Skocz do zawartości

Określanie zawodów

Polecane posty

• Odpowiedzi 287
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Ismena

111

• Syrena

88

• Marika

27

• SowAna

13

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lilie+Książka  - prawnik/ radca prawny  - opiekun osoby starszej/pielęgniarka - policjant -nauczyciel   

@Marika, ja odpowiedziałam

kości - o hazardzistach ?

Ismena

Mariko dziękuję :)

Pora na weryfikację: Na okładce był astronauta. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział :)

Czy jest ktoś chętny na dodanie nowego pytania? Zachęcam :)

Syrena

Ja zadam. Osoba, która wykonuje ten zawód otacza się piękbem i zapachem. Ma kontakt z dużą ilością ludzi. Co to za zawód?

Dodam nowe pytanie:

Osoba, która wykonuje ten zawód, codziennie ma kontakt z ludźmi. Codziennie robi to samo, czasami odwiedza więcej miejsc, czasami mniej, a w tym celu musi się przemieszczać. Co to za zawód?

• 4 weeks later...

24 SERCE - ktoś kto pomaga innym, typu opiekunka, pielęgniarka środowiskowa

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

To ja zadam jak mogę :)

Osoba ta musi mieć bardzo rozwiniętą wyobraźnię i być bardzo skoncentrowana na swojej pracy, refleks to podstawa, musi mieć też dobry wzrok, codziennie spotyka różnych ludzi, czasem są to Ci sami a czasami zupełnie nowi, ma też kontakt z pieniędzmi. <haha2>:)<myśli>

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

• 2 weeks later...
To ja zadam jak mogę :)

Osoba ta musi mieć bardzo rozwiniętą wyobraźnię i być bardzo skoncentrowana na swojej pracy, refleks to podstawa, musi mieć też dobry wzrok, codziennie spotyka różnych ludzi, czasem są to Ci sami a czasami zupełnie nowi, ma też kontakt z pieniędzmi. <haha2>:)<myśli>

Pani - zawód typowo kobiecy? Może to florystka albo krawcowa ewentualnie stylistka, kosmetyczka?

moim zdaniem ta praca wiąże się z częstymi podróżami. Karta drogi pokazuje mi zmienność miejsc pracy,mogą to być również wyjazdy w delegacje. Czyżby kierowca autobusu? :)

• 3 weeks later...
moim zdaniem ta praca wiąże się z częstymi podróżami. Karta drogi pokazuje mi zmienność miejsc pracy,mogą to być również wyjazdy w delegacje. Czyżby kierowca autobusu? :)

BRAWO!!! Chodziło o kierowcę autobusu <brawo><brawo><brawo><ok><ok><ok>

• 1 month later...

Madleine nie zagląda na forum, więc dodam nowe pytanie:

Czytałam artykuł o kobiecie, która przez całe swoje życie pracowała w jednym zawodzie. Pytanie brzmi: W jakim?

Dodam, że codziennie miała kontakt z ludźmi. Praca wiązała się między innymi z odpowiedzialnością, cierpliwością, empatią.

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Ismena

Dziękuję Mariko :)

Zawód, o który pytam, to pielęgniarka

Jeżeli ktoś chce, to zapraszam do dodania nowego pytania :)

• 4 weeks later...

Mezczyzna, o ktorym mysle jest osoba szanowana. Dziala na wielu polach, takze publicznych dzieki wyksztalceniu, ktore posiada. Kim z zawodu jest ten Pan?

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...