Skocz do zawartości

Zęby.

Polecane posty

Mi prawie co trochę śni się że wypadają mi zęby i je wypluwam :(( albo że rozstaję się ze swoim partnerem tak miałam w poprzednim związku i też tak się stało odszedł i teraz podobnie mi się śni.

W zeszłym roku położyłam się na chwilkę spać i śniło mi się 2 lekarzy którzy mi robią krzywdę nie mogłam się przebudzić ale jak mi się udało wstałam i trzymałam w ręku telefon i w tym czasie moja mama zadzwoniła do mnie z wiadomością, że moja babcia zmarła i w tym samym czasie co mi się to śniło moja babcia dusiła się bylo 2 lekarzy na miejscu, babcia była leżąca i bardzo chora także już chyba nie było szans żeby ją uratować. Dodam że w tym czasie była w Belgii a babcia w Polsce :((

• 3 weeks later...
albo że rozstaję się ze swoim partnerem tak miałam w poprzednim związku i też tak się stało odszedł i teraz podobnie mi się śni.

W snach pokazane są Twoje lęki i obawy. Tym bardziej, że już kiedyś coś takiego Cię spotkało.

Odnosząc się do reszty Twojego opisu. Bardzo popularnym symbolem sennym są zęby, często się śnią i według mnie powinnaś sama ustosunkować się do tego, co taki sen u Ciebie będzie oznaczał.

Jeśli przyjmiemy, że podczas snu, dusza swobodnie sobie podróżuje, to odległość nie ma znaczenia. Być może w tym śnie było podobnie, mogłaś niejako być świadkiem tego wydarzenia.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...