Skocz do zawartości

Ćwiczenie: Co ten Pan/Pani do mnie ma


Marika

Polecane posty

Marika bardzo Ci dziękuję za taką piękną, obszerną interpretację <brawo>

 

Wszystko idealnie się zgadza, tylko czasem na odwrót <bezradny>

 

Ta Góra to faktycznie jakiś taki dystans między nami :(

Żmija to raczej osoba po jego stronie, może jego matka? On doskonale wie, że ja nie mam aktualnie żadnego innego kandydata na partnera.

Ryby jeżeli by je w ten sposób interpretować (a bardzo mi się ta interpretacja wydaje odpowiednia) mogą oznaczać, że powstrzymuję go MOJA słaba sytuacja materialna, on jest dobrze sytuowany.

 

Zobaczymy, co będzie dalej, Serce na końcu to zawsze jakaś szansa.

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero się uczę, więc bardzo miło by mi było, gdyby mnie ktoś poprawił :)

 

Tło sytuacji Drzewo

Czyżby chodziło o to, że on jest do mnie w jakiś sposób przywiązany (jakiś sentyment?). Nadal jestem dla niego kimś ważnym.

1. Co ten Pan sobie myśli Ptaki

Ma mieszane uczucia. Z jednej strony by chciał pociągnąć dalej tę znajomość, ale coś stoi na przeszkodzie.

2. Co czuje Koniczyna

Ma nadzieję, że między nami znów będą dobre relacje.

3. Jak to postrzega Pies

Chciałby, żebyśmy zostali przyjaciółmi.

4. Jak chciałby by nasza znajomość/sytuacja się rozwinęła Wieża

Wolałby jednak zostać singlem, nie chce się wiązać.

5 Jak ta znajomość/sytuacja faktycznie się rozwinie Droga

Pierwsze, z czym mi się to skojarzyło to odległość, która nas dzieli. Pojawi się jakaś nowa alternatywa dla tej całej sytuacji, o której żadne z nas wcześniej nie myślało? A może każde z nas pójdzie w swoją stronę? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dopiero się uczę, więc bardzo miło by mi było, gdyby mnie ktoś poprawił :)

 

Tło sytuacji Drzewo

W pewnym sensie jesteście ze sobą złączeni. Nie wiem jak przebiega Wasza relacja, czy byliście już razem, czy nie, ale wydaje mi się, że macie szansę na trwałą relację, na zbudowanie czegoś razem.

1. Co ten Pan sobie myśli Ptaki

On może dużo myśleć i chyba na tę chwilę nie ma jeszcze konkretnych planów. Może analizować i zastanawiać się co byłoby najlepsze gdyby zrobił... Jednak na pewno komunikacja między Wami będzie.

2. Co czuje Koniczyna

Przed nim pojawia się coś nowego, z czego chciałby skorzystać, może ma chęci, aby coś zmienić w swoim życiu, są jakieś nadzieje być może na kontynuacje tej znajomości?

3. Jak to postrzega Pies

Tutaj bardziej na pierwsze miejsce wysuwają się relacje koleżeńskie. Może najpierw chciałby Cię dobrze poznać lub spędzić z Tobą więcej czasu, aby dopiero później podjąć jakąś decyzję. Chciałby być obok Ciebie, pomóc, gdy zaistnieje taka potrzeba.

4. Jak chciałby by nasza znajomość/sytuacja się rozwinęła Wieża

Chyba nie tak jak rozwija się obecnie. Może on chciałby zacząć od nowa? Tak całkowicie, bez opierania się lub wracania do tego co już między Wami było.

5 Jak ta znajomość/sytuacja faktycznie się rozwinie Droga

Tak naprawdę to nie jest określone jak, chyba chodzi o to, że to on wybierze. A mogą być dwie możliwości. Ogólnie to co bedzie między Wami w najbliższym czasie może znacząco wpłynąć na ostateczny wynik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, Marika <kwiatek>

Coś nowego, co pojawia się przed nim- pewnie chodzi o inną kobietę, która pojawiła się w jego życiu, więc pewnie już kontaktu między nami nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
manna napisał:
dziękuję, Marika  <kwiatek> 

Coś nowego, co pojawia się przed nim- pewnie chodzi o inną kobietę, która pojawiła się w jego życiu, więc pewnie już kontaktu między nami nie będzie.

Możliwe, ale... raczej jeszcze nie jest wszystko zakończone i w przyszłości możecie mieć ze sobą kontakt <myśli> oczywiście tak jak pisałam, może to być tylko zwykła relacja koleżeńska, ale jednak będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, Marika <kwiatek>

Coś nowego, co pojawia się przed nim- pewnie chodzi o inną kobietę, która pojawiła się w jego życiu, więc pewnie już kontaktu między nami nie będzie.

Możliwe, ale... raczej jeszcze nie jest wszystko zakończone i w przyszłości możecie mieć ze sobą kontakt <myśli> oczywiście tak jak pisałam, może to być tylko zwykła relacja koleżeńska, ale jednak będzie.

Już kilka osób wywróżyło nam kontakt, którego nie ma i na pewno jakakolwiek zmiana sytuacji będzie ogromnym zaskoczeniem... aczkolwiek cały czas mam na to nadzieję. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Warto odświeżyć ten temat, może komuś się przyda <myśli>

Czy jest ktoś chętny, kto chciałby wykonać dla siebie ten rozkład?

Jeśli nie macie kart, nic nie szkodzi mogę posłużyć pomocą, ale pierwsza interpretacja należy do Was :)

Zachęcam <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Co Pan "Kermit" do mnie mnie ma?

 

Tło sytuacji : 5 DRZEWO

Wydaje mi się, że jesteśmy w jakiś sposób związany (to mój były sprzed lat) on wie, że w kontakcie ze mną wymagana jest cierpliwość.

 

1. Co ten Pan/Pani sobie myśli 24 SERCE

Pan myśli, że ja kogoś mam. Czasami wspomina jak to było jak byliśmy razem. Chciałby trwałego związku.

 

2. Co czuje 22 DROGI

Pan czuje, że musi dokonać jakiegoś wyboru i podjąć jakąś dojrzałą decyzję. Aktualnie Pan jest taki niezdecydowany.

 

3. Jak to postrzega 12 PTAKI

Pan uważa, że musimy porozmawiać i wyjaśnić pewne sprawy. Aktualnie panują zmienne nastroje i nerwy między nami.

 

4. Jak chciałby by nasza znajomość/sytuacja się rozwinęła 34 RYBY

Tak, ale na stopie przyjacielskiej. Spotkać się czasem, porozmawiać, pożartować i miło spędzić czas.

 

5 Jak ta znajomość/sytuacja faktycznie się rozwinie 28 PAN

Pan zostanie sam. Znajomość będzie taka jak zawsze, ani się nie rozwinie ani się nie zakończy.

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Tlo: serce

Zwiazek

1. Co Pan sobie mysli ? Dziecko

Pan mysli o czyms nowym,ma nadzieje na odswiezenie zwiazku, bo troche zpowszednial.

2. Co czuje. LIS

Pan nie jest do koncza szczery. Mowi,ze kocha, ale nie jest tak do konca przekonany czy to rzeczywiscie to uczucie.

3. Jak to postrzega ROZGI

Pan jest uzalezniony od partnerki. Pociaga go seksualnie, ale tez osobowoscia

4. Jak chcialby by znajomosc sie rozwinela. NIedzwiedz

Ma nadzieje, ze partnerka mu sie podporzadkuje.

Kobieta domowa mu sie marzy <krzyk>

5. Jan sie rozwinieGwiazdy

Mimo wszystko przerodzi sie to wielka milosc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tlo: serce

Zwiazek

Odczytałabym jako Twoje nastawienie i przekonanie lub plany odnośnie tej relacji.

 

1. Co Pan sobie mysli ? Dziecko

Pan mysli o czyms nowym,ma nadzieje na odswiezenie zwiazku, bo troche zpowszednial.

Moim zdaniem ma ochotę na jakieś niezobowiązujące spotkania, bez obietnic. Chce mile i przyjemnie spędzić czas.

 

2. Co czuje. LIS

Pan nie jest do koncza szczery. Mowi,ze kocha, ale nie jest tak do konca przekonany czy to rzeczywiscie to uczucie.

Tak jakby nie pokazywał swojej prawdziwej twarzy, coś ukrywał, bo tak jest wygodnie?

3. Jak to postrzega ROZGI

Pan jest uzalezniony od partnerki. Pociaga go seksualnie, ale tez osobowoscia

Wszystko kręci się wokół przyjemności, sfery seksualnej.

 

4. Jak chcialby by znajomosc sie rozwinela. NIedzwiedz

Ma nadzieje, ze partnerka mu sie podporzadkuje.

Kobieta domowa mu sie marzy <krzyk>

Moim zdaniem, tak aby wszelkie korzyści przydały jemu. On chce mieć i ma kontrolę nad tym co się dzieje i będzie działo. To on ustala "zasady tej gry".

5. Jan sie rozwinieGwiazdy

Mimo wszystko przerodzi sie to wielka milosc?

Hmm albo noce pełne uniesień. Patrząc na całość raczej powiedziałabym, że tutaj są Twoje nadzieje i marzenia oraz może informacja, że z czasem inaczej spojrzysz na tę relację. Jedno ze znaczeń tej karty, to "pozwala nam zobaczyć sprawy takimi jakie one są, daje jasność widzenia, pozwala dobrze ocenić sprawy."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Rok temu ostatni post <bezradny>

 

No to ja rozpocznę od nowa :D  Zapraszam Was

 

Tło sytuacji, czyli jak ogólnie mnie odbiera: Bocian

 

Dziwna karta mi wyszła:) Odbiera mnie pozytywnie, jest to karta zmian i ruchu, więc być może uważa, że wnoszę dużo zmian w otoczenie, energii

 

1. Co ten Pan/Pani sobie myśli: Ogród

 

Jeśli wpływ ma mieć karta bocianów, to zapewne myśli, że potrafię wprowadzić dużo pozytyw zmian, mogę mieć pozytywny wpływ z racji na moją otwartość i towarzyskość , uważa, że jestem osobą dość radosną i wzbudzającą pozytywne emocję

 

2. Co czuje: Sowy

 

No mam dość duży problem z interpretacją tego. Nie wiem, jest bardzo pozytywnie nastawiony, ma potrzebę może przekazywania pozytywnych i mądrych podpowiedzi czy wsparcia, które mogą wpłynąć na nas wspólnie, ale i uważa, że ja mogłabym mu też od siebie dać, np. inne spojrzenie na pewne sytuacje?

 

3. Jak to postrzega: Księżyc

 

No nie wiem, nie potrafię dla siebie interpretować takich kart :D

Czyżby myśli o spotkaniu, zastanawia się czy to będzie dobrym pomysłem, uważa może, że mogłoby czymś zaowocować

 

4. Jak chciałby by nasza znajomość/sytuacja się rozwinęła: Dom

 

No tutaj definitywnie wygląda na to, że chciałby bliższych relacji, które jego zdaniem będą pozytywne i ciepłe. Z podbiciem bocianów, być może nawet uważa, że moglibyśmy stworzyć udany związek <książe>

 

5 Jak ta znajomość/sytuacja faktycznie się rozwinie: Koniczyna

 

No rozwinie się bardzo pozytywnie dla nas, bliższe relacje dadzą  nam szczęście i radość, będziemy się wspólnie uzupełniać i od siebie uczyć. Jednym słowem cud, miód i malinki<kawka>

 
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...