Skocz do zawartości

Tajna kieszen- prosze o pomoc


Tuna

Polecane posty

Jestesmy po rozstaniu i ponownym powrocie, on czuje ze nie spelnia moich oczekiwan a bardzo by chcial, a ja coz... Pierwszy raz czuje ze to milosc mojego zycia. Zrobilam tajna kieszen, ale ciezko mi sie do niej odniesc, moze ktos mi pomoze?

Cel partnera - 7 monet - czeka az na wszystko przyjdzie czas, nie dziala pochopnie (ja chyba tak) :)

Co partner do mnie czuje -2 bulaw, as kielichow, 6 mieczy, krolowa monet - jakby jest uczucie, ale czy ja to aby dobrze widze?

Jak sie zachowuje do mnie - cesarzowa, 9 kielichiw, diabel - pokazuje ze dobrze mu ze mna, moze pozada, moze to klotnie, nie wiem troche

Co zrobi w najblizszym czasie - smierc, kaplanka, cesarz - jesli patrzec ze sie zeszlismy to moge to widziec jako chec po prostu bycia razem dalej, smierc jako nowy poczatek

Co ukrywa - 8 monet - i tu mam duza zagadke, bo dla mnie to karta na prace ewidentnie

Co powoduje ze musi ukrywac 10 monet - chcialby normalnego zycia ale nigdy mi o tym nie powie? Rodziny nie ma od razu mowie, jestesmy razem juz ponad rok, wiec tego nie ukrywa ;) bede wdzieczna za pomoc i serdecznie dziekuje :*:*:*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuna wiesz, że kilkakrotne rozkładanie kart na jedną sprawę, nie jest wskazane? Z tego co widzę miałaś wróżbę u Liv222n i otrzymałaś odpowiedź viewtopic.php?f=22&t=216&p=39094#p39094 Teraz sama bierzesz się za karty i rozkładasz na to samo. Karty, to nie zabawka, zawsze pierwsza odpowiedź jest najlepsza niż kolejna.

 

Cel partnera - 7 monet - Czeka, analizuje jest cierpliwy. Nie chce niczego zepsuć, dlatego nie działa spontanicznie. Chce Cię dobrze poznać i jego działania są rozważne.

Co partner do mnie czuje - 2 buław, as kielichów, 6 mieczy, królowa monet - Myślę, że on pomału odnajduje się w tej relacji, zaczyna być świadomy swoich uczuć. Może dopiero teraz tak w pełni dojrzał do stabilizacji.

Jak się zachowuje do mnie - Cesarzowa, 9 Kielichów, Diabeł - Docenia Cię, czuje się dobrze w Twoim towarzystwie i odpowiadasz mu jako partnerka. Pociąg seksualny jest zaznaczony, ogólnie moim zdaniem są tutaj dobre karty. Nawet jeśli Diabeł wskazywałby na jakieś sprzeczki, niezgodność charakterów, to pozostałe karty będą to znaczenie osłabiać.

Co zrobi w najbliższym czasie - śmierć, kapłanka, cesarz - zostawi przeszłość za sobą, raz, a dobrze odetnie się od tego co mogłoby wpływać niekorzystnie na tę relację. Być może spróbuje jeszcze raz, ale tym razem inaczej niż poprzednio, nie będzie się kierował tymi samymi schematami. Otworzy się przed Tobą, myślę, że coś zmieni, tak, aby zbliżyć się do Ciebie. Kluczowa może też być sama rozmowa, w której mogą zostać wypowiedziane ważne słowa.

Co ukrywa - 8 monet - może to, że nie chce, aby Wasz związek nabrał szybkiego tempa? Woli gdy ma wszystko pod kontrolą i w razie potrzeby może jakoś wpłynąć na pojawiające się wydarzenia. Możliwe, że taka trochę asekuracja. Może go trochę przerażać to, ile pracy musi w tę relację włożyć?

Co powoduje ze musi ukrywać - 10 monet - chyba dlatego, że to co wysyła i otrzymuje niekoniecznie pokrywa się z jego wizją związku. No chyba, że bezpośrednio chodzi o pieniądze, o status społeczny jaki on albo Ty reprezentujecie i przez to, nie do końca może się otworzyć na tę relację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Mariko, ale nigdy od poczatku tej relacji nie robilam takiego rozkladu i chcialam zaryzykowac, balam sie moze 3 osoby... To juz koniec mojego wrozenia na niego :*

Serdecznie Ci dziekuje za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
1 godzinę temu, Magdabialy napisał:

Witam. Czy ktoś pomoże mi zinterpretować mój rozkład. Trochę się juz pogubilam i im dłużej na to patrzę tym mniej wiem...

Utwórz temat i dodaj swój rozkład.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...