Skocz do zawartości

Jej zamiary


Ahaziah

Polecane posty

Cześć! :)

Zarejestrowałem się na tym forum, bo potrzebuję pomocy w interpretacji mojego rozkładu :) niewykluczone że może na przyszłość jakoś się przysłużę dla forum :)

Miałem nietypową sytuację 2 miesiące temu, jedna koleżanka którą znam od lat zaczęła mnie darzyć względami. Trochę zgłupiałem, bo to mężatka, ale sprawdziłem ją w Tarocie. Zwaliło mnie z nóg, bo wyszedł wyraźnie rozwód (8 denarów, Śmierć, Głupiec) oraz zakochanie we mnie (Rycerz Kielichów, Dwa kielichy, 8 denarów). Rozkład w 100% się sprawdził, nawet jej wyznania się zgadzały. Wiadomo, że takie sprawy wymagają czasu, jednak stał się drobny zwrot akcji, pojechała za granicę z powrotem, kontakt jest cały czas, ale coś o tym rozwodzie milczenie, o przyjeździe do PL milczenie.

Sprawdziłem: Co ona zamierza wobec mnie?

5 denarów, Gwiazda, 8 buław.

Gwiazda to gotowość na wykonanie kroku, 8 buław to chęć nowego związku, ale co znaczy te 5 denarów? Czy jest rozczarowana mną czy że raczej prosi o uwagę/pomoc? W mojej talii ta karta pokazuje zapłakaną żebrającą staruszkę.

Sprawdziłem jeszcze, co ona zamierza wobec męża?

10 mieczy - zakończenie związku, 9 buław - gotowość do walki i możliwe kłótnie, 2 miecze - no cóż, wybór między dwiema opcjami.

Co ja powinienem zrobić w jej kierunku?

7 mieczy - być ostrożnym, Sprawiedliwość - wspierać, być fair (?), 3 denary - cierpliwie czekać i budować relację.

Co o tym sądzicie? uczucia generalnie łatwo jest odczytywać, ale zamiary to już dla mnie większa zagwozdka, a nie ukrywam, że jak mam cierpliwie czekać, to wolę spokojnie czekać :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

5 denarów, Gwiazda i 8 buław - w interpretacjach, z których ja się uczyłam 5 denarów może oznaczać kochanka, oddalenie (ta kobieta płacze za kimś lub za czymś), kryzys w związku (może chodzić o jej obecny związek) wraz z pozostałymi może oznaczać, że ona czeka na Twój ruch, Twoje działanie, bo sama nic nie zamierza w tym kierunku zrobić (tak jak ta kobieta - siedzi i czeka na gwiazdkę z nieba), chociaż mogłaby lub też czeka na rozwój sytuacji (może czeka na ruch ze strony męża?). 8 buław to nie tyle chęć nowego związku ale zauroczenie, zadurzenie lecz jeszcze nie zakochanie. To tylko hormony a nie uczucia. Nawiązując do tego rycerza kielichów - może w Tobie widzieć takiego wybawcę, rycerza na białym koniu, który wyrwie ją z nieudanego małżeństwa. Niestety jednak to tylko 8 buław, a nie rycerz buław więc ona tylko na razie myśli o Tobie i jest zaskoczona nowymi doznaniami, ale póki co nie podejmie działań.

7 mieczy, Sprawiedliwość, 3 denary - powinieneś szczerze z nią porozmawiać (miecze to intelekt, rozmowa - tutaj nie tylko ostrożność potrzebna co właśnie śmiałość działań, a Sprawiedliwość to prawda i szczerość właśnie), bo tylko wtedy będziesz mógł (jeśli faktycznie dojdzie do rozwodu) zbudować z nią związek oparty na solidnych fundamentach o czym mówią 3 denary.

Pozdrawiam.

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, dziękuję za tak rozbudowaną interpretację!

W zasadzie tylko jedno mi tutaj nie gra - bo piszesz, że jest to zauroczenie a nie zakochanie - ale jak wcześniej sprawdzałem jej uczucia do mnie to wyszło 2 kielichy,  a jeszcze w połączeniu z Rycerzem Kielichów to prawdziwa bomba <bigsmile>

Jednak faktem jest, że muszę z nią poważnie porozmawiać, czego tak naprawdę oczekuje, i trochę zmobilizować ;)

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ahaziah

rycerz kielichów jedynie niesie ofertę miłości (jako kochanek) to jeszcze nie jest miłość, na którą bardziej wskazywała by królowa lub król kielichów. Mam opis rycerza mówiący, że jest to osoba, która lubi być zakochana. W rozkładach musisz uważać na kolejność pojawiania się kart i nie przeskakiwać z jednej na drugą - w Twoim wypadku najpierw jest rycerz niosący ofertę miłości, potem 2 kielichy czyli połączenie, romans, a na końcu 8 denarów, czyli ciężka praca nad (w domyśle) Waszym  związkiem. Nie ma jeszcze mowy ani o związku ani o miłości. Jeśli spojrzysz na znaczenie kielichów i denarów to czasowo wychodzi, że będzie to trwało długo, bo kielichy jako woda to coś, co idzie wolno, a denary jako ziemia na końcu rozkładu jeszcze spowalniają to tempo.

Natomiast 2 kielichów to w zasadzie bardziej bratnie dusze, duchowe zrozumienie, wyidealizowana miłość, a że na końcu było 8 denarów a nie np. 4 buławy lub 3 kielichy (czyli radość, wesele, zabawa) to dlatego taka a nie inna moja interpretacja, bo 8 denarów to dopiero praca nad czymś (na karcie jest osoba wykuwająca denary, pracująca nad sobą).

Ciężko jest wróżyć samemu sobie w uczuciach, bo tutaj zazwyczaj wchodzą emocje i trudno jest być obiektywnym, gdyż każdy chce widzieć to co najlepsze, dlatego tłumaczy karty na swoją korzyść. Tak naprawdę każda karta ma kilkanaście znaczeń, które ciężko wykuć na blachę, więc w rzeczywistości i tak polega się na intuicji, a tą "wyrabia" się ciągle praktykując ;).

W każdym razie powodzenia życzę.

  • Dziękuję! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! <bukiet> Dlatego właśnie wolałem się skonsultować ze specjalistami :) W każdym razie fakt, na początku był romans a teraz właściwa praca nad znajomością - co wyjdzie, to zobaczymy :)

Pozdrawiam serdecznie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.08.2021 o 20:37, Ahaziah napisał:

2 miesiące temu, jedna koleżanka którą znam od lat zaczęła mnie darzyć względami.

a Ty ją też?

 

Dnia 4.08.2021 o 20:37, Ahaziah napisał:

zakochanie we mnie (Rycerz Kielichów, Dwa kielichy, 8 denarów)

a mi ten zestaw wygląda na powolne działanie w kierunku emocji

 

Dnia 4.08.2021 o 20:37, Ahaziah napisał:

wyszedł wyraźnie rozwód (8 denarów, Śmierć, Głupiec)

nie musi oznaczać tylko rozwodu, może wskazywać na długotrwały proces zmiany, aby rozpocząć nową drogę, podkreślam długotrwały, ponieważ i ósemka i Śmierć na to wskazują

 

Dnia 4.08.2021 o 20:37, Ahaziah napisał:

Co ona zamierza wobec mnie?

5 denarów, Gwiazda, 8 buław

szybkie tzw. pozbieranie się, klin, uzupełnienie braków emocjonalnych i możliwe też duchowych, taka bratnia dusza, pomagająca szybko dojść do ponownego lubienia siebie, ponownego zdawania sobie sprawy z własnej wartości

 

Dnia 4.08.2021 o 20:37, Ahaziah napisał:

co ona zamierza wobec męża?

10 mieczy - zakończenie związku, 9 buław - gotowość do walki i możliwe kłótnie, 2 miecze

zakończenie pewnego etapu, lecz z 9 monet trwanie przy swoim i chęć uzyskania kompromisu lub porozumienia, przynajmniej na drodze intelektualnej , nie podoba mi się kolejność tych kart, 10 mieczy na końcu byłaby pewniejsza :)

Dnia 4.08.2021 o 20:37, Ahaziah napisał:

Co ja powinienem zrobić w jej kierunku?

7 mieczy - być ostrożnym, Sprawiedliwość - wspierać, być fair (?), 3 denary

zwracać uwagę na szczegóły, ważyć słowa i czyny, jak swoje tak i jej, na karcie trójki denarów często są osoby, które spokojnie przyglądają się temu, co tworzy "autor"

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2021 o 17:04, SowAna napisał:

a Ty ją też?

Najpierw się blokowałem, później już nie mogłem <haha2>

 

W dniu 9.08.2021 o 17:04, SowAna napisał:

zakończenie pewnego etapu, lecz z 9 monet trwanie przy swoim i chęć uzyskania kompromisu lub porozumienia, przynajmniej na drodze intelektualnej , nie podoba mi się kolejność tych kart, 10 mieczy na końcu byłaby pewniejsza :)

W dniu 4.08.2021 o 20:37, Ahaziah napisał:

Tak, trochę to tak wygląda, ale posłuchałem wskazówek kart, poczyniłem pewne działania i sytuacja rozwinęła się nieco w moją stronę... choć dalej obawiam się wpaść w ramy kochanka.

 

W dniu 9.08.2021 o 17:04, SowAna napisał:

zwracać uwagę na szczegóły, ważyć słowa i czyny, jak swoje tak i jej, na karcie trójki denarów często są osoby, które spokojnie przyglądają się temu, co tworzy "autor"

Weryfikuję, trafnie określone <bigsmile> wtedy akurat byłem świeżo po sprzeczce, później zacząłem nieco trzymać język za zębami. Sprawdzałem w inny dzień co robić, nie pamiętam już kart, ale ponownie mi sugerowały "nie udzielać swoich opinii" i spokojnie budować relację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...