Skocz do zawartości

Czy będzie romans?


Gwiazdka7

Polecane posty

Witam, zadałam pytanie czy jest możliwy romans między mną a Panem X czy byłby do tego chętny w przyszłości. Bo teraz nie mamy kontaktu . Wrozylam z całej tali

 

WISIELEC+ KOCHANKOWIE+MAG

 

Wisielec-na ten moment nasza znajomosc jest zawieszona on nie ma ochoty na romans ze mną jest wycofany ale może o mnie myśleć trzeba będzie zaczekać.

Kochankowie - myślę że jeśli zrobię coś w tym kierunku w pozniejszym czasie to będzie się zastanawiał i mogę go skusić ,może mi ulec co też potwierdza MAG jako karta mówiąca o romansie . Proszę o wasze interpretacje jak to widzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdko, najpierw przywitaj się z innymi użytkownikami, spróbuj coś napisać na forum, daj coś z siebie. Myślę, że wtedy także i Tobie ktoś pomoże. Na chwilę obecną wygląda to tak, że dołączyłaś do nas tylko po to, aby otrzymać pomoc w interpretacji i nic więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czy jest możliwy romans między mną a Panem X

 

Tak, romans jest możliwy. Wydaje mi się, że może sobie o Tobie przypomnieć, gdy znajdzie się w jakiejś niekomfortowej sytuacji. Tak jakby w jego życiu był ktoś inny, a w momencie, gdy między nimi będzie nieporozumienie, kryzys, wtedy może szukać "pocieszenia".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Też wydaje mi się, że tutaj jest ktoś trzeci. Jak przystało na Maga może wprowadzać trochę iluzji w Waszą relacje. To dobry czaruś jest, który przyjdzie z podkulonym ogonkiem dla pocieszenia jak "coś" mu nie wyjdzie. Jeśli i Tobie odpowiada jedynie romans to relacje można ciągnąć, jeśli zaś oczekujesz czegoś poważniejszego to zalecałabym się zastanowić czy warto

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...