Skocz do zawartości

Moje sny

Polecane posty

Mnie za to ciągle śnią się pociągi, bilety i walizki... Albo nie mogę się spakować, kupić biletu i zazwyczaj spóźniam się na pociąg... Zawsze jestem ciężko przerażona tym faktem... Miewam też ezoteryczne sny

: wczoraj np śnił mi się kapłan z Egiptu, który uczył mnie symboli egipskich i rzucał kości... takie sny uwielbiam ;-) nie mam pojęcia co oznaczają i chętnie posłucham... ;)

Niech moc bedzie z Wami

Ismena

Pociągi, bilety i walizki może to być zachęta, żebyś otworzyła się na coś nowego? Ale jeśli nie możesz się spakować\, czy kupić biletu, to można to tłumaczyć jako Twoją niechęć, obawy albo po prostu brak pomysłu na życie, na to co zrobić, żeby w ogóle coś się zadziało.

Kapłan z Egiptu, jest to przedstawiciel wiedzy, nawet tajemnicy mocy. Ten sen może wskazuje na Twoje poprzednie wcielenie?

Syrena

Dla mnie pociąg jest to zwiastun podróży czy wewnętrznej czy tej "zwykłej". Te przeciwności to być może Twoja blokada przed "podróżą". Sama sobie nie pozwalasz na tą zmianę, która może doprowadzić Cię do czegoś fajnego - patrząc na sny ezoteryczne myślę, że chodzi o podróż duchową, rozwój. Wydaje mi się, że to przesłanie, abyś się otworzyła.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...