Skocz do zawartości

rozkład na przyszłość relacji


Haniel

Polecane posty

Witajcie,

po raz pierwszy do pytania o przyszłość relacji użyłem następującego rozkładu:

 

                                                               1 - obecna sytuacja między dwojgiem ludzi  

2 - jak osoba pytająca postrzega partnera.                                      3 - jak ten partner postrzega osobę pytającą

4 - jakie oczekiwania ma pytająca wobec partnera                       5 - mówi o oczekiwaniach partnera wobec osoby pytającej

 

6 - co ich łączy, co jest mocną stroną  ?                                                 7 - co ich dzieli, nad czym muszą popracować ?

                                                                   8 - pokazuje najbliższą przyszłość i rozwój związku

                                                                   9 - daje nam odpowiedź na pytanie czy będą razem, czy relacja przerodzi się w prawdziwy  związek ? 

 

Ogólnie wydaje mi się, że rozumiem wróżbę i jej przesłanie - jednak codziennie uczę się od Was czegoś nowego, innego spojrzenia no i przyznam, że  mam problem z interpretacją niektórych kart

Dlatego będę wdzięczny za Waszą pomoc - Wasze spojrzenie na rozkład, wszelkie sugestie i  wskazówki

Ja odczytuję to tak:

1 -UMIARKOWANIE - jest dobrze ale bez większych porywów, pewnego rodzaju powściągliwość w wyrażaniu uczuć

2- KAPŁAN - pytająca widzi partnera jako osobę mądrą, z zasadami, kogoś na kim może polegać

3 - KAPŁANKA - parter widzi pytającą jako kobietę mądrą, dojrzałą, pewną siebie, świadomą kochankę

4 - PUSTELNIK - i tu zgłupiałem, bo pytająca chciałaby aby relacja poszła naprzód, powiedziała, że chciałaby większego zaangażowania ze strony partnera a tu Pustelnik, który zazwyczaj mówi o potrzebie samotności ??? rozczytując różne interpretacje doczytałem się takiego znaczenia " oczekujemy, że jest to osoba z którą założymy rodzinę, która da nam poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa" Co Wy o tym sądzicie ? to by świetnie łączyło się z kartą Kapłana....ale sam już nie wiem

5 - SPRAWIEDLIWOŚĆ - tu interpretuję to tak, że parter oczekuje od pytającej uczciwości

6 - KOCHANKOWIE - tu też bez większych wątpliwości widzę, że ich mocną stroną jest namiętność, "sprawy łóżkowe" i dopasowanie kochanków 

7 - GŁUPIEC - zbyt lekkie podejście do sprawy lub oboje zaczynają coś nowego, jeszcze się do końca się nie poznali i nie wiedzą czego tak naprawdę chcą od siebie, brak zaangażowania ???? (oboje lub jedno z nich - raczej partner)

8 - ŚMIERĆ - ewidentnie nastąpi przełom/ zmiana w relacji ale będą musieli nad nią popracować - to nie będzie nagły zwrot raczej proces powolny ale nastąpi po nim coś zupełnie nowego

a co to już odpowiada karta 9 -SŁOŃCE  - oznacza sukces, spełnienie, szczęśliwy czas, trwały związek, dużo miłości.... To karta która zawsze pozytywnie odpowiada na każde pytanie 

Podsumowując - relacja ma duże szanse przerodzić się w prawdziwy związek.

 

Będę wdzięczny za wasze spojrzenie i rady ! <serce>

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Haniel napisał:

4 - jakie oczekiwania ma pytająca wobec partnera 

 

18 godzin temu, Haniel napisał:

2- KAPŁAN - pytająca widzi partnera jako osobę mądrą, z zasadami, kogoś na kim może polegać

 

18 godzin temu, Haniel napisał:

PUSTELNIK

skoro widzi go jako Kapłana, to może chce, aby ją czegoś uczył, wskazywał odpowiednią drogę i był ogólnie doradcą, który ma nie lada doświadczenie

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SowAna napisał:

może chce, aby ją czegoś uczył, wskazywał odpowiednią drogę i był ogólnie doradcą, który ma nie lada doświadczenie

to by się ładnie łączyło właśnie z kartą Kapłana 

 

a jak widzisz  w tym rozkładzie Głupca na pozycji "co ich dzieli" ? Ja się skłaniam do tego, że oboje zaczynają coś nowego, jeszcze się do końca  nie poznali i nie wiedzą czego tak naprawdę chcą od siebie. Myślisz, że to dobry kierunek ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Haniel napisał:

to by się ładnie łączyło właśnie z kartą Kapłana 

 

a jak widzisz  w tym rozkładzie Głupca na pozycji "co ich dzieli" ? Ja się skłaniam do tego, że oboje zaczynają coś nowego, jeszcze się do końca  nie poznali i nie wiedzą czego tak naprawdę chcą od siebie. Myślisz, że to dobry kierunek ?

Odwrócony Głupiec działa po omacku czasami błądzi nie wiedząc co robić. Taka niefrasobliwośc  się tu pokazuje 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Haniel napisał:

w tym rozkładzie Głupca na pozycji "co ich dzieli" ?

może są młodzi i niedoświadczeni, może niepotrzebnie ryzykują lub zachowanie i postępowanie ryzykanckie, mało odpowiedzialne, mało dorosłe może im przeszkadzać w utrzymaniu tej relacji w pozytywie, a jeżeli potraktujemy Głupca jako "zero", bo taki ma numer zwyczajowo, to można to interpretować tak: nic ich nie dzieli i tyle :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pustelnik nie szuka, pustelnik wskazuje drogę, pokazuje kierunek, jest stary i zmęczony własna drogą, świadomie odchodzi od innych, może uczyć własnym postępowaniem, zachowaniem i doświadczeniem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście skłaniam się do tego, że Pustelnik mówi tu o tym, że pytająca oczekuje od partnera wsparcia, opieki, takiego ojcowskiego zaopiekowania ... tak zarówno logicznie jak i intuicyjnie to widzę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...