Skocz do zawartości

Wakacje z Tarotem - poznanie osoby do związku


motylek79

Polecane posty

Dziękuję @SowAna za wyjęcie  kart :) <bukiet>

poprosiłam o rozkład na 3 karty, które mi wskażą możliwości poznania osoby do związku

 

Wynik 8 Kielichów 

Co pomaga 7 Kielichów

Co przeszkadza: Paź Monet 

 

Jestem osobą początkującą w interpretacji kart Tarota, zatem bardziej będę opierała się na swojej intuicji. Myślę, że karty chcą w odpowiedzi na zadanie przeze mnie pytanie powiedzieć mi, że chcąc znaleźć odpowiednią osobę do związku muszę wprowadzić duże zmiany w swoim podejściu i nastawieniu. Czasami w życiu tak jest, aby rozpocząć coś nowego musimy zmienić bardzo dużo. 8 kielichów właśnie mi to podpowiada, żebym zmieniła swoje nastawienie i ruszyła naprzód w innym zupełnie kierunku kosztem wprowadzenia trudnych czasem zmian, które muszą się w życiu wydarzyć. 7 Kielichów w mojej ocenie, wskazuje mi na duży wybór, który będzie wspierał poszukiwanie właściwej osoby. Jednym słowem, będę miała w czym wybierać:) ale to też rodzi ryzyko braku zdecydowania z mojej strony, chwiejności, konsekwencji, dokonywania powierzchownej oceny potencjalnych kandydatów. Będę trochę w zawieszeniu, szukając ideału, którego mogę nigdy nie spotkać.  Natomiast, to co dla mnie będzie stanowić przeszkodą w znalezieniu tejże osoby, to chyba fakt, iż jestem dopiero na początku mojej drogi w poszukiwaniach, że będę szukała różnych dróg, możliwości poznania tej osoby,  być może nawet będę zbyt "naukowo" podchodzić do problemu. Myślę, jednak  że ogólnie interpretacja kart, ma wydźwięk pozytywny i w konsekwencji w dłuższej perspektywie uda mi się spotkać tą właściwą osobę:)

Proszę o Wasze interpretacje, z góry dziękując za  pomoc:):)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2021 o 15:24, motylek79 napisał:

Wynik 8 Kielichów 

Co pomaga 7 Kielichów

Co przeszkadza: Paź Monet 

to stawianie jest na określony czas, wg mnie 8 kielichów jako odpowiedź, może oznaczać, że jeżeli nawet kogoś poznasz, to na krótko, nie będzie Ci to odpowiadało,

co pomaga - nie zatrzymywanie się na jednym wyborze,  prawdopodobnie okazji może być wiele,

co przeszkadza - Paź,  jak to Paź, nie wiele jeszcze umie i wie, akurat ten jest najbardziej ogarnięty i rozsądny, co w tym układzie nie pomaga, a przeszkadza, dwie karty z dworu kielichów, wiec tym bardziej monety nie idą w parze.

podsumowując: może tkwisz (nie ważne czy realnie, czy tylko w myślach) w jakieś relacji, którą już czas zakończyć, otworzyć się na wiele możliwości i nie stopować swoich emocji i ich zbytnio nie analizować i nie powstrzymywać <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...