Skocz do zawartości

Sen o deszczu i kwiatach


Joa12

Polecane posty

Witam, ostatnio miałam sen o ogrodzie pełnym kwitnących kwiatów w tym śnie cieszylam oko na ich piękny widok. Dziś sen się powtórzył o podobnej tematyce... tylko doszedł deszcz z przejasniajacym się niebem... ten deszcz sprawiał mi radość. W śnie, stałam na tarasie i patrzyłam na dużą ilość kwiatów kwitnących w doniczkach. Hmmm co to oznacza? Jestem bardzo ciekawa ;-) Zapraszam do interpretacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Możliwe, że deszcz to oczyszczenie, tym bardziej, że ten deszcz sprawiał Ci radość. Przejaśniające się niebo - nadzieja na coś lepszego, na lepszą przyszłość, lepsze życie. Problemy odchodzą, w ich miejsce pojawia się coś innego, nowego, i dużo przyjemniejszego. Kwiaty, to życie, im więcej kolorów tym lepiej, to znaczy, że życie jest piękne, bogate w barwy, urozmaicone, radosne itp.

Tak ogólnie wydaje mi się, że może chodzić o stawienie czoła problemom, nie uciekanie od nich, tylko ich rozwiązanie i odetchnięcie z ulgą. Możliwe, że jakieś zaległe sprawy nie dają Ci spokoju, coś z przeszłości nie jest do końca załatwione, rozwiązane i Twoja podświadomość daje Ci znak, ze powinnaś do tego wrócić i ponownie siętym zająć, tak aby uzyskać spokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Deszcz rzeczywiście jest dla mnie oczyszczeniem, zaś kwiaty kwitnące rysują mi się jako rozkwit życia osobistego i uduchowieństwa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...