekstremalnych, zostaje w sferze marzeń

(14) na zewnątrz = (3) + (5) + (6); 0 Głupiec+ XI Siła + VI Kochankowie = XVII GWIAZDA

może ludzie odbierają mnie niekonwencjonalnie, normalnego zycia to ja nie mam kosztem celu, projektu jaki sobie wyznaczyłam

no i fakt wszyscy twierdzą że mam wyjątkowe anioły, które zawsze wyciagaja mnie z tarapatów

(15) jak odrobić lekcje karmiczna = (9) +(10) + (11) – (7); V kapłan + XI Siła+ VI Kochankowie – XVII Gwiazda= V KAPŁAN

może muszę połaczyć wszystkie umiejętności bez wyborów poprzez talent i mądre wybory aby stać się dobrym światłym kapłanem otwartym na miłość; może moim celem jest ezoteryka i pomaganie innym w potrzebie

(17) komfort karm. = (11) + (6); VI Kochankowie + VI kochankowie = XII WISIELEC

idealnie gdybym mogła zawisnąć w morzu wzajemnej miłości to byłabym baaardzo szczęśliwa

(18) jak pracować z misja na obecne wcielenie = (11) + (8)= VI Kochankowie + XVII Gwiazda =23-22 = I MAG

Dostosowania się do trudnych sytuacji, wszechstronność, olbrzymie zdolności twórcze oraz inicjatywę. Muszę dokonać wyboru między umysłem(MIECZE), wyobraźnia(KIJE), sercem(PUCHARY) i ciałem(PENTAKLE). Pozytywnym aspektem tej karty jest siła woli, a negatywnym słaba wola i brak odwagi. Realizacja planów w sposób konsekwentny, chęć pozostawienia swojego śladu na ziemi, liczne kontakty z ludźmi, istotna rola przyjaźni w życiu, wskazuje na powiązania w obecnym wcieleniu z osobami, które w poprzednich inkarnacjach były naszymi przyjaciółmi, rozsądne wykorzystywanie posiadanej władzy dla dobra innych i własnego rozwoju, życie spędzone w dostatku i harmonii, dosyć wysoki poziom rozwoju karmicznego. Albo realizacja projektu albo dalszy rozwój duchowy. Nie mam pojęcia ….co tutaj

Dzięki za podjęcie wyzwania <kwiatek>

Niech moc bedzie z Wami

Patrząc na to co robiłaś i kim byłaś, wydaje mi się, że owszem mogłaś być duchownym, ale nie zwykłym. Możliwe, że za Tobą szły tłumy, byłaś kimś bardzo cenionym, autorytetem dla wielu, ale i wiele osób mogło się Ciebie bać ze względu an wiedzę, umiejętności?

W tym momencie skojarzyli mi się kapłani ze starożytnego Egiptu i to jak wysoką pozycję zajmowali. Ale to tylko przykład, szkoda, że portret nie zakłada określenia miejsca poprzedniej inkarnacji ;)

W wolnej chwili odniosę się do reszty punktów.

Mariko, dziękuje ... to dla mnie wiele znaczy. Wracam do Tarota i potrzebuje wsparcia ;-)

Ps. I dodam, że w tym życiu spotkało mnie tyle przedziwnych doświadczeń z ludźmi ze świata, że czasem się głęboko zastanawiam jaką mam jeszcze karmę do spłacenia.

Niech moc bedzie z Wami

Zamieszczam jeszcze raz bo zabrakło punktu 8. Teraz już powinna być całość <ok>

wchodzenie w dorosłe życie, wybór między miłością mamy a taty, dążenie do pogodzenia rodziców, marzenia o miłosci idealnej

możliwość osiągnięcia sukcesu a jednocześnie niesie radę by działać miękko i niczego nie wymuszać, przetrwanie gdy mamy do czynienia z poważnymi problemami. Sukces w zasięgu ręki ale cały czas wymaga siły aby go osiągnąć, walka z przeciwnościami losu, przewrót życiowy w drodze do sukcesu

zakończenie cyklu i nowy początek; zamknięta przeszłość, stare sposoby się wyczerpały, silna potrzeba dokonania zmian. Nowy rozdział, nieoczekiwane możliwości przeżycia przygody lub ucieczki, wyzwanie, którego nie należy lekceważyć, gdyż możliwe, że nadszedł właśnie czas na zmianę.

nadzieja, wzniosłe cele, uduchowiona miłość, wpływ gwiazd, spełnienie, satysfakcja, przyjemność, harmonia kosmiczna; twórcze wykorzystanie talentów okopane wyborami między utratą miłości a spełnionym celem

od zawsze 17 towarzyszy mi w życiu, z pewnością czuwają nade mną anioły i mam od nich potężne wsparcie...

wytrwałość w dążeniu do celu, „uśmiercenie związku”, ryzykowne przedsięwzięcia

Talent, mozliwosci powiązane z wytrwałością do wprowadzenia innowacyjnego projektu prowadzą do wyboru i poświęcenia życia osobistego i dorobku życiowego;

twórcze wykorzystanie talentów okopane wyborami między utratą miłości a spełnionym celem

8) środki do realizacji misji = (2) + (6); XI Siła + VI Kochankowie = XVII GWIAZDA

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(9) karma, kim byłam = (1) - (2) odejmujemy zawsze większą od mniejszej, XI Siła -VI Kochankowie= V KAPŁAN

może byłam duchownym, zakonnikem, duchowy przywódcą, obrońca skrzywdzonych i uciśnionych, osoba posiadająca autorytet i charyzmę, osoba o nieposzlakowanej reputacji i etyce, która miała autorytet i często musiała dokonywać wyborów, sądów kosztem miłosci

(10) co robiłam = (3) - (2) jw.; XI Siła – 0 Głupiec = XI SIŁA

wprowadzałam innowacyjne rozwiązania, nowe trendy może nową wiarę kosztem szczęscia osób bliskich

Może tym razem muszę dokonać innego wyboru i wybrać miłość ponad władzę i autorytet, może muszę poświęcic więcej uwagi na porządek rodzinny, dojrzałość, przebaczenie i pojednanie. Jest we mnie dużo miłości i marzeń o związku do tej pory jednak wybierałam partnerów, których celem było dążenie do sławy i autorytetu moim kosztem. Obraca się to przeciw nim i koniec końców to ja przejmuje obowiązki tracąc jednak tą wyśnioną miłość

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(12) harmonia/komfort = (7) + (8); XVII Gwiazda + XVII Gwiazda = 34-22=XII WISIELEC

Najchętniej pogrążyłabym się w ezoteryce, duchowym życiu w którym mogłabym zawisnąć od codziennych obowiązków i odpowiedzialności o którą się nie prosiłam

(13) wnętrze = (1)+ (4) +(6)= VI Kochankowie+ XVII Gwiazda+VI Kochankowie = 29-22= VII RYDWAN

w moim wnętrzu jest wiele dzikich pragnień, podróży w nieznane i przeżyciach ekstremalnych, zostaje w sferze marzeń

(14) na zewnątrz = (3) + (5) + (6); 0 Głupiec+ XI Siła + VI Kochankowie = XVII GWIAZDA

może ludzie odbierają mnie niekonwencjonalnie, normalnego zycia to ja nie mam kosztem celu, projektu jaki sobie wyznaczyłam

no i fakt wszyscy twierdzą że mam wyjątkowe anioły, które zawsze wyciagaja mnie z tarapatów

------------------------------------------------------------------------------------------------

(15) jak odrobić lekcje karmiczna = (9) +(10) + (11) – (7); V kapłan + XI Siła+ VI Kochankowie – XVII Gwiazda= V KAPŁAN

może muszę połaczyć wszystkie umiejętności bez wyborów poprzez talent i mądre wybory aby stać się dobrym światłym kapłanem otwartym na miłość; może moim celem jest ezoteryka i pomaganie innym w potrzebie

(16) komfort karm. = (11) + (6); VI Kochankowie + VI kochankowie = XII WISIELEC

idealnie gdybym mogła zawisnąć w morzu wzajemnej miłości to byłabym baaardzo szczęśliwa

(17) jak pracować z misja na obecne wcielenie = (11) + (8)= VI Kochankowie + XVII Gwiazda =23-22 = I MAG

Dostosowania się do trudnych sytuacji, wszechstronność, olbrzymie zdolności twórcze oraz inicjatywę. Muszę dokonać wyboru między umysłem(MIECZE), wyobraźnia(KIJE), sercem(PUCHARY) i ciałem(PENTAKLE). Pozytywnym aspektem tej karty jest siła woli, a negatywnym słaba wola i brak odwagi. Realizacja planów w sposób konsekwentny, chęć pozostawienia swojego śladu na ziemi, liczne kontakty z ludźmi, istotna rola przyjaźni w życiu, wskazuje na powiązania w obecnym wcieleniu z osobami, które w poprzednich inkarnacjach były naszymi przyjaciółmi, rozsądne wykorzystywanie posiadanej władzy dla dobra innych i własnego rozwoju, życie spędzone w dostatku i harmonii, dosyć wysoki poziom rozwoju karmicznego. Albo realizacja projektu albo dalszy rozwój duchowy. Nie mam pojęcia ….co tutaj

<hejka>

Niech moc bedzie z Wami

Pierwsza miłość, orientowanie się w sferze seksualnej, dokonywanie wyborów pomiędzy odpowiednim kandydatem na chłopaka. Ale też inny wybór (może wybór rodziców dotyczący przeprowadzki lub jedno musiało wyjechać itp.), który bardzo wpłynął na Twój rozwój, postrzeganie życia w późniejszych latach.

Dążenie do postawionych zamierzeń. Siła i energia, którą pozwala Ci iść na przód, która motywuje Cię do jeszcze większej wytrwałości. Jako kobieta - zyskasz świadomość tego, czego chcesz w sferze uczuciowej.

Tutaj wydaje mi się, że rozkwitniesz na nowo. Poprzednią wędrówkę przeszłaś, ale ta podróż mogła być nieuważna, czasami nie postępowałaś zgodnie z własnymi zasadami, coś mogłaś pominąć, czegoś nie dostrzec, ze względu na młody wiek. Teraz udasz się w podróż o wiele bardziej świadomiej, masz już dużo większą wiedzę i doświadczenie, które może Ci się bardzo przydać w wielu problemowych sytuacjach, które pojawią się na drodze, Twojej wędrówki.

Lęki i blokady - może nadwrażliwość, w obliczu trudnej sytuacji - brak wiary w siebie, brak pomysłu na rozwiązanie problemu. Ogólnie przeświadczenie, o źle wykorzystanym życiu, utraceniu czegoś, ale mimo wszystko brak odwagi, aby naprawić szkody, spróbować jeszcze raz. To też brak odwagi, aby spróbować czegoś nowego, własnego.

Dążenia, plany - być może tutaj może chodzić o podjęcie pracy nad sobą, o samoświadomość. To wszystko (lub część) z punktu czwartego, jest przez Ciebie przepracowywane, tak, aby uczynić z tego swoje mocne strony. Dążysz do zwycięstwa, w jakiejś wybranej przez siebie sferze życia, chcesz osiągnąć swoje zamierzenia. Nie zawahasz się użyć, po różnorodne środki. Chcesz zaistnieć, jesteś nastawiona na sukces i masz ogromny potencjał, który musisz wykorzystać.

Ukryte talenty, może tutaj chodzić o dobieranie ludzi w pary, o dobrze rozwinięty zmysł obserwacji, dzięki któremu jesteś w stanie bardzo szybko ocenić, czy dwie osoby do siebie pasują, czy nie. Ale także może bazując na swoim doświadczeniu, wiedzy możesz pomagać ludziom, którzy przechodzą kryzys w związku, może wsparcie, doradztwo? Możesz mieć zdolność do przyciągania do siebie płci męskiej, wokół Ciebie zawsze jest wianuszek adoratorów.

Twoja misja, to kierowanie się intuicją, a także wrażliwość na ludzkie krzywdy, na zwierzęta, wrażliwość artystyczna. Może powinnaś wyrażać siebie poprzez sztukę?

8) środki do realizacji misji = (2) + (6); XI Siła + VI Kochankowie = XVII GWIAZDA Tutaj możesz czerpać z: podświadomości - ale znaczenie karty w pozycji prostej i tym samym odkrywanie siebie, przepracowanie lęków, a także z tego co daje punkt siódmy. Masz misję i w tej misji tak naprawdę ukryte są wszystkie środki, z których powinnaś skorzystać. Tutaj zbierz wszystko to i to i wyjdzie całość.

(9) karma, kim byłam = (1) - (2) odejmujemy zawsze większą od mniejszej, XI Siła -VI Kochankowie= V KAPŁAN (10) co robiłam = (3) - (2) jw.; XI Siła – 0 Głupiec = XI SIŁA

Byłaś mężczyzną, niezwykle atrakcyjnym. Ze względu na sprawowane stanowisko, musiałaś żyć w celibacie, ale ta zasada mogła być przez Ciebie łamana.

Nawiązując do tego kim byłaś i co robiłaś, tutaj kochankowie mogą po prostu oznaczać, naukę. Albo jedno albo drugie, nie można mieć wszystkiego, trzeba coś stracić, aby coś innego zyskać.

Harmonię psychiczną uzyskasz poprzez zwolnienie tempa, zatrzymanie się i wgłąb w siebie. Pisałam o tej samoświadomości, być może, to jest klucz do sukcesu. Poprzez medytację i rozwój duchowy. Może rozwój w świecie ezoteryki - pomoc sobie, poprzez pomoc innym ludziom. Ale wszystko musi wyjść z Ciebie, to musi być naprawdę odpowiedzialny i świadomy wybór, płynący prosto z Twojego serca. Powinnaś rozwijać się intelektualnie, zdobywać nową wiedzę, kształcić się, podnosić kwalifikacje.

Postrzegasz się jako osoba bardzo dynamiczna. Czasami masz wrażenie, że najpierw robisz, a później dopiero zastanawiasz się nad skutkami, wiesz, że powinno być na odwrót. Czasami działasz nieroztropnie, wiele spraw chcesz załatwić na już. Uważasz, że cechuje Cię determinacja - jeśli czegoś pragniesz, to jesteś także w stanie, to otrzymać.

Ludzie postrzegają Cię jako osobę wrażliwą, spokojną. Mężczyźni widzą w Tobie idealna kandydatkę na partnerkę, piękną, zgrabną. Ludzie odbierają Cię jako osobę szczęśliwą, zadowoloną ze swojego życia, mierzącą wysoko, o dużych aspiracjach.

Lekcja karmiczna z 11. Wydaje mi się, że powinnaś w tym życiu żyć zgodnie z ustalonymi przez siebie przykazaniami lub tymi ogólnie przyjętymi. Nie powinnaś szkodzić innym, rozwijać ich rodzin, czy dawać im złudne nadzieje. Twoje postępowanie powinno być zgodne z Twoim sumieniem. Nie rób nikomu tego, co Tobie niemiłe.

(17) komfort karm. = (11) + (6); VI Kochankowie + VI kochankowie = XII WISIELEC

Tutaj podobnie jak przy harmonii psychicznej. Poprzez wgłąb w siebie, uświadomienie sobie lekcji karmicznej, a następnie próba jej odrobienia. Dużą rolę odegra medytacja, taki spokój wewnętrzny, dążenie do harmonii.

(18) jak pracować z misja na obecne wcielenie = (11) + (8)= VI Kochankowie + XVII Gwiazda =23-22 = I MAG

Mag, czyli na pewno dbanie o siebie i rozwój. Rób, to co kochasz i nie bój się kroczyć na przód. Może odkryjesz w sobie jakieś nowe talenty lub wrócisz do tych, które wyrażałaś, gdy byłaś dzieckiem? Powinnaś się uczyć, nie bać sięgać po te wszystkie nowinki technologiczne, które sa nam ofiarowane i za ich pomocą coś tworzyć. Coś, co przyczyni się do Twojego wzrostu w rozwoju duchowym, co będzie dla Ciebie dobre i co pozwoli Ci poznać siebie. Mag, często przedstawia kłamcę - nie okłamuj siebie, idź przez życie zgodnie z własnymi pragnieniami, tam gdzie prowadzi Cię serce.

Gwiazda, Kochankowie, Siła to są te karty, z których jak najwięcej powinnaś korzystać i to nie tylko wtedy, gdy są w danym punkcie i etapie, w Twoim życiu, ale cały czas. Można powiedzieć, że te karty, to tacy Twoi przewodnicy i Twoja uwaga powinna być skupiona na ich znaczeniu, na tym jakie przesłania z nich płyną.

;*;* Witaj Alicjo, Bardzo Tobie dziękuję. wiele w tym prawdy... przeszłam przez etap radosny, spełniony ( Kochankowie, Siła) potem wszystko runęło ( dosłownie jak na obrazie z karty WIEŻA ) i zaczynam od początku ( Głupiec)... tym razem bardziej świadomie zastanawiam się nad swoim celem (GWIAZDA). I choć ogarnęło mnie zwątpienie i utrata sił życiowych (WISIELEC) wierzę, że muszę wszystko odbudować sama od nowa kierując się swoimi wartościami (KAPŁAN). Mam świadomość swoich umiejętności i darów (GWIAZDA, MAG), w życiu kieruję się sercem. Muszę odnaleźć balans między braniem a dawaniem ( KOCHANKOWIE). To ostatnio zawaliło całe moje życie. Boję się tej drogi (gwiazda odwrócona w podświadomości) i czasem wątpię w sens wszystkiego...ale mam nad sobą opiekę anielską (GWIAZDA), która zawsze wyciąga mnie z opałów. Mam swój projekt artystyczny, o którego walczę (MAG ) ale chyba najpierw muszę zajrzeć głęboko w siebie (wisielec GWIAZDA) odzyskać nadzieje, zebrać siły (SIŁA) i znów śmiało ruszyć w świat MAG. Mag też jest kartą oznaczająca karmę, wierzę że muszę coś odbudować. Brakuje mi miłości (KOCHANKOWIE), która zawsze dawała mi kopa do działania, i wspólnie ze mną realizowała marzenia. Choć faktycznie propozycje są ale ciągle wiszę........................................................................... Wróciłam do korzeni do ezoteryki, szukam tutaj wielu odpowiedzi ... cieszę się, że poświęciłaś mi czas... to wiele dla mnie znaczy. Pozdrawiam Ciebie gwieździście ... Dałaś mi Siłę a na miłość widocznie muszę jeszcze poczekać . BEE ;-) ;*<kwiatek>

Niech moc bedzie z Wami

Bee nie ma za co, cieszę się, że mogłam pomóc! :) Wprawdzie nie zajmuję się porterami na co dzień, ale jakoś czuję chęć, aby je interpretować i uczyć się, może dlatego, że AW są mi znacznie bliższe niż AM ;)

Ten Wisielec to może też być taka Twoja oaza, odskocznie od spraw codziennych. Chwila tylko dla siebie, w której będziesz mogła oddać się refleksjom, zastanowić nad swoim dalszym życiem.

Masz Gwiazdę odwróconą, ale ta sama karta niesie dla Ciebie ogromne dary, z których powinnaś korzystać. Wydaje mi się, że nawet "specjalnie" masz tak ułożone karty, abyś najpierw zrozumiała przekaz Gwiazdy, a później świadomie odkryła swoje lęki i nad nimi zaczęła pracę. Dasz radę! :)

;* Dziękuje ... kupiłam sobie książki Chrzanowskiej i tarota anielskiego. zabieram się do pracy <kwiatek>

Niech moc bedzie z Wami

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...