Skocz do zawartości

Czy spotkam tę osobę? - szybka weryfikacja


Gość Ophelia2040

Polecane posty

Gość Ophelia2040

Jadę dziś sobie od tak w pewne miejsce do innego miasta. Okazało się, że istnieje szansa, że spotkam tam pewną osobę. Czy rzeczywiście to się wydarzy?

 

9 Denarów + 7 Buław + Śmierć

 

Wydaje mi się, że nie :( Coś tego kogoś zatrzyma, wydaje mi się, że wieczór spędzi w domu rozłożony chorobą ewentualnie... na treningach strzeleckich, ponieważ to mi się lekko kojarzy z 9 Denarów (sokolnictwo, którym zajmuje się dama na karcie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie spotkasz tej osoby. Może w tym czasie go nie będzie w mieście? Ewentualnie miniecie się, on może być na jakiś zawodach albo będzie w domu oglądał mecz ;) lub inny sport.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ophelia2040

Weryfkuję - otóż nastąpiło absolutne pomieszanie z poplątaniem, pokićkały mi się miejsca <rotfl> Znaczy się ja poszłam tam gdzie miałam iść, ale zostało mi uświadomione, że ta osoba przychodzi do niemal identycznego miejsca, tylko kilka kilometrów dalej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...