Skocz do zawartości

Film Sekret - oglądaliście?


lola2016

Polecane posty

Nie oglądałam, a jedynie przeczytałam książkę.

Na temat Sekretu jest wiele opinii, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Wydaje mi się, że najlepiej mieć własną ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A ja akurat odwrotnie niż Marika, film widziałam - nawet mam na kompie, w zasadzie to jedyny film który aktualnie posiadam :D , książkę pożyczyłam ale przebrnąć po prostu nie mogę.

Film całkiem przyjemny, o wiele, przyjemniejszy niż książka, moim zdaniem, wszystko dobrze poukładali, także trafia prosty przekaz. Aczkolwiek stosowanie w praktyce, to już dużo trudniejsza sprawa :D

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Film całkiem przyjemny, o wiele, przyjemniejszy niż książka, moim zdaniem, wszystko dobrze poukładali, także trafia prosty przekaz. Aczkolwiek stosowanie w praktyce, to już dużo trudniejsza sprawa :D

Być może dlatego, że od dzieciństwa przyswajamy sobie pewne schematy, uczymy się pewnych wzorców zachowań, z czego później trudno zrezygnować i przestawić się na coś innego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pewnie tak :)

Choć w zasadzie, dopiero gdy nie musiałam zaczęłam chętnie czytać, czyli po zakończonej jako tako edukacji ;)

Aczkolwiek przekaz z filmu jak pisałam do mnie dotarł, a przez książkę nie potrafię przebrnąć ;)

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Oglądałam, ale wg mnie brakuje tam zasadniczego i niezwykle ważnego punktu, a mianowicie:

 

DZIAŁANIE

 

Bez naszej ingerencji i działania to nie wyjdzie. Nic samo się nie zrobi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wg mnie, brakuje przede wszystkim - KONSEKWENCJI - otrzymania tego, co wydawało nam się że chcemy.

 

@Syrena - właśnie dla mnie ten film, jest inspirujący, dlatego, że nie trzeba fizycznie działać - a mentalnie, wierzyć, i chcieć - i to wszystko :)

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...