Skocz do zawartości

Czy to relacja karmiczna?


gosia70

Polecane posty

Witaj Mariko, jesli moge bardzo bym prosiła o sprawdzenie pewnej, waznej bardzo dla mnie relacji...mam wrażenie,że po cos było nam dane sie spotkac i nie wiem co dalej z tym zrobić.

Czy moge jego dane przesłać na pw?

Małgosia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączy Was wibracja dwa. W numerologii, określa się niektóre związki, jako te najważniejsze, ale i najtrudniejsze. Związek o wibracji dwa, właśnie do nich należy. Z własnego doświadczenia mogę napisać, że owszem nie jest łatwo się zejść, tak, aby partnerzy byli blisko, ale ogólnie dwójka sprzyja budowaniu szczęśliwej relacji partnerskiej. Oprócz tego, macie takie same drogi życia - numerologiczne jedynki, więc pod tym względem również możecie być podobni, np. poprzez podobne cele, ambicje, zamierzenia itp. Posiadacie także liczbę karmiczną 19, karmę władzy, więc możecie mieć trudności w komunikacji, w dogadaniu się, gdyż każde z Was może mieć własną wizję np, budowania relacji czy inne poglądy na daną sprawę, a do kompromisu daleka droga. Ta karma może sprawiać, że każda osób będzie chciała za wszelką cenę postawić na swoim.

Jeżeli chodzi o bliższą relację między Wami - tego nie wiem, nie określę na podstawie numerologii co może być. Ale jeśli wykażecie zainteresowanie, otworzycie się na siebie i postanowicie spróbować, to dzięki tej dwójeczce, szanse na pewno macie! Jedyne co, to trzeba będzie popracować nad tą chęcią dominacji, osiągnięcia niezależności, władzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuję :) relacja rzeczywiście trudna na płaszczyznie komunikacji,Jest chemia tylko wciąż jakies przeszkody w zejsciu się,niezalezne od nas praktycznie...jestem ciekawa czy uda sie w końcu, czy może ktoś jednak się zniechęci.Czas pokaże.

Pozdrawiam

M

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy bierne czekanie, to dobre rozwiązanie. Jeśli macie kontakt, to może warto z tego skorzystać? tak, aby on się nie urwał. Najważniejsze, to, abyś poznała jakie on ma zamiary i czy w ogóle jakieś ma. W sumie, może być różnie, może ma świadomość, że jest ta spora odległość... a może po prostu nie jest zainteresowany? Jak jest naprawdę, na razie, wie tylko on.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie zainteresowany jest:) dostałam pare dni temu od niego propozycje pracy jednak ze wzgl. na finanse które zaproponował musiałam odmówić..czas pokaże co będzie dalej.Jesli bedzie mial taką mozliwość i zaoferuje więcej nie bede sie zastanawiała.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...