Skocz do zawartości

Krwawiaca rana

MalinowyDeszcz

Polecane posty

MalinowyDeszcz

Witam! Dzisiaj mialam dziwny sen, spotkalam sie z moim przyjacielem i on mi pokazal przy swoim brzuchu taka bardzo krwawiaca rane, mowiac , że zostal gdzies przeciagniety przez swojego brata. Co to moze oznaczac?

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

Według mnie sen, dotyczy Ciebie. Mężczyzna to tylko symbol. Ja bym to odczytała jako Twoje pragnienia i chęci do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu, do założenia rodziny i stabilizacji. Rana na brzuchu, kojarzy mi się z ciążą, cesarskim cięciem, czyli pragnieniem zmian (narodzin czegoś nowego) ale i dużym pragnieniem i nadziejami związanymi z po prostu posiadaniem potomstwa.

MalinowyDeszcz

Hm chyba zgodzę się, że sen miał oznaczać moja osobę i faktycznie chęć zmian. Pozdrawiam

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

• 2 months later...

Hej ;) Dzis mialam bardzo dziwny sen ..dziwny dlatego ze rzadko mi sie coś sni konkretnego ale tej nocy sniło mi sie ze widzialam jak ktos kradnie mi walizke..Ciekawa jestem co to moze oznaczac ..i przedewszystkim czy wogole to cos oznacza ;) ..Pozdrawiam

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...