Skocz do zawartości

Moje sny


MalaGosia93

Polecane posty

Od dluzszego czasu codziennie sni mi sie moj byly partner na ktorym nadal bardzo mi zalezy bo to ojciec mojego dziecka. Widze go w snach z inna kobieta. Z tego co mowil to niby sie z kims spotyka ale z drugiej strony wiem ze moze tylko specjalnie tak mowic zeby sprawdzic czy mi naprawde zalezy. Ostatnio snilo mi sie jak oni razem uprawiaja seks. Dzisiaj snilo mi sie jej zdjecie juz calkiem zglupialam bo raz to jest brunetka a raz blondynka nie wiem zupelnie o co chodzi. Ja nie wyobrazam sobie zycia bez niego. Pozdrawiam

Człowiek chce kochać i być kochanym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sny to w większości po prostu tęsknota za byłym partnerem, pragnienia i strach. Nie sądzę, aby on coś dosadnie znaczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że to odbicie twojej tęsknoty i strachu przed całkowitą utratą partnera. Postaraj się przekierować myśli na coś co sprawia uśmiech Tobie np na dziecko... Znam ten ból ... ale wszystko co dobre jeszcze przed Tobą. Pozdrawiam

Niech moc bedzie z Wami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dluzszego czasu codziennie sni mi sie moj byly partner na ktorym nadal bardzo mi zalezy bo to ojciec mojego dziecka. Widze go w snach z inna kobieta. Z tego co mowil to niby sie z kims spotyka ale z drugiej strony wiem ze moze tylko specjalnie tak mowic zeby sprawdzic czy mi naprawde zalezy. Ostatnio snilo mi sie jak oni razem uprawiaja seks. Dzisiaj snilo mi sie jej zdjecie juz calkiem zglupialam bo raz to jest brunetka a raz blondynka nie wiem zupelnie o co chodzi. Ja nie wyobrazam sobie zycia bez niego. Pozdrawiam

Te sny to nic innego jak odzwierciedlenie Twoich pragnień, oczekiwań. Zależy Ci na nim, więc pomimo że na co dzień nie macie kontaktu, on pojawia się w Twoich snach. Tak odbiera Twoje myśli podświadomość. Tym bardziej, że piszesz, iż nie wyobrażasz sobie życia bez niego, dlatego masz takie sny, w których jesteś z nim, ogólnie on jest obecny.

Sny w których jest z inną kobietą - to przedstawienie Twojej zazdrości, a także tego, że chcesz go tylko dla siebie. Nie dopuszczasz do siebie myśli, że on mógłby być z kimś innym, a tym samym zakładasz, że musi być tylko z Tobą i koniec. Tym bardziej, że piszesz coś takiego "ale z drugiej strony wiem ze moze tylko specjalnie tak mowic zeby sprawdzic czy mi naprawde zalezy. " To Twoje przekonanie oraz pragnienie. Tak naprawdę nie wiesz jak jest, ale chcesz, aby było tak jak ty myślisz.

Nikogo do miłości nie zmusisz, każdy jest kowalem swojego losu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...