Skocz do zawartości

Czy spotkamy się w miesiącu sierpniu?


Reni45

Polecane posty

Jak w temacie i proszę chętnych o pomoc.

 

Karty to 

 

As Mieczy  8 bulaw  5 Mieczy 

 

Relacja się ochłodziła po paru spotkaniach czyli wskazywałby na to As mieczy  8 buław może mówić o spotkaniu ale z którego i tak nic nie wyniknie nie bedzie tak jakbym chciała w tych 5 mieczach. Te 5 mieczy często na owego Pana wypada. 

Ewentualnie Pan sie odezwie tylko  ale bez propozycji spotkania a ja bede rozczarowana. 

Albo 5 mieczy przed czymś ostrzegają. 

 

Proszę o pomoc 😘

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z własnego doświadczenia  - mnie kiedyś na podobne pytanie wypadły dokładnie 8 buław i 5 mieczy (nie pamiętam pierwszej karty) 

oznaczało to spotkanie ale tylko po to aby zakończyć relację  a więc 8 buław owszem pokazała mi spotkanie ale zakończone porażką i totalnym rozczarowaniem które było w 5 mieczach

zatem w Twoim pytaniu może być tak jak piszesz 

W dniu 13.08.2021 o 09:02, Reni45 napisał:

8 buław może mówić o spotkaniu ale z którego i tak nic nie wyniknie nie bedzie tak jakbym chciała w tych 5 mieczach

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2021 o 10:49, Moni napisał:

spotkał się aby powiedzieć, że to już koniec, że nie chce kontynuować dalej naszej znajomości 

Przykre ale wiesz na czym stoisz  ja nie wiem 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...