Skocz do zawartości

prośba o pomoc w interpretacji


Moni

Polecane posty

Cześć

dziękuję @SowAna za ostatnią pomoc w interpretacji rozkładu i idąc za ciosem postawiłam jeszcze jeden dotyczący pewnego Pana i dalszej przyszłości naszej relacji - jesteśmy po kilku fajnych randkach, polubiliśmy się a w perspektywie są dalsze spotkania 

Tym razem użyłam zarówno wielkich jak i małych arkan i proszę spójrzcie czy dobrze interpretuję wróżbę

 

1. w myślach /co Pan o mnie myśli - Cesarzowa czyli w skrócie podobam mu się, jest oczarowany

2. w sercu / co Pan czuje -  no to są chyba piękne uczucia, zakochanie, początek miłości ... mam rację ????

3. w czynach / jakie Pan ma teraz zamiary wobec mnie  -  7 pucharów - hmmm... i tutaj już nie wiem - nie może się zdecydować (????) Dociągnęłam w tym miejscu dodatkową kartę z pytaniem "dlaczego 7 pucharów" i wypadła 6 buław i tym bardziej tego nie rozumiem bo 7 pucharów to brak działania bo nie można się na nic zdecydować a 6 buław to sukces, symbol wygranej w dziedzinie uczuć (np zdobycie względów drugiej osoby), powodzenie... Tu szczególnie poproszę o Waszą pomoc to tego w ogóle nie umiem zinterpretować

4. przyszłość tej relacji - Giermek pucharów - tu widzę pozytywne przesłanie czyli nawet związek (???) sympatyczne spotkania, randki, dobre wiadomości w związku ze sprawami uczuciowymi, wyznanie miłość (???)

ale jak to z giermkami bywa to pewnego rodzaju niefrasobliwość, beztroska dlatego dociągnęłam jeszcze jedną kartę z pytaniem "czy to dobra wróżba" i wylosowałam Słońce - zatem tak, to dobra wróżba 

 

Czy dobrze interpretuję wróżbę ? Będę Wam ogromnie wdzięczna za pomoc. 

 

 

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2021 o 22:15, Moni napisał:

7 pucharów" i wypadła 6 buław

nie wie do końca jak "za Ciebie się zabrać" <bigsmile>  ma wiele pomysłów i nie do końca wie jak działać, może też sama 7 oznaczać po prostu marzenia, a skoro stoi w czynach to nie działa, tylko wybiera z wielu możliwości i nie umie wybrać

 

Dnia 15.08.2021 o 22:15, Moni napisał:

4. przyszłość tej relacji - Giermek pucharów

zauroczenie

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy Cesarzowej ta 2 kielichów „w sercu” wygląda poważnie ale przy Giermku już nie.  Czytam różne interpretacje i raz jest mowa o poważnym, pięknym  i silnym uczuciu innym razem mówi dopiero o początkach uczuć czyli zauroczeniu ? 
Jestem ciekaw jak jest z Waszymi doświadczeniami z tą kartą ? 
 

@Moni 10 kielichów to mnogość wyborów- w moich kartach każdy z kielichów wypełniony jest czymś innym. Tu widać że Pan rzeczywiście na chwile obecną sam jeszcze nie wie co ma zrobić i jak zadziałać dalej

Ale Paź Kielichów to dobra wróżba - zapowiada zauroczenie, miłe spotkania (kolejne randki), wzruszające momenty 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to na fajny romans. Podobasz mu się chce się z tobą spotykać dwa puchary to  czas kiedy spotykamy się jest miło zauroczenie podobnie jak w Giermku 

A słońce z Giermkiem mowi o szansie 

Co dalej zależy od was

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 15.08.2021 o 22:15, Moni napisał:

 

 

1. w myślach /co Pan o mnie myśli - Cesarzowa czyli w skrócie podobam mu się, jest oczarowan

Podobasz mu sie to fakr, jestes piekna kobieta dla niego. Moze rowniez odbierac cie jako kobiete, jaka kocha wygody, lubi ladnie wygladac. 

W dniu 15.08.2021 o 22:15, Moni napisał:

2. w sercu / co Pan czuje -  no to są chyba piękne uczucia, zakochanie, początek miłości ... mam rację ????

ale jaka tu karta wyszla?

W dniu 15.08.2021 o 22:15, Moni napisał:

3. w czynach / jakie Pan ma teraz zamiary wobec mnie  -  7 pucharów -

 

Nie ma zadnych powaznych zamiarow. On stoi aktualnie przed wieloma wyborami, i sie zastanawia kogo wybrac. A jego oczekiwania sa zludne.

 

 

4. przyszłość tej relacji - Giermek pucharów -

Szansa na flirt badz przygode erotyczna...

W dniu 15.08.2021 o 22:15, Moni napisał:

ale jak to z giermkami bywa to pewnego rodzaju niefrasobliwość, beztroska dlatego dociągnęłam jeszcze jedną kartę z pytaniem "czy to dobra wróżba" i wylosowałam Słońce - zatem tak, to dobra wróżba 

 

Czy dobrze interpretuję wróżbę ? Będę Wam ogromnie wdzięczna za pomoc. 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...