Skocz do zawartości

Liczba Karmiczna 26 - charakterystyka


Polecane posty

26 KARMA RELACJI MIĘDZYLUDZKICH

 

26/8 Liczba Karmiczna. 26/8 Jest wśród długów karmicznych liczbą szczególną. Dotyczy ona relacji międzyludzkich, które będą wyznaczane przez popełnione w trakcie poprzednich inkarnacji błędy lub przeciwnie — umiejętność współżycia z ludźmi. Jej obecność oznacza, że wszystkie wydarzenia związane z tym aspektem karty są niezbędne dla rozwoju danej osoby. 8 jest liczbą władzy, energii, ekspansji, a także zręcznej i skutecznej realizacji. Daje nam ona odwagę, entuzjazm i pragnienie władzy. Władza i moc przyjdą wtedy, gdy osiągniemy mądrość wewnętrzną, a zwłaszcza umiejętność panowania nad sobą. Liczba ta może się przejawić poprzez wszystkie plany naszej egzystencji: fizyczny, emocjonalny i intelektualny. Możemy zostać mistrzami w sporcie albo spędzić życie w wózku inwalidzkim. Na planie fizycznym będziemy spotykać się z sytuacjami stresującymi, byśmy mogli rozwinąć zaufanie do samych siebie, opanować impulsywność, nauczyć się tolerancji i cierpliwości. Jest to jednocześnie korzystna wibracja dla spraw finansowych. Może sprawić, że będziemy obracać się pośród ludzi bogatych i to oni właśnie dadzą nam szansę sprawdzenia się w akcie realizacji. Wiele osób posiadających tę wibrację żyje na wysokim poziomie materialnym, ale może mieć problemy zdrowotne lub emocjonalne.

 

źródło: N. Cz. "Liczby Losu".

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

26: Naucz się dbać o swoje ciało i relacje z innymi ludźmi

To bardzo wyjątkowy dług karmiczny, dług ciała – jedyny, który zaciągamy względem samych siebie. Byłeś w poprzednich wcieleniach niewolnikiem, najemnikiem, żołnierzem, wskutek czego nie mogłeś w pełni dysponować swoim ciałem i dbać o nie właściwie. Albo też świadomie je zaniedbywałeś, np. przez obżarstwo czy pijaństwo.

 

W zależności od tego, jakie to były ograniczenia, w tym życiu możesz być sprawny, wysportowany lub przeciwnie – leniwy, nieruchawy, mieć problemy ze stawami, mięśniami, kośćmi, poruszać się na wózku itp. Gdy w portrecie numerologicznym występuje ta wibracja, umysł cały czas musi pracować dla dobra ciała. Pchać je do nieustannej aktywności, ruchu, sportu. Jeśli nie zadbasz o jego sprawność, zachoruje.

 

Ważne jest, abyś miał zaufanie do siebie, wierzył w spełnienie marzeń, nauczył się empatii, tolerancji, cierpliwości dla innych. Przyda ci się to bardzo przy spłacaniu drugiej części karmy: zobaczenia się z wszystkimi ważnymi dla ciebie ludźmi, do czego zobowiązała się twoja dusza przed zejściem na ziemię, aby dotrzymać obietnic z poprzedniego życia. I to bez względu na to, czy te spotkania będą przyjemne, czy nie.

 

Każde z nich odmieni w jakiś sposób twoje życie, przetransformuje ciebie, ale ty z kolei przetransformujesz tych, których zobaczysz. A jeśli znajdziesz liczbę 26 w portrecie numerologicznym partnera, wiedz, że łączy was szczególny związek, który nada twemu życiu nowy wymiar, przeniesie cię na wyższy poziom duchowości.

 

Liczba 26 to wibracja korzystna dla finansów, ale pod jednym warunkiem: że zarabiasz wspólnie z drugą osobą. Nie ma tu miejsca na indywidualizm – jeśli podnosi się twój status materialny, musi się także podnieść status tych, którzy z tobą pracują, nie wolno ci wzbogacać się kosztem innych. Wibracja ta może również sprawić, że będziesz obracać się pośród ludzi bogatych. Mnóstwo osób mających w swym portrecie numerologicznym liczbę 26 żyje na wysokim poziomie materialnym, jednak może mieć inne poważne problemy, np. zdrowotne.

 

Wyzwolisz się ze swojej karmy dopiero wówczas, gdy osiągniesz wewnętrzną mądrość i harmonię. Kiedy zrozumiesz, jak bardzo ważna jest równowaga między porywami serca a logiką, między uniwersalnym światem ducha a światem pieniądza. Kiedy nauczysz się umacniać swoje ciało i swój świat materialny, równocześnie dążąc do Światła.

 

źródło: astromagia.pl/numerologia

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

26. KARMA CIAŁA lub również RELACJI MIĘDZYLUDZKICH. W pierwszym ujęciu jest to troska i dbałość o ciało, o prawidłową sylwetkę, aktywność oraz dietę. W poprzednim wcieleniu najprawdopodobniej ciało było zaniedbane (głodówki, choroby np. anoreksja, otyłość, niepełnosprawność, inwalidztwo) albo w wyniku zaistniałych okoliczności, osoby mogły zostać pojmane i zmuszone do pracy jako niewolnicy, najemnicy lub wojownicy przez to nie mogły w pełni i odpowiednio dbać o swoje ciało. W tym wcieleniu należy "wziąć się za siebie", prawidłowo się odżywiać, uprawiać sport, być aktywnym fizycznie i psychicznie. W przeciwnym razie mogą pojawić się problemy ze stawami, kośćmi lub inne negatywne przypadłości, przez które nie będziemy w stanie zadbać o własne potrzeby. Jeżeli popatrzymy na tę liczę poprzez drugi aspekt, to będzie to zobowiązanie do spotkania z wszystkimi duszami, które uwzględniliśmy w naszym planie kolejnego wcielenia. Czyli jest tu mowa o każdej znajomości, bez względu czy była/jest ona przyjemna, czy niesienie ze sobą ból i łzy. Spotkania są nieuniknione i nie należy ich traktować jako zło konieczne, ani w ten sposób patrzeć na ludzi, którzy często wywracają nasze życie do góry nogami. Każda znajomość nie tylko w przypadku tej liczby, ale zawsze, jest po coś i czegoś uczy, czymś nas wzbogaca i jest niezbędna do rozwoju danej osoby. W przypadku 26 - każda relacja, każdy człowiek będzie wyjątkowy i zostawi głęboki ślad, a dla posiadacza 26 będzie to niezwykły proces transformacji. Ta wibracja zmusza do ciągłych zmian, przewartościowania życia i spojrzenia na siebie nie przez pryzmat "JA", ale "MY" - jako świat, grupa, para.

 

źródło: opracowanie własne

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...