Skocz do zawartości

pomoc w interpretacji - WISIELEC w otoczeniu pozytywnych kart w rozkładzie na przyszłość relacji

Haniel
 Share

Polecane posty

Witajcie Kochani 

mam nie lada zagadkę z Wisielcem w rozkładzie na przyszłość relacji 

Układ kart dotyczący „pytania co dalej z relacją” wyglada tak:

KRÓL BUŁAW - TRÓJKA BUŁAW - WISIELEC 

Król i Trójka to w moim mniemaniu dobre karty jeśli chodzi o uczucia i związki

Król buław pokazuje szczere zaangażowanie, ciepło, oddanie, jest to karta która jest dobrą przepowiednią w miłości 

Trójka buław również oznacza dobre perspektywy dla związku, dobre rokowania- dalszy ciąg relacji, potrzebę zaangażowania, mówi „oczekuj dobrych rezultatów” 

No ale na koniec stoi Wisielec i trochę zgłupiałem … czyżby trzeba spojrzeć na niego trochę z innej strony ? Może Wisielec to  związanie ze sobą tj. związanie emocjonalne  - na karcie jest przecież osoba dosłownie spętana/ związana …

a może po prostu związek ma piękne perspektywy ale trzeba do tego czasu i cierpliwości ….

sam już nie wiem dlatego będę wdzięczny za Wasze każde sugestie 

Jak Wy widzicie w tym wszystkim Wisielca i ogólnie cały rozkład ?

Wisielec ma dla mnie bardzo negatywne znaczenie w związkach i nie tylko. U mnie zawsze to się realizowało poprzez konieczność czekania i najczęściej nic się nie zmieniało po tym okresie zastoju. A zawsze był to bardzo długi okres. W sumie to się objawia tym, że cokolwiek się nie wydarzy i cokolwiek się nie zrobi to ostatecznie nie ma sensu bo zostanie jak jest. Ale to pewnie zależy od przeznaczenia bo znam pary z Wisielcem, w których ludzie po jakimś czasie od poznania dopiero się zaprzyjaźniali ze sobą i potem brali ślub, więc różnie to bywa.

• Lubię! 1

Dnia 10.08.2021 o 00:36, Haniel napisał:

a ten Król nie wybiera się w jakąś długą podróż? :)

może być tez tak, że decyzje o tym jaka będzie przyszłość relacji zależy od Pana, w końcu to Król był na pierwszym miejscu, trójka mówi o perspektywach, a dokładając do tego Wisielca, który wydłuża czas, można to interpretować jako długą relację, gdzie "decydentem/kierownikiem" będzie Król, tak jak on będzie patrzył na tą relację, tak będzie

• Lubię! 1

8 godzin temu, SowAna napisał:

a ten Król nie wybiera się w jakąś długą podróż?

tego akurat nie wiem...

ale świetne spojrzenie @SowAna <brawo>

ja na samym początku też myślałem, że Król Buław to karta - odpowiednik osoby (tak przynajmniej rozczytuję różne interpretacje AM - rycerz, król czy królowe zazwyczaj odnoszą się do osób)

Niemniej pytanie było o rozwój relacji, o to co będzie, co nadejdzie  czyli zdarzenia więc podeszłem do tego inaczej...

Ale jak czytam Twoją interpretację to wypisz wymaluj widzę tego Pana (tak się składa, że to znajoma osoba) -  rzeczywiście poniekąd chyba tak jest, że to on dyktuje zasady w tym związku i jak prawdziwy król rządzi.

Reasumują na koniec - relacja ma piękne perspektywy (trójka buław)  i może być naprawdę długą relacją (Wisielec teraz ma sens dla mnie) ale to właśnie Pan będzie nadawał bieg zdarzeń w tym związku...

Dzięki za spostrzeżenia <serce>

• 1 month later...
W dniu 10.08.2021 o 00:36, Haniel napisał:

Witajcie Kochani 

mam nie lada zagadkę z Wisielcem w rozkładzie na przyszłość relacji 

Układ kart dotyczący „pytania co dalej z relacją” wyglada tak:

W tej relacji mozliwe ze facet przyjal postawe wladcy i o wszystkim chce sam decydowac, nawet o relacji tego zwiazku.  Ty z kolei nadmiernie wybiegasz myslami w przyszlosci (3 palek) o tym zwiazku. Z kolei wisielec mowi, ze relacja sie zawiesi.

W dniu 10.08.2021 o 00:36, Haniel napisał:

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...